Go to content

Świeradów-Zdrój: niesamowite widoki i wyjątkowe Medi-SPA Biały Kamień

Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody, mając do dyspozycji liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad stukilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z ultranowoczesną koleją gondolową. Zaledwie 500 m od Hotelu Biały Kamień, na zboczu góry Świeradowiec, góruje nad miastem wieża widokowa SKY Walk. Hotel wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów, a także ogromnych przeszkleń na poziomie basenu i gabinetów SPA można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska.

Mieć naturę na wyciągnięcie ręki… 

O podniebienia gości dba Restauracja hołdująca ekologicznej kuchni, zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu prócz wykwintnych dań równie ważne miejsce zajmuje domowy chleb wypiekany w piecu, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty dżemy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Oprócz bajecznych widoków i komfortowych wnętrz, gości do Białego Kamienia przyciąga nowoczesny kompleks SPA & Wellness o powierzchni ponad 1000 m2. W Medi-SPA na Gości czeka zespół doskonałych terapeutów, potrafiących wykorzystać́ dobroczynne działanie hydro i fizjoterapii wykorzystywanych w wielu zabiegach rehabilitacyjnych.  

W hotelu znajduje się jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU. To okazja na skorzystanie z rytuałów na bazie unikalnych preparatów marki Larens. Są to innowacyjne produkty wyznaczające nowe standardy w kosmetologii. Zabiegi w WellU Anti-Aging Instytut odwracają bieg zegara biologicznego, zapewniając młody wygląd. Flagowym zabiegiem Instytutu jest „Sekret Wiecznej Młodości”, z wykorzystaniem  inteligentnego Biopeptide Complex, Retinolu, kwasu hialuronowego i Regestrilu, które intensywnie nawilżają, stymulują regenerację zniszczonych struktur, oraz łagodzą podrażnienia. Spektakularne efekty zapewnia także kompleksowy rytuał twarzy BIO Renew Larens Pro Lift z zastosowaniem innowacyjnej maski BIO Renew PRO Tissue Face Mask, zawierającej wysoko skoncentrowane składniki aktywne regenerujące oraz liftingujące. 

Biały Kamień to certyfikowany Hotel Przyjazny Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb dzieci w każdym wieku. Najmłodsi mogą korzystać z różnorodnych form rozrywki m.in.: sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw, a także udogodnień w strefie Wellness. Dzieciom polecamy także zabiegi SPA Kids oraz przepyszne dania serwowane w hotelowej restauracji.

Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu. Nie dziwi więc, że hotel jest prestiżową wizytówką Świeradowa-Zdroju, a nawet Dolnego Śląska. Potwierdzają to liczne nagrody (Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, Najlepsze SPA w górach 2018, Najlepszy Hotel SPA dla rodzin 2020, Najlepszy Anti-Aging Hotel SPA 2022, Najlepszy Instytut Anti-Aging oraz Anti-Aging Hotel SPA 2023 w Konkursie Perfect SPA Awards).

Więcej na: www.bialykamien.com