Go to content

Im możesz powierzyć swoje sekrety – nie zdradzą cię nigdy (wg znaku zodiaku)

fot. mediaphotos/iStock

Przyjaciel, któremu można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zdradzi – to prawdziwy skarb. Czy mamy do tego naturalne predyspozycje? Wg astrologów owszem, połowa zodiaku twoje tajemnice zabierze ze sobą do grobu. Gwarancja jak na spowiedzi! 

Skorpion

Skorpiony znają wartość utrzymywania pewnych rzeczy w tajemnicy. Biorąc pod uwagę ich samotniczą i tajemniczą naturę, nie mówią wiele o sobie. Kładą również silny nacisk na zaufanie, więc jeśli zaufasz Skorpionowi, wiedz, że cię nie zdradzi.

Koziorożec

Koziorożce są brutalnie szczere, ale kiedy złożą obietnicę, nie cofną się. Nie powiedzą o tym nikomu innemu, twoje sekrety są tam bezpieczne jak w szwajcarskim banku.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

Byk

Byki zwykle rozpoczynają przyjaźnie i relacje, ucząc się jak najwięcej o drugiej osobie. Stwarzają atmosferę, która sprawia, że ​​ludzie czują się z nimi bezpiecznie i komfortowo, więc nie jest niczym niezwykłym, że chcą dzielić się z nimi sekretami. Byki kultywują bardzo intymną, zwartą grupę ludzi i lubią tak trzymać. Nie odważyłyby się złamać zaufania swoich bliskich.

Rak

Raki mają tendencję do przedkładania interesów ukochanej osoby ponad własne i zrobiłyby wszystko, aby ją uszczęśliwić. Chcą stworzyć bezpieczne miejsce dla swoich partnerów i przyjaciół, aby byli z nimi otwarci i swobodnie się przy nich czuli. Jeśli zostanie im powierzony sekret, zabiorą go ze sobą do grobu.

Lew

Lwy zrobią wszystko dla ludzi, na których im zależy. Bez względu na zamiłowanie do ekscytacji i towarzyską naturę, nadal są dumne z tego, że bronią bliskich im ludzi. Jeśli powierzy im się sekret, nie powiedzą nikomu – i upewnią się, że nikt inny też tego nie zrobi.

Panna

Panny mają reputację udzielających świetnych rad i dlatego można im ufać, jeśli chodzi o wiele informacji. Podobnie jak Skorpiony, Panny znają wartość utrzymywania wiedzy o sobie i innych w tajemnicy i nie złamałyby zaufania kogoś, kto powiedział im coś w sekrecie. Będą chciały pomóc w każdej sytuacji.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku