Go to content

Zapraszamy cię na 2. edycję cieszącą się ogromną popularnością Konferencję dla Kobiet „Dobrze mi – Teraz JA!”

Fot. M.Margaretto

Jeśli kiedykolwiek usłyszałaś: albo kariera albo rodzina i uwierzyłaś w te słowa, to powinnaś poznać historię kobiety, która przełamuje ten schemat.

Co jest Twoją życiową maską?

Czy wiesz kim jesteś?

Co Cię wyróżnia wśród innych kobiet?

Gdzie drzemie moc Twojej osobowości?

Czym są wrodzone talenty i jak należy je przekształcić w Mocne Strony?

Chcesz odpowiedzieć sobie na te pytania? Spotkaj się z Izabelą Antosiewicz Trenerem Mocnych Stron w Taisja Laudy & Co. na konferencji „Dobrze mi”.

Poznasz także Katarzynę Dziubałkę, organizatorkę Wielkiej Wymiany Kontaktów, która opowie o tym, czy da się rozkręcić biznes na etacie.

Od Patrycji Załug dowiesz się natomiast, czy musisz być idealna.

PRELEGENCI:

Izabela Antosiewicz – Trener Mocnych Stron w Taisja Laudy & Co. Od 2014 roku skupiła się na wykorzystywaniu w swojej pracy Formuły Geniuszu Taisja Laudy® oraz narzędzi Instytutu Gallupa. Doprowadza do mistrzostwa budowanie synergii w zespołach, w tym w parach i rodzinach. Inspiruje i uczy odpowiedzialnego rodzicielstwa. Jest mamą trójki nastolatków, szczęśliwą żoną swojego pierwszego chłopaka, maratonką. Służy z oddaniem zadaniom, obecna tu i teraz – przeprowadza z łatwością przez zmiany, jeste optymistycznym i energetycznym rozmówcą. W życiu wierna zasadzie, że najlepiej być sobą dbając o przestrzeń, by inni też mogli być sobą w naszym towarzystwie.www.taisjalaudy.com

Katarzyna Dziubałka – Z wykształcenia filolog języka angielskiego. Posiada 2 magistry z University of Surrej oraz SGH. Pragnie zmieniać świat na bardziej pozytywny poprzez motywowanie kobiet do spełniania własnych marzeń oraz życia z pasją i z pasji. W ciągu ostatnich 2 lat zorganizowała ponad 30 konferencji dla Kobiet Przedsiębiorczych w których wzięło udział ponad 4000 kobiet. Obecnie organizuje spotkania networkingowe w całej Polsce pod nazwą Wielka Wymiana Kontaktów, w których bierze udział średnio 200 Przedsiębiorców. Od 2015 współpracuje z Akademią Kobiet Sukcesu, gdzie pomaga realizować konferencje „Masz w sobie MOC!” oraz zarządza Szkołą Liderek – interdyscyplinarnym studium Przedsiębiorczości dla Kobiet. Jest przekonana, że każda z nas ma swoje powołanie, misję, z którą powiązane są nasze naturalne talenty i pasje. Wierzy we współpracę oraz budowanie biznesu opartego na relacjach oraz energii, która pojawia się kiedy zaczynamy robić to, co kochamy. Jest również redaktor naczelną magazynu Liderka.

www.liderka.pl, www.twojapasjatwojafirma.pl

Patrycja Załug – certyfikowany coach pewności siebie, bizneswoman, autorka. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych społeczności kobiecych w Warszawie wspierających i edukujących aktywne, chcące się rozwijać kobiety. Współzałożycielka Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Z wykształcenie prawnik i marketingowiec. Wykłada na Uczelni Łazarskiego. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w biznesie w tym 8-letnie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Współpracuje m. in. z Magazynem Coaching, gdzie regularnie publikuje artykuły na temat budowania pewności siebie w życiu i w biznesie. Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”. Wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie zgromadziła ponad 19 tyś. kobiet. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia KOLOR. Dzięki swoim autorskim warsztatom „Codziennie Pewna Siebie” pomogła już ponad 1300 kobietom wyzwolić swoją moc i uwierzyć w siebie. www.codzienniepewnasiebie.pl

AGENDA:

18.00 – Start

Wykład „Maska” – Izabela Antosiewicz

Wykład „Jak rozkręcić biznes na etacie” – Katarzyna Dziubałka

Wykład „Nie musisz być idealna, czyli jak przestać się naprawiać i zacząć żyć” – Patrycja Załug

Loteria upominkowa

21.00 – Zakończenie

12 maja 2016r. – czwartek g. 18.00

Golden Floor Sky – Millenium Plaza Al. Jerozolimskie 123 A, piętro 26 sala A

WIĘCEJ INFORMACJI: www.dobrzemi.com.pl

PRZEDSPRZEDAŻ trwa do 10. maja 2016 do 23:59 – bilety w cenie 49 zł, później cena rośnie do 79 zł.

REZERWACJA MIEJSC: http://www.dobrzemi.com.pl/

Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe