Psychologia

Jedna wiadomość, którą boisz się wysłać, ale mimo to powinnaś (dla każdego znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
13 lipca 2021
fot. FG Trade/iStock
 

Każda z nas czasem okopuje się we własnych opiniach, broni swojego zdania, bezpieczeństwa za wszelką cenę. Czasem nawet kosztem tego bezpieczeństwa i szczęścia. Każdy znak zodiaku jest inny i każdy zatrzymuje się w innym miejscu. Jak pójść dalej? Co nurtuje cię najbardziej? Co cię blokuje? Czasem wystarczy jedno zdanie, jeden SMS, jeden telefon, gest. Sprawdź, czy się zgadza.

Baran: Tęsknię za Tobą

Byk: Nie dam rady tego zrobić sama

Bliźnięta: Chcę, żebyśmy byli kimś więcej niż tylko przyjaciółmi

Rak: Nigdy nie przestałam Cię kochać

Lew: Moje życie bez ciebie nie jest ekscytujące

Panna: Potrzebuję cię

Waga: Chcę spróbować jeszcze raz. Z tobą

Skorpion: Przepraszam. Nie pozwolę, żeby moja duma znów stanęła nam na drodze

Strzelec: Wiem, że byłam samolubna, a ty na to nie zasłużyłeś

Koziorożec: Już się nie boję. Jestem gotowa

Wodnik: Moje sny nic nie znaczą, jeśli nie mogę się nimi z tobą podzielić

Ryby: Wybaczam ci


Psychologia

Bezradność, niesprawiedliwość, podporządkowanie – co wyzwala w tobie lęk wg znaku zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
13 lipca 2021
fot. Tero Vesalainen/iStock
 

W naszym charakterze mieszczą się najróżniejsze zachowania. Różnie kochamy, różnie się złościmy, różnie podchodzimy do trudności. W zupełnie różny sposób reagujemy też na przeciwności losu i całkiem różne rzeczy wzbudzają w nas niepokój i lęk. Jak to jest w horoskopie?

Baran

Uważasz, że bez ciebie świat będzie funkcjonować prawidłowo. Zawsze idziesz, brniesz, nawet jeśli nie czujesz się w tym sobą. Często powoduje to, że czujesz się przytłoczona i zestresowana zadaniami, które starasz się wykonać. Daj sobie trochę luzu, pozwól na przerwę. Naprawdę życie bez ciebie będzie toczyć się dalej. Nie zawsze musisz być superbohaterką.

Byk

Za bardzo boisz się coś zepsuć. Stresujesz się niedotrzymaniem terminów lub spóźnieniem. Boisz się, że ludzie będą się denerwować i jesteś chora, gdy ludzie są na ciebie wściekli lub myślą, że nie jesteś wystarczająco dobra. A nawet, jeśli tylko ty myślisz, że oni tak myślą. Wszystko się ułoży, naprawdę. Zaufaj sobie. Przestań wyolbrzymiać – w większości wypadków, sprawy są mniej istotne, niż ci się wydaje.

Bliźnięta

Pozwalasz, by pierdoły przejmowały nad tobą władzę. To one, życiowe drobiazgi, stresują cię najbardziej. Uspokój myśli, powstrzymaj się od strofowania samej siebie i krzyczenia na osobę, która zajechała ci drogę na parkingu. Oraz od myślenia, że ktoś jest głupi, bo źle użył słowa „relatywnie”.

Rak

Jesteś niespokojna, kiedy nie czujesz się bezpiecznie. Samotne spacery po ciemnym parku? To nie dla ciebie. Ale nie możesz też znieść krytyki ani ludzi, którzy się na ciebie gapią, to wszystko sprawia, że ​​jesteś bardzo niespokojna. Nie tłum swoich emocji, oddychaj i mów ludziom, co masz na myśli i czego potrzebujesz. A potrzebujesz otuchy, żeby poczuć się trochę lepiej.

Lew

Za każdym razem, gdy nie kontrolujesz sytuacji, twoje ciało i umysł wypełniają się niepokojem. Musisz wiedzieć, że wszystko się ułoży, nawet jeśli stale nie kontrolujesz wszystkiego, nie podejmujesz wszystkich decyzji i nie trzymasz sterów. Czasem musisz po prostu odetchnąć od zmartwień i po prostu podążać za… cudzym planem.

Panna

Twój wyzwalacz to… zbyt dużo myśli na raz. Myślisz o wiele za dużo i jesteś swoim najgorszym koszmarem, jeśli chodzi o wywoływanie niepokoju. Musisz bardziej ufać, że wszystko będzie dobrze, spisuj rzeczy i nie zawsze zakładaj najgorsze.

Waga

Lubisz uczciwie postawione sprawy, wszystko, co uważasz za niesprawiedliwe, całkowicie cię stresuje. Masz tendencje do roztrząsania zalet i wad sytuacji, zamiast działać w danej chwili, musisz oddychać i po prostu reagować, zamiast siedzieć nad czymś godzinami, pędząc przez wszelkie możliwe scenariusze, jakie podpowiada ci głowa.

Skorpion

Brak wystarczającej prywatności lub spokoju sprawia, że ​​jesteś niespokojna. Potrzebujesz swojej przestrzeni i nienawidzisz, gdy ludzie jej nie szanują, to sprawia, że ​​czujesz się spięta i zdenerwowana. Po prostu chcesz, aby wszyscy szanowali twoje granice.

Strzelec

Najbardziej stresuje cię konieczność podporządkowania się. Nienawidzisz, gdy mówi się ci, jak masz się zachowywać, ubierać lub działać. Nie lubisz narzuconych terminów ani stania w korku.

Koziorożec

Sama jesteś źródłem swojego niepokoju. Wywierasz na siebie zbyt dużą presję i wyznaczasz sobie zbyt ścisłe terminy. Czujesz się sfrustrowana, jeśli nie jesteś w stanie im sprostać. Przestań myśleć o tym „co by było, gdyby” i żyj teraźniejszością.

Wodnik

Jeśli sprawy nie układają się po twojej myśli, zaczynasz się niepokoić. Próbujesz wszystko wyjaśnić i łatwo się stresujesz. Usiłujesz robić za dużo na raz, musisz zwolnić i odpocząć. Czasami sprawy nie idą po twojej myśli, ale to nie znaczy, że jest źle lub że coś się nie uda.

Ryby

Niepokój wywołuje u ciebie poczucie, że ktoś cię obserwuje, prześwietla. Nienawidzisz wystąpień publicznych, tłumu i zbyt wielu ludzi w swoim otoczeniu.


Psychologia

Horoskop: jak radzisz sobie w sytuacjach podbramkowych?

Magic Moments
Magic Moments
6 lipca 2021
Fot. Pexels / Unsplash / CC0 Public Domain

Tym razem przyglądamy się, jak poszczególne znaki zodiaku reagują (przynajmniej w teorii) na sytuacje nagłe, niespodziewane, podbramkowe. Czy jesteś gotowa do działania w każdej chwili, a może zmiany odbierają ci chęć do życia? Sprawdź, czy się zgadza!

Baran

Napędza cię adrenalina, więc w sytuacjach awaryjnych jesteś w swoim żywiole. Jesteś bohaterką, która po prostu wchodzi do akcji.

Byk

Nie znosisz zmian i niespodzianek. W nagłych wypadkach po prostu… zamierasz. Trudno ci wykonać jakikolwiek ruch.

Bliźnięta

Nie boisz się ruszyć do boju, gdy coś pójdzie nie tak. Najpierw uratujesz siebie, a później może pomartwisz się o innych.

Rak

Jesteś „naprawiaczką”, której bardziej zależy na innych niż na sobie. Jeśli ktoś, kogo kochasz, jest w niebezpieczeństwie, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby pomóc.

Lew

Załamują cię najdrobniejsze niepowodzenia. Ale, o dziwo, jesteś spokojna w nagłych wypadkach. Zachowujesz spokój i przejmujesz dowodzenie.

Panna

Ciągle się zamartwiasz, więc sytuacje awaryjne rzadko cię zaskakują. Przemyślałaś już każdy scenariusz w swojej głowie, więc dokładnie wiesz, co robić.

Waga

Robisz się naprawdę cichutka. Wewnętrznie wariujesz, ale starasz się tego nie okazywać. Starasz się być silna dla wszystkich wokół ciebie.

Skorpion

Złościsz się, gdy coś idzie nie tak. Próbujesz znaleźć kogoś, kogo możesz za to obwinić. Masz problem z kontrolowaniem siebie.

Strzelec

Nie jesteś zaskoczona, gdy coś pójdzie nie tak. Jesteś pesymistką, więc wszystko ok.

Koziorożec

Zawsze zachowujesz spokój, nawet gdy w środku wpadasz w panikę. Jesteś idealną osobą na wypadek sytuacji awaryjnych, ponieważ sprawiasz, że wszyscy czują, że wszystko będzie dobrze.

Wodnik

W nagłych wypadkach wybuchasz płaczem. Nie będziesz w stanie kontrolować swoich emocji.

Ryby

W sytuacjach awaryjnych wyciągniesz telefon i nagrasz dramat. W rzeczywistości możesz spowodować więcej szkód.