Psychologia

Słowa wsparcia, które musisz usłyszeć w tej chwili

Magic Moments
Magic Moments
12 kwietnia 2022
słowa wsparcia
fot. FilippoBacci/iStock
 

Gorszy czas? Trudne dni, bezsenne noce? Stres, niepokój, być może załamanie czy dołek psychiczny… Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego. Oto słowa wsparcia dla każdego z nas. Zapamiętaj je sobie, zanotuj, może nawet wstaw je sobie w ramkę. Przydadzą się na pewno jeszcze nie raz.

Baran:  Przejdziesz przez to. Ten stres nie będzie trwał wiecznie. To tylko tymczasowa sytuacja. Za kilka miesięcy ten ból będzie już tylko wspomnieniem.

Byk: W tej chwili wszystko może być do d**y, ale zaskoczysz siebie. Osiągniesz wielkie rzeczy. Będziesz dalej iść w kierunku swojego wymarzonego życia. Jest całkowicie w Twoim zasięgu.

Bliźnięta:  Nie mścij się, próbując zaimponować komuś tym, jak daleko zaszłaś bez niego. Zemścij się, ucząc się kochać siebie. Zemścij się, żyjąc jak najlepszym życiem i nie przejmuj się, czy on to zauważy, czy nie.

Rak: Zasługujesz na szczęście. Nigdy nie pozwól nikomu powiedzieć Ci, że jest inaczej. Masz miękkie serce i rzadko spotykaną życzliwość. Spędzić z tobą wieczór to wielki dar dla drugiej osoby, a co dopiero całe życie z tobą.

Lew: W końcu cały twój wysiłek się opłaci. Nie robisz nic na darmo. Coś wyjdzie z twojej ciężkiej pracy. Musisz tylko trochę poczekać. Cierpliwości.

Panna: Nie pozwól, aby raz złamane serce sprawiło, że na zawsze zrezygnujesz z miłości. Nie pozwól, aby jedna porażka przekonała Cię do rezygnacji ze swoich marzeń. Nie pozwól, aby jeden zły dzień przekonał Cię, że całe Twoje życie będzie do niczego.

Waga: Jesteś godna miłości. Jesteś godna dobrego związku. Zasługujesz na zainteresowanie. Każdy, kto sprawia, że ​​wątpisz, nie jest wart kolejnej sekundy twojego czasu.

Skorpion: Nie jesteś już tą samą osobą, którą kiedyś byłaś. Zmieniłaś się. Urosłaś. Rozkwitłaś. Przestań więc martwić się o to, co zrobiłaś źle w przeszłości i skup się na przyszłości, którą dla siebie budujesz.

Strzelec: Przestań być dla siebie taka surowa. Zacznij się cenić. Przestań patrzeć na swoje wady, ponieważ nikt inny nie widzi cię w ten sposób. Twój pogląd na siebie jest stronniczy, niesprawiedliwy i niezdrowy.

Koziorożec: Powinnaś być z siebie dumna. Ze wszystkiego, co zarobiłaś, a nie sfrustrowana sobą z powodu kilku rzeczy, których jeszcze nie udało ci się osiągnąć. Przestań oczekiwać od siebie zbyt wiele. Świetnie sobie radzisz.

Wodnik: Jesteś silniejsza niż myślisz. Jesteś bardziej zdolna, niż ci się wydawało. Możesz zrobić więcej, niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

Ryby: Nie zawsze będziesz czuć się zagubiona. Nie zawsze będziesz czuła się samotnie. Dowiedz się, czego chcesz od tego świata, a wtedy to dostaniesz.


Psychologia

Czakry kontrolują nasze ciało i łączą je z duchem. Jak je uzdrawiać przy pomocy ziół?

Magic Moments
Magic Moments
28 kwietnia 2022
czakry
fot. gremlin/iStock
 

Czakry kontrolują w zasadzie wszystko, co faktycznie dzieje się w twoim ciele w kontekście fizycznym. To punkty połączenia świata fizycznego ze światem duchowym.  Ludzkie ciało powstrzymuje potężną energię. Jest zdolne do niewiarygodnych i niewyobrażalnych rzeczy. Ludzkie ciało przechowuje całą tę energię w różnych punktach energetycznych, a ty chcesz utrzymać je w zdrowiu. Zdrowy duch, zdrowe ciało.  

Ludzie zawsze pragnęli prawdziwego sensu życia, chcieli wiedzieć, dlaczego tu jesteśmy, kto nas stworzył itp. To temat wspólny dla całego świata. Jedne z najstarszych rozważań na ten temat odnoszą się do punktów energetycznych w całym ciele człowieka. Nazywane są czakrami i dominują w praktykach buddyjskich i hinduistycznych od tysięcy lat.

Czakra korzenia

Pierwsza czakra znana jest jako czakra korzenia. Jest to czakra, która utrzymuje nas uziemionych na ziemi, to w zasadzie nasze korzenie. Jeśli chcesz poprawić zdrowie swoich „korzeni”, możesz to zrobić za pomocą korzeni mniszka lekarskiego. Korzenie mniszka lekarskiego okazały się skuteczne w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, problemów z pęcherzykiem żółciowym i depresji – trzy główne objawy związane z brakiem czakry korzenia.

Czakra sakralna

Twoja druga czakra nazywa się czakrą sakralną. Znajduje się poniżej pępka, między jajnikami u kobiet i w pobliżu gruczołu krokowego u mężczyzn. Kiedy ta czakra jest zakłócona, może prowadzić do zaburzeń odżywiania, zaburzeń reprodukcyjnych, gorączki i braku równowagi emocjonalnej. Jeśli doświadczasz któregokolwiek z nich, spróbuj uzdrowić czakrę sakralną za pomocą nagietka.

czakry

fot. Chepko/iStock

Czakra splotu słonecznego

Trzecia czakra ma moim zdaniem najfajniejszą nazwę. Nazywa się to splotem słonecznym i jest centrum mocy twojej pozytywnej samooceny. Kiedy ten główny punkt energetyczny zostanie przerwany, może to spowodować wrzody, słabe trawienie, cukrzycę i problemy z wątrobą. Zazwyczaj wiąże się to z problemami fizycznymi. Aby go wyleczyć, liście rozmarynu będą twoim najlepszym przyjacielem.

Czakra serca

Teraz czakra serca. Jest to oczywiście centrum wszelkiej miłości, współczucia, współczucia i przebaczenia. Jeśli doświadczysz naprawdę złego złamanego serca, może to znacznie wpłynąć na czakrę serca. Kiedy masz wyrównaną czakrę serca, dodatkowo wyrówna ona dolną trójkę; upiecz cztery pieczenie na jednym ogniu, uzdrawiając czakrę serca. Aby ją wyleczyć, będziesz chciał użyć Cayenne, jaśminu, lawendy, majeranku, róży, bazylii, szałwii, kolendry i pietruszki!

Czakra gardła

Czakra gardła jest piątą czakrą i jest bardzo ważna. Reprezentuje twoją komunikację z innymi i światem duchowym. Jeśli jest uszkodzona, będziesz cierpieć z powodu uszkodzonych relacji z powodu braku komunikacji, a nawet możesz przypadkowo rozpocząć kłótnię. Aby ją wyleczyć, będziesz chciała użyć oleju eukaliptusowego.

Czakra Trzeciego Oka

Moim osobistym faworytem jest szósta czakra. Jest również znana jako trzecie oko. Znajduje się tam, gdzie szyszynka, tuż między twoimi oczami. Jest to zasadniczo okno na świat duchowy. Problemy związane z czakrą trzeciego oka to bóle głowy, bóle uszu, migreny i bezsenność. Maki i rozmaryn są świetne dla trzeciego oka.

Czakra korony

Wreszcie, ale z pewnością nie mniej ważna, czakra korony. Jest to ikonicznie najważniejsza czakra. To jest to, co łączy nas z boskością, wyższymi istotami. Liście lotosu są doskonałe dla czakry korony!

czakry

fot. Avesun/iStock


Psychologia

W tym rankingu Panna jest na pierwszym miejscu. A jak z twoją lojalnością w związku?

Magic Moments
Magic Moments
6 kwietnia 2022
lojalność, dłonie
fot. PeopleImages/iStock
Następny

Lojalność to jedna z kluczowych cech dobrego, udanego związku – nie tylko tego romantycznego. Trudno sobie wyobrazić spełnioną miłość bez zaufania do drugiej osoby, bez pewności, że nie zdradzi nas ani naszych sekretów, nie wystawi nas na pośmiewisko czy kłopoty. Współczesne relacje międzyludzkie to jedne z najbardziej złożonych form interakcji, zwłaszcza w tym nowym pokoleniu. Ale jedną rzeczą, na której nadal lubimy opierać nasze relacje, jest nasz znak zodiaku. Zobacz, co mówi on o twojej lojalności w związku.

Lojalność w związku – jak to jest u każdego ze znaków zodiaku?

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna w związku może być postrzegana jako najbardziej lojalny typ ze wszystkich. Pozytywne cechy Panny to szacunek, dawanie i lojalność. Panny zawsze okazują swoją miłość poprzez akty wdzięczności. Płyną one prosto z serca, więc Panna nie oczekuje niczego w zamian. Rozumie, jak ważna jest empatia dla utrzymania szczęśliwego i stabilnego związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Panny jest Rak.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Koziorożce są zwykle definiowane jako eleganckie, oddane i pełne szacunku. Jeśli chodzi o kogoś godnego zaufania, nie szukaj dalej niż Koziorożec. Jednak Koziorożec ma tendencję do bardziej rozległego, długoterminowego związku. Zwykle dzieje się tak, ponieważ większość Koziorożców ma problemy z zaufaniem i w związku z tym problemy ze znalezieniem właściwej osoby. Dlatego Koziorożec jest zdeterminowany, aby znaleźć miłość, która nie jest na krótki czas.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Koziorożca jest Byk.

Waga (23 września-22 października)

Szczerze mówiąc, znak Wagi może być najbardziej złożonym znakiem, jeśli chodzi o randki. Postać Wagi może być zarówno dobra, jak i zła. Może mieć np. wysokie pragnienia seksualne, ale może również wykazywać brak zaufania do drugiej osoby. Wagi postrzegają siebie bardziej jako kogoś, kto lubi lepsze i drogie rzeczy w życiu, a także ustawia siebie w pozycji lidera w związku.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Wagi jest zarówno Wodnik, jak i Strzelec.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Jeśli chodzi o związek, Lwy pragną głębokiej intymności. Lew jest opisywany jako ten, który daje najwięcej zabawy, romantycznych uczuć i najlepszy seks. Jak na Lwa przystało, ma ogromne serce i rozkwita, dając drugiej osobie najlepszą miłość i właśnie to jest takie dobre w związku.

Najbardziej zgodnym znakiem dla Lwa jest Baran.

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Byk jest opisywany jako ten w związku, który ma najwięcej lojalności, zmysłowych uczuć, ale przede wszystkim jest cierpliwy i nie spieszy się z niczym. Byk uwielbia nakładać na siebie uczucia, co oznacza, że ​​będziesz najszczęśliwszą osobą, która otrzyma niekończące się przytulanie i pocałunki, jeśli Byk postawi właśnie na miłość z tobą.

Najbardziej zgodny Byk jest z Koziorożcem.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Po prostu wiedz, że za każdym razem, gdy spotykasz się ze Strzelcem, nigdy nie będziesz się nudzić. Strzelec w związku jest optymistyczny, energiczny i zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Strzelec chce, abyś czuł się tak, jakbyś mógł bardziej się jeszcze bardziej otworzyć i nie martwić o nic. Sprawi, że twoje kompleksy zamienią się w zalety. Strzelec uwielbia dobrze się bawić i chce, aby jego partner dzielił z nimi te same beztroskie doświadczenia.

Najbardziej kompatybilnym znakiem dla Strzelca jest znak Barana.