Go to content

Co to znaczy, jeśli śnisz o swoim „byłym”

fot. iStock/ demaerre

Załóżmy, że od dawna jesteś w związku. Albo jesteś singielką, ale o nim nie myślisz od niepamiętnych czasów. Rozdział zamknięty, zakończony. I nagle budzisz się w środku nocy ze snu, w którym on do ciebie wrócił. Jesteś zdezorientowana, wściekła, a może rozmarzona? Nie wiesz, czy to „coś” oznacza, czy to tylko głupi wybryk podświadomości? Według analityka marzeń sennych Lauriego Quinna Loewenberga, cokolwiek dzieje się we śnie, nie musi odzwierciedlać tego, co się dzieje między tobą a twoim „byłym”, ale to, co dzieje się z tobą .” Przeczytaj zatem poniżej, jak Loewenberg wyjaśnia możliwe znaczenia różnych snów na temat byłego partnera i jak mogą one odnosić się do tego, co dzieje się obecnie w twoim życiu.

1. Jeśli śniłaś, że od nowa zakochujesz się w swojej pierwszej miłości …

Może to być osoba, która była obecna w twoim życiu 10, 20 lub 40 lat temu. W tym momencie ona jedynie w pewien sposób uosabia emocje jakie daje nam pierwsza miłość: podniecenie, namiętność, pożądanie, pragnienie, chęć bycia razem „na zawsze”.

Ponieważ twoja pierwsza miłość reprezentuje to uczucie w twojej psychice, będzie się ona pojawiać się w twoich snach, gdy na przykład twój aktualny związek trawi rutyna lub gdy nie byłaś z kimś od jakiegoś czasu. Twoja podświadomość przypomina ci, co możesz poczuć i daje ci delikatny kuksaniec, byś zadziałała.

2. Jeśli miałaś jakikolwiek sen o „byłym”, z którym rozstałaś się niedawno

Śnisz o tej osobie, ponieważ twoja podświadomość próbuje ci pomóc przetrwać rozstanie. Jakie było to rozstanie? Cieszysz się z niego? A może pragniesz wrócić? Nadal robisz sobie nadzieje? Jesteś zła? Czy czujesz się winna – czy to ty jesteś winna? Co takiego jest w tej niedawnej jeszcze relacji, co twoja podświadomość próbuje ci pomóc zrozumieć?

3. Jeśli śniłaś o tym, że do niego wracasz

To może być bardzo realne, kiedy dzieje się we śnie, a nawet jeszcze wtedy, kiedy się z niego budzisz, myślisz więc sobie: „Może mój „były” naprawdę chce mnie odzyskać?”. Loewenberg ostrzega przed takim rozumowaniem. Sen oznacza: „To ty tego chcesz”. Prawdopodobnie tylko ty.

4. Jeśli śniłaś, że twój były partner cię odrzucił …

Jeśli powiedział: „Nie chcę Cię z powrotem „, ale ty w głębi duszy nadal chcesz go odzyskać, to twoje marzenie senne próbuje ci pomóc wrócić do rzeczywistości. Spójrz na sen jak na rozmowę z samą sobą. Cokolwiek mówi ci twój „były” , jest to to, co mówisz do siebie w odniesieniu do niego.

5. Jeśli śniłaś o kłótni ze swoją pierwszą miłością

Zadaj sobie pytanie:” Jaki konflikt jest teraz obecny w moim życiu? „Ponieważ z jakiegoś powodu twoja pierwsza miłość będzie reprezentować coś, co w prawdziwym życiu przypomina walkę. Czy toczysz bitwę o miłość własną Dlaczego jesteś na siebie zła? Pierwsza miłość może oznaczać, że masz deficyt poczucia wartości. Walczysz o tę część ciebie.

6. Jeśli śniłaś, że dogadujesz się z „byłym”

Jest jeszcze coś, co cię z nim łączy- może dzieci, może wspólne sprawy. Twój sen próbuje ci pomóc. Chcesz utrzymać przyzwoite relacje, dla dobra dzieci. Jeśli jesteś rozwiedziona i szczerze nienawidzisz byłego partnera, ale śnisz, że do siebie wracacie lub uprawiacie seks, twoja podświadomość chce, abyście zachowali dobrą komunikację dla dobra dzieci.

Nie należy bać się takich snów, ani traktować ich jako zachętę do sentymentalnego powrotu do byłego partnera. Sny tego typu mają za zadanie lepiej zrozumieć naszą aktualną sytuację i pokierować nas ku odpowiedniemu rozwiązaniu.


Na podstawie: thecut.com