Go to content

Rusza piata edycja akcji promującej Francję w Polsce!

Mat. prasowe

– Dla mnie Francja to centrum świata – mówi Mobi. – Zazdroszczę, kiedy ktoś po raz pierwszy jedzie do Paryża, to niesamowite doświadczenie – mówi Marc Jacobs. – Dla mnie Francja to szampan i moda – dodaje Roberto Cavalli. Pod hasłem French Touch me touch rusza piąta edycja akcji promującej Francję w Polsce.

Dlaczego French Touch me touch? – To zabawna gra słów, autorstwa samego Jean-Charles de Castelbajac, którą postanowiliśmy wykorzystać jako tegoroczny claim – mówi Sylwia Sasal, rzecznik prasowy akcji French Touch. – Myślę, że idealnie odzwierciedla ideę akcji, bo nie sposób przejść obok Francji obojętnie, zawsze budzi emocje, inspiruje, ma na nas wpływ. Francja ma olbrzymie bogactwo kulturowe, począwszy od kuchni, mody, muzyki, a skończywszy na kinie. I do odkrywania tego bogactwa chcemy zaprosić Polaków od połowy czerwca do końca października – dodaje rzecznik.

Mat. prasowe

Organizatorem akcji jest agencja Cryptone, wspierana w działaniach przez Ambasadę Francji w Polsce. W tegorocznym wydarzeniu bierze udział ponad 60 partnerów. Organizatorzy i partnerzy French Touch przygotowali dla konsumentów ogólnopolską akcję handlową. Od 12 do 31 października będzie można kupić francuskie produkty i usługi w atrakcyjnych cenach. Aby skorzystać z wyjątkowych okazji i ofert promocyjnych będzie można pobrać bezpłatną aplikację French Touch (w Google Play i App Store) lub znaleźć oferty na FP, stronie internetowej akcji, czy w magazynie La Belle Vie. Magazyn będzie dostępny bezpłatnie w sieciach Relay, InMedio, Aelia Duty Free w największych miastach w Polsce.

Głównymi partnerami tegorocznej akcji handlowej French Touch są: Biedronka, President oraz Bonduelle. Partnerzy przygotowali szereg atrakcji dla konsumentów.

W jesienny kalendarz eventów w stolicy na stałe wpisała się już uroczysta gala French Touch. W tym roku, show odbędzie się 12 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Do tej pory na deskach teatru odbyły się pokazy mody projektantów haute couture tj. Jean Paul Gaultier, Jean-Charles de Castelbajac czy Julien Fournié. Wystąpili również znakomici francuscy artyści m.in. Zaz, Imany, Alma, Amel Bent, Willy William. Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji? Wieść niesie, że zobaczymy m.in. kabaret Moulin Rouge. Szczegóły już wkrótce.

Więcej na French touch la belle vie i Facebooku.