Go to content

Jak przyciągnąć do własnego życia to, czego pragniesz?

Karpacki Sekret
fot. Karpacki Sekret

Dzisiaj dowiesz się jak krok po kroku porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości i tym samym rozpocząć proces przyciągania do własnego życia tego, czego najmocniej pragniesz.

Pomocna Ci a tym będzie niezwykła Studnia Wdzięczności, którą otrzymasz ode mnie w prezencie. Zatem startujemy…

Jestem przekonana… moje doświadczenia życiowe trudne umocowały we mnie to przekonanie, że wszystkie nasze blokady, bariery, które odpychają Nas od tego, czego najmocniej pragniemy w życiu powiązane są z niewystarczającą miłością do samej siebie, brakiem akceptacji „czegoś” w swoim życiu.

Co należy zrobić, aby w pełni pokochać  samą siebie?

Raz na zawsze porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości uwalniając się od wszelkich ograniczeń, przeszkód blokujących Cię od osiągnięcia upragnionych celów, osłabiających Twoją miłość do samej siebie i prawdziwej radości każdego dnia.

Tylko jak taki bagaż porzucić…

Który często jest wynikiem naszego całego dotychczasowego życia?

Krok po kroku – to jest świadoma procesowa praca, która potrzebuje czasu na definitywne przepracowanie – rozwiązanie blokad, które tego wymagają. Te blokady są często wynikiem wieloletnich doświadczeń, często bolących, które są wynikiem mocno zakorzenionych w Nas myśli i emocji. Dlatego niektóre z Nas wolą odpuścić ich przepracowanie, bo boją się, że znowu zabolą, spowodują, że coś wypłynie w naszym życiu, coś co chciałyśmy na zawsze zapomnieć…

Odpuszczamy także  ponieważ nie wiemy od czego zacząć, jaką drogę obrać, aby krok po kroku pozbyć się tychże ciężarów.

Jednak każda z Nas podświadomie marzy o tym, aby takiego bagażu pozbyć się ze swojego życia ponieważ  pragnie być po prostu szczęśliwa i cieszyć się każdym dniem.

To jak zacząć skutecznie – krok po kroku- zrzucać bagaż z przeszłości jednocześnie wzmacniając miłość do samej siebie?

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła Studnia Wdzięczności, dzięki której:

Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów

Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący radość i poczucie szczęścia.

Zaczniesz koncertować się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.

Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w żuciu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów

To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

W jaki sposób zbudujesz własną Studnię Wdzięczności?

W praktyce jest to 10-dniowy trening świadomej wdzięczności podczas którego każdego dnia będziesz odkrywała blokady i ich źródła w najważniejszych obszarach Twojego życia.

Z każdym przepracowanym dniem porzucisz „część” bagażu przeszłości, który obecnie odpycha Cię od tego czego najmocniej pragniesz.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Każdy dzień budowy tej niezwykłej Studni składa się z dwóch serc wdzięczności:

Pierwsze jest wprowadzeniem pogłębiającym Twoją świadomość w przepracowaniu danego obszaru. Dzięki niemu efektywnie odkryjesz źródła danej blokady.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Drugie to zawsze konkretne ćwiczenie dzięki któremu poznajesz blokady odpychające Cię osiągnięcia tego czego pragniesz – Twojej radości na co dzień.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Radość nierozerwalnie połączona jest z wdzięcznością, która to daje nam siły w dokonywaniu największych życiowych trudności. Praktykowanie postawy wdzięczności na co dzień jest bardzo ważne, ponieważ im więcej docenisz tym zawsze więcej otrzymasz – przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz!

Zadbaj o swoją wdzięczność już teraz…

Zrób pierwszy Krok i pobierz za DARMO niezwykłą STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI TUTAJ