Ciąża i poród Moda

Już 28.03. II Festiwal taneczny „O cętkę Rysia” na Kocierzu!

Redakcja
Redakcja
5 marca 2020
Fot. iStock
 

Festiwal taneczny „O cętkę Rysia” na Kocierzu! To pierwszy festiwal taneczny przyjmujący zespoły w kategorii ZUMBA!

Dla kogo nasz festiwal?

Dla każdego! Zapraszamy dzieciaki od 4 roku życia. Granica górna? Nie istnieje!

W konkursie mogą brać udział podopieczni domów kultury, prywatnych szkół tanecznych i fitnessowych, stowarzyszeń, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, niepublicznych szkół tanecznych.

Prezentacje będą oceniane przez jury w następujących kategoriach : Jazz i Taniec współczesny/Hip Hop/ Show Dance/Zumb

W jakich kategoriach wiekowych można wziąć udział?

SOLO

Solo 4-6 lat

Solo 7-9 lat

Solo 10-12 lat

Solo 13-15 lat

Solo Open 16lat i powyżej

DUET

Duet 4-6 lat

Duet 7-9 lat

Duet 10-12 lat

Duet 13-15 lat

Duet Open 16lat i powyżej

ZESPOŁY

Zespół 4-6 lat

Zespół 7-9 lat

Zespół 10-12 lat

Zespół 13-15 lat

Zespół Open 16lat i powyżej

Soliści, duety i zespoły w każdej kategorii prezentują jeden układ taneczny do 4,0 minut.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w konkursie tanecznym jest wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu na adres mail: [email protected], wpłacenie akredytacji w terminie do 19 marca 2020, oraz przesłanie podkładów muzycznych, w terminie do 19.03.2020, w formacie pliku mp3, na adres: [email protected] W treści maila proszę podać: kat. taneczna – kat. wiekowa – nazwa szkoły – imię i nazwisko – tytuł prezentacji

Wpłata akredytacji, w wysokości:

solo: 40 zł

duet: 60 zł

zespół: 10 zł za osobę

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.kocierz.pl/festiwal-taneczny-o-cetke-rysia


Ciąża i poród Moda

Pako Lorente zabiera w podróż współczesnego mężczyznę

Redakcja
Redakcja
5 marca 2020
Fot. Materiały prasowe

Marka Pako Lorente, będąca nowoczesną interpretacją klasycznego męskiego stylu połączonego ze współczesnym spojrzeniem na modę, zaprezentowała kolekcję Crossroads na sezon wiosna 2020.

#kolekcja

Pako Lorente od wielu lat z sukcesem pomaga zbudować mężczyznom ich niepowtarzalny styl, towarzysząc im zarówno w życiu codziennym, jak również podczas tych najważniejszych wydarzeń. Projektanci pozostają wierni filozofii marki, łącząc tradycyjne krawiectwo z odzieżą codzienną, a jednocześnie prezentując nowe spojrzenie na męską modę. Kolekcję Crossroads charakteryzują wszechstronność oraz ponadczasowość, które pozwalają w swobodny sposób budować styl współczesnych mężczyzn.

W najnowszej, zaprezentowanej dziś kolekcji dominują najmodniejsze w tym sezonie kolory – burgundzka czerwień, szlachetna purpura, klasyczne granaty oraz błękit wykorzystany w akcentach. Prezentowane garnitury i marynarki, poprzez wypracowane konstrukcje, podkreślają atuty męskiej sylwetki i zapewniają komfort użytkowania. W sezonie wiosennym wprowadzono nowe, lekkie konstrukcje, które wpływają na dopasowanie odzieży. W kolekcji znajdziemy zarówno garnitury i marynarki w kratę oraz mikrowzory, jak również gładkie modele wykonane z wełny o strukturalnym wykończeniu.

Ważne miejsce zajmują również koszule. Obok klasycznych modeli w jednolitych kolorach przeznaczonych do formalnego lub wizytowego ubioru, w nowym sezonie Pako Lorente oferuje również te o bardziej casualowym charakterze, we wzory. Motyw kwiatowy to niezaprzeczalny must have wiosny. Wzorzyste koszule, a także modele w paski i kratę tworzą doskonałą podstawę wiosennej garderoby.

Fot. Materiały prasowe

Marka obserwując preferencje swoich klientów, zdecydowała się na poszerzenie oferty casulowej, prezentując nowe modele spodni, koszulki polo oraz rozszerzając kolekcję marynarek. Wprowadzono również sportowe obuwie, które idealnie współgra z miejskimi, eleganckimi stylizacjami, przełamując ich oficjalny charakter.

Pako Lorente pozostaje wierne tradycyjnemu krawiectwu, nadając mu nowoczesnego charakteru i współczesnego podejścia. Niezmienne przykłada także najwyższą wagę do jakości tkanin. I tym razem sięgnięto po rozwiązania od renomowanych, włoskich dostawców. Część kolekcji stanowi linia Premium Selection, która została stworzona dla mężczyzn chcących cieszyć się wyjątkowym stylem – tych najbardziej wymagających, którzy oczekują wysokiej jakości ubrań oraz limitowanych serii produktów zapewniających niepowtarzalność.

Ubrania oznaczone bordową wszywką wyróżnia dobór tkanin od renomowanych producentów takich jak Marlane czy Tessitura Monti. Cechuje je najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Ubrania z linii Premium Selection szyte są w Polsce z wykorzystaniem najwyżej jakości komponentów.

#nowa odsłona

Od dziś klienci mają okazję nie tylko zakupić propozycje ubrań i dodatków, ale także zobaczyć wiosenną odsłonę sklepu internetowego.  Marka zadbała o każdy szczegół, a w wizerunkowej kampanii prezentującej wiosenną kolekcję wystąpił światowej sławy polski model Adrian Włodarski. Podobnie jak bohater poprzedniej kampanii, zdradza rąbka tajemnicy, zapraszając widza w podróż do męskiego świata pełnego pasji do mody i motoryzacji.

Marka Pako Lorente stale obserwuje preferencje i oczekiwania współczesnych mężczyzn, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb swojego klienta.  Garnitur Pako Lorente to garnitur, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i być bohaterem Twojej własnej historii. Your style. Your Way – www.pakolorente.com – od 21 lutego w nowej odsłonie.


Artykuł powstał we współpracy z Pako Lorente


Zobacz także

Mood of Art – kampania MDLV

Bogactwo, blichtr, przepych i elegancja. Najpiękniejsze kreacje z Cannes

Pikowana kurtka. Absolutny must have tej wiosny