Go to content

Relacyjny, niezwykły test osobowości. Jak dobrze znasz swoje pragnienia, dążenia, cele?

Fot. istock/1001Love

Pora na chwilę relaksu, na chwilę ciszy i poobcowania „sam na sam” ze sobą. Gotowi na relacyjny test osobowości? Do dzieła! Wystarczy tylko kartka papieru, by zapisać odpowiedzi i spokój dookoła, by się dobrze skoncentrować.

Zrelaksuj się i odpowiedz na poniższe pytania

Idziesz ulicą i widzisz pudełko. Podejdź do pudełka i zajrzyj do środka. Co zawiera pudełko?

Teraz wyobraź sobie, że już dziś możesz przejść na emeryturę. Gdzie spędzisz resztę swojego życia?

Błąkałeś się po pustyni cały dzień, całkowicie zagubiony. Nagle, w oddali dostrzegasz wioskę. Widzisz także opuszczoną oazę pełną wody, roślin i jedzenia. Co wybierasz: wioskę czy oazę?

Co byś zrobił, gdybyś nagle stracił wszystko?

Jeśli jutro byłaby niedziela, jak ją zaplanujesz?

Jeśli znalazłbyś się w życiowej pułapce, to gdzie szukałbyś pomocy? U kogo?

Gdybyś mógł mieć tyle samo lat przez resztę swojego życia, jaki byłby to wiek?

Jeśli powiedziano by ci, że zostały ci 24 godziny życia, jak byś spędził ten czas?

Gdyby twój dom stanął w ogniu i mógłbyś ocalić tylko jedną rzecz,  co byś uratował?

Interpretacja

1. To, co znalazłeś w pudełku reprezentuje szczęście. Jeśli pudełko było puste, to znaczy, że nie czujesz się ostatnio szczęśliwy. Jeśli był w nim skarb lub zwierzęta, możesz uważać się za szczęśliwego.

2 Jeśli miejsce, w którym zdecydowałeś się spędzić emeryturę, to miejsce, w którym już teraz jesteś, prawdopodobnie jesteś pogodzony z życiem. Jeśli wybierzesz odległe miejsce prawdopodobnie jesteś marzycielem lub romantykiem. Jeśli nie możesz się zdecydować, prawdopodobnie jesteś związany jakimiś obowiązkami.

3. Jeśli wybrałeś oazę, najprawdopodobniej wolisz zabawę od pracy. Jeśli wybrałeś się do wioski, przeważnie przejmujesz na siebie odpowiedzialność za siebie i innych.

4. Jeśli zechcesz zacząć wszystko od nowa, prawdopodobnie jesteś osobą, która bierze odpowiedzialność za swoje działania i nie reaguje nerwowo na niesprzyjające okoliczności życiowe.

5. To, co planujesz zrobić w niedzielę, odzwierciedla twoje finansowe nawyki. Niedziela to dzień, w którym możesz robić, co chcesz. Jeśli pozostaniesz w domu i zrelaksujesz się, prawdopodobnie nie wydasz zbyt wiele pieniędzy – jesteś z natury oszczędny.  To samo, jeśli wybierzesz jakąś aktywność fizyczną. Jeśli zaś wybierzesz się na zakupy…

6. Jeśli jesteś typem, który próbował poradzić sobie samemu, prawdopodobnie jesteś silną, pewną siebie postacią. Jeśli zwróciłeś się o pomoc do przyjaciół lub rodziny, brak ci pewności siebie.

7. Wiek, który wybrałeś, to wiek, w którym byłeś/jesteś/będziesz najszczęśliwszy. Jeśli myślisz o bardzo młodym wieku, może to oznaczać, że tęsknisz za dzieciństwem. Jeśli myślisz o starszym latach życia, oznacza to, że prawdopodobnie chciałbyś osiągnąć dojrzałość.

8. Jeśli wybrałeś czas spędzony z bliskimi, prawdopodobnie jesteś bardzo sentymentalny. Jeśli chcesz być sam, możesz być niezadowolony ze swojego życia

9. Jeśli wybierzesz album ze zdjęciami, prawdopodobnie jesteś bardzo sentymentalny. Jeśli wybierzesz odzież, jesteś ostrożny i zapobiegliwy. Jeśli wybrałeś coś drogiego, masz w sobie pierwiastek materialisty. Jeśli złapałeś swój paszport lub komputer, prawdopodobnie jesteś bardzo praktyczny.


Na podstawie: themindsjournal.com