Patronaty

Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi” Kraków. Zapraszamy!

Redakcja
Redakcja
1 października 2016
 

Już 15 października w Krakowie

Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.

Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej…

Tu się dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie.

Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania swojego wymarzonego i spełnionego własnego świata.

Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi…

To będzie prawdziwy C (ciało) U(umysł) D(dusza)…

Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy – czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

****

Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi”.

KIEDY: 15 października- sobota

GODZINY: 10.00 – 15.00

GDZIE: MIODOSYTNIA, Św. Wawrzyńca 6

WIĘCEJ INFORMACJI: www.dobrzemi.com.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

TWOJA INWESTYCJA

69 zł 1 osoba – cena promocyjna do poniedziałku 10 października – później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby – cena promocyjna do poniedziałku 10 października – później cena rośnie do 160 zł.

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

****

PROGRAM

10.00 – 10.30 – Rejestracja

10.30 – 10.35 – Powitanie Uczestniczek

10.35 – 11.20 – Z cyklu „Jej historia” – „Nie mogę nie istnieje!” – Marta Sikora

11.20 – 11.30 – Networking

11.30 – 12.15 – „Życie cudem jest – o cudach codzienności” – Ewa Łukasiewicz

12.15 – 12.25 – Networking

12.25 – 13.10 -„Wizja życia pisana ręką kobiety” – Justyna Pasionek

13.10 – 13.35 – Networking

13.35 – 14.20 – „Cuda codzienności z lotu ptaka” – Beata Jurasz

14.20 – 14.30 – Networking

14.30 – 15.00 – Podsumowanie i Zakończenie

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

logo-beztla

****

PRELEGENCI:

EWA ŁUKASIEWICZ – Psycholog, pedagog, lingwistka, trener umiejętności miękkich, współtwórca portalu moc2 oraz właścicielka Flow Project. Absolwentka UW i SWPS oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego ośrodka INTRA. Z rozwojem osobistym związana od 2010 roku. Spędziła tysiące godzina na salach szkoleniowych zarówno jako trener, jak i jako uczestnik. Całą zdobytą wiedzę najpierw sprawdza w praktyce, a potem przekazuje dalej na swoich szkoleniach. Prowadzi zarówno małe otwarte warsztaty, jak i większe szkolenia dla firm oraz wykłady na największych polskich uczelniach (m.in.SGH, UW, UMSC, Politechnika Śląska).

Uczestnicy podkreślają bijący od Ewy entuzjazm, naturalne Flow, charyzmę oraz autentyczne zainteresowanie uczestnikiem. Każde szkolenie z Ewą to moc praktycznej wiedzy, przydatne ćwiczenia oraz motywacja do działania i wiara we własne możliwość.

JUSTYNA PASIONEK –  O sobie często mówi „Z wykształcenia matematyk, z pasji instruktor fitness, który uczy na co dzień jak mieć więcej sił i energii do realizacji swoich zadań”. Choć miesiąc wrzesień jest tym miesiącem, w którym postanowiła zakończyć swoją 16 letnią karierę instruktora pilates, to wciąż przekazuje  wiedzę na temat wpływu ruchu na jakość codziennych działań i sposób na większą pewność siebie. Justyna jest twórcą warsztatów i treningów o  Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności.  Praca z ciałem, uczenie innych, fascynacja wpływem mózgu na efektywność działań, oraz harmonia pomiędzy biznesem a  życiem prywatnym to jej pasje i zainteresowania, które połączyła w autorski program o nazwie „Lepszy Sposób Działania” budzący coraz większe zainteresowanie.

Prowadzi internetowy program Trzy Kroki Do Szczęścia,  gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi pokazuje korzyści płynące ze świadomej strony życia. To inspiracje i wskazówki, które znalazły zastosowanie u osób odnoszących sukcesy w swojej dziedzinie. www.justynapasionek.pl

BEATA JURASZ –  Dziewczyna z Podkarpacia, psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach, trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”autorka książki pt. Uwolnij tak”, kolekcjonerka sukcesów swoich klientów, współautorka dwóch książek z dziedziny kreatywności i rozwoju osobistego. Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOUTUBE pt. Coach Café. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim kilkaset kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu i Londynie. www.beatajurasz.pl

MARTA SIKORA –  Z zawodu farmaceutka, która kilka lat temu wyjechała do Egiptu, gdzie z mężem utworzyli pierwszą klinikę medycyny estetycznej; w ciągu 3 lat projekt urósł do 4 klinik. Marta uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podążając za swoja pasją do rozwoju osobistego, została certyfikowanym trenerem i coachem. Otrzymała specjalny certyfikat od znanego na świecie, Jacka Canfielda, by uczyć i szkolić z zakresu zasad sukcesu. Jack Canfield jest uznawany na #1 Coacha Sukcesu w Ameryce; przyznawany przez niego certyfikat uprawnia do używania jego własnych narzędzi i technik w szkoleniach danego trenera. Marta jest coachem, trenerem i mówcą, inspiruje i pokazuje, jak zmienić życie na lepsze: osiągnąć sukces w pracy i życiu prywatnym, uwolnić się od negatywnych nawyków i stworzyć nowe, korzystne. Uwielbia obserwować postęp i odkrywanie nowych talentów u swoich odbiorców. Marta przeprowadza spotkania 1 na 1, w małych grupach oraz wykłady dla większej ilości osób. Osiągnięcia jej klientów wciąż zachęcają ją do dzielenia się skutecznymi strategiami i narzędziami z publicznością, by więcej osób mogło skorzystać z niezawodnych zasad sukcesu.” Strona internetowa: www.successwithmarta.com

****

Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

69 zł 1 osoba – cena promocyjna do piątku   – później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby – cena promocyjna do piątku 2 września – później cena rośnie do 160 zł.

logo-czcionki-do-wyboru11


Patronaty

Te zdjęcia poprawią ci nastrój lepiej niż komedia romantyczna. Za co tak JE kochamy?…

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 października 2016
Fot. Fotos Frei Schnauze by Christian Vieler
 

Ten fotograf uwielbia robić zdjęcia psom, które… łapią przekąski. Efekt oceńcie sami, oglądając poniższy filmik. Tak, wiem, pewnie macie to w domu 🙂 Więc, łapcie za aparaty i portretujcie swoich pupili :). To wspaniała  kuracja anty-jesienno-depresyjna, prawda? Z resztą, może wystarczy sam spacer z psem i jego patykiem, albo inną, ulubioną zabawką? Nie zapomnijcie o smakołykach!

Uwaga! Oglądać razem z psem 🙂
Zródło: Fotos Frei Schnauze by Christian Vieler

 


Patronaty

10 trików na doskonałą pielęgnacje prosto od dermatologów

Agnieszka Sierotnik
Agnieszka Sierotnik
1 października 2016
fot. iStock/gilaxia

Każda z nas ma swoje urodowe rytuały, bez których nie wyobraża sobie życia. Niezależnie czy jest to domowa maseczka z awokado i cytryny, czy może raczej długa, gorąca kąpiel z ulubionym olejkiem eterycznym, lubimy o siebie zadbać! Od czasu do czasu warto zainspirować się trikami prosto od specjalistów w dziedzinie pielęgnacji. Bo czy którakolwiek z nas pomyślałaby, że gorący prysznic może źle wpłynąć na naszą cerę?

1. Poświęcaj każdą wolną chwilę na małe SPA

„Zawsze mam przy sobie małą kosmetyczkę z najbardziej mobilnymi akcesoriami do pielęgnacji. I tak na przykład, kiedy utknę w korku, wcale się nie wściekam! Po prostu wykorzystuję ten czas na moje własne SPA w samochodzie. Nakładam serum na twarz, szyję i dekolt, maseczkę na usta i paski wybielające na zęby. Nie tracę czasu, a przy okazji potrafię się chwilę zrelaksować.”
Francesca Fusco, dermatolog

2. Zostań specjalistką w masażu twarzy!

„Bardzo wiele osób, ja także, nieświadomie ściąga mięśnie twarzy w trakcie snu. To nic dziwnego, w końcu każdemu zdarza się spać na zgięciu poduszki czy zwiniętym kocu. Żeby dać twarzy odrobinę relaksu, przed snem funduję sobie masaż. To bardzo proste! Naciskaj palcami na łuk brwiowy, skroń i nos. W każdym miejscu po 10 sekund.”
Jessica Wu, dermatolog

3. Nawilżaj skórę

„Niezależnie od tego, co słyszysz każdego dnia, ilość wypitej wody nie wpłynie bezpośrednio na to, w jakim stanie będzie twoja skóra. Żeby zadbać o to, musisz stosować kremy nawilżające, sera czy maseczki nawilżające. Warto jednak pamiętać, by były odpowiednio dobrane do rodzaju cery, którą posiadasz.”
Dendy Engelman, dermatolog

4. Unikaj gorących pryszniców

O ile „parówka” może być zbawienna przed peelingiem czy nałożeniem maseczki, bo wszelkie zanieczyszczenia będą bardziej widoczne, o tyle gorący prysznic może po prostu zaszkodzić twojej skórze. Elizabeth Tinzi, profesor dermatologii, powtarza, że to nic dobrego. „Unikam gorących pryszniców, moja skóra jest wtedy niezwykle podrażniona. W kranie powinna być tylko letnia woda!”

5 . Zmień kolejność nakładania filtra przeciwsłonecznego

„Najpierw nałóż krem na szyję, dekolt i ręce. Te miejsca są najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych, a przy okazji szybciej się starzeją i trudniej odwrócić ten proces niż na skórze twarzy. Bardzo często zapominamy o nałożeniu filtra na te miejsca, choć są tak samo ważne jak twarz!”
Dorisy Day, dermatolog

6. Na kryzysy dobry hydrokortyzol

„Noc przed wielkim wyjściem lub specjalną okazją, nałóż na twarz krem lub maseczkę, która będzie zawierała hydrokortyzol. Dzięki swoim właściwościom, szybko zwalczy wszelkie cienie pod oczami, opuchliznę, a nawet zaczerwienienia! Pamiętaj tylko, żeby nie nadużywać tego rozwiązania. Jak każde działanie kryzysowe, ma swoje uboczne działanie.”
Yelena Yeretsky, specjalistka anti-aging

7. Nie dotykaj oczu!

„Nigdy nie dotykaj swoich oczu, a już na pewno ich nie pocieraj! Jeżeli będziesz tak robić, zawsze będziesz cierpiała na czarne wory pod oczami. Nawet kiedy robisz wieczorny demakijaż, zmywaj maskarę i cienie tak delikatnie, jakbyś zmywała je z jajka!”
Jeanine Downie, dermatolog

8. Zaufaj ustom

„Niech twoje usta będą dla ciebie wyznacznikiem, czy czas na porządne nawilżenie. Jak to wyczuć? Jeżeli czujesz, że usta są spierzchnięte i bardzo suche, nie poprzestawaj na nałożeniu pomadki. Zafunduj nawilżenie całej skórze twarzy!”
Ellen Marmur, dermatolog

9. SPF zawsze i wszędzie!

„Zawsze przed lotem nakładam krem z najmocniejszym SPF, jaki tylko mam. Dlaczego? Promieniowanie UV jest znacznie silniejsze w samolocie, gdzie przechodzi tylko przez szyby. Dla wszelkiego bezpieczeństwa, siadam także ze strony przejścia – nigdy obok okna!”
Ellen Marmur, dermatolog

10. Dbaj o dietę

„Twoja dieta ma ogromny wpływ na twoją skórę. Unikaj rozgotowanych warzyw i przetworzonej żywności, takiej jak białe pieczywo czy słodycze. Zamiast tego, wprowadź dużo przyjaznych tłuszczów omega 3 i zamienników, takich jak awokado czy łosoś. Dzięki nim twoja skóra będzie wyglądać niezwykle świeżo i promiennie!”

Whitney Bowe, dermatolog

źródło: Self.com


Zobacz także

Dołącz do Wielkiej Wymiany Kontaktów!

Wieczór Biznesowy MAKE YOUR BUSINESS BETTER. Zapraszamy

Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprasza Warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik!