Moda Stylizacje

5 rzeczy, które robią narcyzi i psychopaci podczas rozmowy. Potrafisz je zauważyć?

Redakcja
Redakcja
24 czerwca 2020
Fot. iStock /demaerre
Następny

Psychopata kojarzy się z osobnikiem pokroju Hannibala Lectera, którego twarz w masce pewnie śniła się niejednej wrażliwszej osobie. A wbrew pozorom psychopata nie zawsze ma wypisane na twarzy czyste szaleństwo lub odwrotnie, mrozi spokojem w sytuacjach, gdy komuś dzieje się krzywda. Podobnie dzieje się w przypadku narcyzów, których raczej nie spotykamy przeglądających się co dwa kroki z uwielbieniem w lusterku. 

Najczęściej tacy ludzie sprawiają wrażenie miłych i sympatycznych, wywierają na otoczeniu świetne pierwsze wrażenie. Osoby wykazujące cechy psychopatyczne lub narcystyczne, często używają fałszywych osobowości w kontaktach z innymi, czasami dobierając swoje maski tak, aby najefektywniej osiągnąć swoje cele. Nie zawsze zapala się nam lampka ostrzegawcza, ale nie jesteśmy zupełnie bezbronni w kontakcie z taką osobą. Można wyłapać pewne sygnały w zachowaniu, które podczas nawet krótkiej rozmowy podpowiedzą, że mamy wątpliwą przyjemność z psychopatą lub narcyzem.

5 rzeczy, które robią narcyzi i psychopaci podczas rozmowy


źródło: www.psychologytoday.comnoizz.pl

Moda Stylizacje

Sprawdź w horoskopie swojego partnera, czego tak naprawdę potrzebuje

Agnieszka Dyniakowska
Agnieszka Dyniakowska
24 czerwca 2020
Następny

Dobry związek to taki, w którym potrzeby obu stron są zaspokajane i szanowane. Czasami jednak trudno jest nam się dowiedzieć lub rozszyfrować, czego tak naprawdę nasz partner potrzebuje, a nie zawsze można i potrafi się powiedzieć o tym wprost. Rozwiązaniem może być… horoskop – wszak każdy znak zodiaku ma swoje cechy charakterystyczne.  Znaki wodne są bardziej emocjonalne, potrzebują ciągłych gwarancji i zapewnienia o uczuciach, podczas gdy znaki ziemskie chcą kogoś stabilnego i niezależnego. Sprawdź jakie potrzeby dominują u twojego partnera zgodnie z tym, co w gwiazdach zapisane.

Zobacz także

Jak nosić białe dżinsy, kiedy masz kilka kilogramów więcej? Poznaj kilka zasad, dzięki którym będziesz wyglądać kobieco i seksownie

SAXX

Sprawdziliśmy, co faceci sądzą o swojej bieliźnie. Oto wyniki!

Co z czym łączyć, a czego unikać? Czyli jak dobrać kolory ubrań i nie zaliczyć modowej wpadki