Go to content

Co bielizna, jaką nosisz, mówi o twojej osobowości? A mówi bardzo wiele

Bielizna to ta część naszej garderoby, którą nie chwalimy się przed wszystkim, ale która dla nas ma ogromne znaczenie. To, co zakładamy pod ubranie może gwarantować nam wygodę, ale także pewność siebie, ukrywać to, czego nie chcemy pokazać światu na zewnątrz. Wbrew pozorom bielizna bardzo wiele mówi o nas samych. O tym, co myślimy o sobie, co cenimy i jak byśmy chcieli, żeby widzieli nas inni.

To jak? Gotowe do sprawdzenia?


źródło: www.anigan.com 

Fot. iStock/teksomolika

1/4 Klasyczne figi

Jeśli jesteś kobietą, która nosi ten rodzaj bielizny, to z pewnością uwielbiasz ludzi i towarzystwo,a przyjaciele podziwiają ją za nieustający entuzjazm. I chociaż czasami wyglądasz bardzo poważnie, to w kontaktach z ludźmi masz dużo luzu, bez problemu nawiązujesz kontakt z innymi. Jedną z najważniejszych rzeczy jest dla ciebie twoja własna niezależność. Świetnie sobie radzisz z różnymi sprawami, jesteś też cierpliwa, łatwo dostosowujesz się do zmian. Potrafisz być słodka i czuła, ale wiesz, jak zakończyć niezdrowy związek.

2/4 Szorty

Jesteś typem dziewczyny, która bardziej niż wszystko inne ceni sobie wygodę. Masz otwartą głowę, która kocha indywidualność. Uwielbiasz sport i dobrą zabawę z przyjaciółmi. Jesteś najlepszym kumplem swoich kolegów, świetnie rozumiesz się z facetami. Jesteś typem beztroskiej buntowniczki. Ale potrafisz też być słodką i czułą kobietą.

W każdym razie jesteś kobietą, o której marzą mężczyźni, być może dlatego, że czują się przy tobie zrelaksowani. Lubią cię, ponieważ zawsze chętnie słuchasz nowych pomysłów i uwielbiasz przygody. Bywasz nieprzewidywalna, a jednocześnie mało skomplikowana. W pracy zwracasz uwagę na to, co inni mają do powiedzenia. Jesteś bardzo elastyczna.

Fot. iStock/BraunS

3/4 Stringi

Jeśli nosisz właśnie ten rodzaj bielizny, oznacza to, że jesteś seksowna i wiesz o tym. Jesteś kobietą, która wie, czego chce i jak ją zdobyć. Cenisz swobodę bycia sobą, swoją indywidualność.

Uwielbiasz flirtować z mężczyznami, którzy ci się podobają. Twój facet kocha twoją seksualną wolność i otwartość.

Zawsze dbasz o to, żeby wyglądać kobieco, w twojej szafie nie trudno jest znaleźć sukienki.

W pracy mówisz to, czego chcesz, nie boisz się wyrażać własnego zdania. Większość kobiet, które noszą stringi ciężko pracuje, by sprostać swoich własnym, często wysokim ambicjom.

Fot. iStock/Vladmax

4/4 Majtki modelujące sylwetkę

Wiecie, to te „wielkie majtasy” rodem z Bridget Jones. Świadczą one o tym, że lubisz mieć kontrolę nad swoim życiem, także nad swoim ciałem. Jesteś typem osoby, która troszczy się o to, jak wygląda, dba o nienaganną sylwetkę.

Nie przepadasz za mężczyznami, ponieważ w ich obecności zawsze czujesz się trochę jak na cenzurowanym.

Wolisz spędzać wolny czas z dobrze znanymi ci przyjaciółmi lub samotnie w domu oglądając filmy lub czytając książki.

Jesteś niezwykle sympatyczną osobą i bardzo dobrym przyjacielem, otacza cię wiele życzliwych ci osób. W pracy jesteś bardzo poważna, skupiasz się na zadaniu, które masz do wykonania. Jeśli pasjonuje cię to, co robisz, będziesz w tym perfekcjonistką.