Go to content

Kobieto! Zafunduj sobie metamorfozę!

woman-1822437_1920

 

Czas na metamorfozę!

Kochana Kobieto!

Być może, podobnie jak ja, jesteś matką i właśnie udało Ci się „sprzedać” dzieciaki na wyjazd do babci lub kolonie. Cieszysz się jak dzieciak, bo wiesz, że to oznacza wolność i czas wyłącznie dla siebie.

Być może jesteś kobietą-korpo, która jedzie na ostatnich oparach sił, wymęczona dziesiątkami zadań do wykonania na wczoraj, ciągłym pędem, staniem w korkach i gonieniem za wynikami.

Być może prowadzisz własną firmę i nadmiar obowiązków sprawił, że już dawno nie byłaś na wakacjach i zapomniałaś jak to jest mieć chwilę dla siebie…

Być może własnie szukasz jakiegoś krótkiego wyjazdu dla siebie aby coś zmienić w swoim życiu, ale podobnie jak ja kiedyś, jesteś mistrzynią w generowaniu kolejnych wymówek, aby tylko nie jechać…

ALE!

Jeśli chcesz przejść metamorfozę i odmienić swoje ciało i umysł – gwarantuję , że zadzieją się zmiany!

Jeśli chcesz odpocząć, a otoczenie ma dla Ciebie znaczenie – miejsce, do którego Cię zapraszam jest pełne kojącej zieleni, natury, śpiewu ptaków. Sielsko, cicho i z dala od zgiełku miasta.

Jeśli chcesz oderwać się od swoich codziennych obowiązków – obiecuję, że przez 3 dni zapomnisz o całym świecie.

Jeśli cenisz sobie zdrowie i chcesz dowiedzieć się jak  mieć zdrowe ciało, zdrowy kręgosłup oraz zdrowy umysł – gwarantuję, że otrzymasz wartościową wiedzę oraz praktyczne, wyjątkowe i skuteczne sposoby, które będziesz mogła stosować po powrocie.

Jeśli chcesz zacząć realizować swoje marzenia – otrzymasz narzędzia, dzięki którym zaczniesz to robić.

Ale jeśli nadal tylko chcesz – to bądź świadoma, że już to realizujesz – cały czas chcesz , tylko nie dziw się, że nic się nie zmienia!

 

W jaki sposób mogę przejść metamorfozę? 

Wystarczy, że pojedziesz na weekendowy wyjazd tylko dla kobiet w dniach 7-9 lipca.

 

Proste?

Wejdź na stronę http://www.crazywomengohealthy.pl/wydarzenia poznaj szczegółowy program wyjazdu!

Podejmij  decyzję i zrób pierwszy krok w stronę zdrowego ciała, umysłu i duszy! Namów jeszcze przyjaciółkę i jedźcie w niższej cenie!

 

 

Uwaga! To już ostatnie dni aby z nami jechać – zamykamy listę w najbliższy piątek (30 czerwca)! 

 

19424077_10156352814594535_543544334138011880_n (1)