Horoskop

4 znaki zodiaku, które przeżyją wielkie zmiany w 2019 roku

Redakcja
Redakcja
5 marca 2019
Fot. iStock / m-gucci
 

Pełne dwa miesiące 2019 roku za nami, można już robić pierwsze podsumowania, a może i nawet odetchnąć z ulgą i zaplanować urlop. Jednak przedstawiciele 4 znaków zodiaku nie zaznają w najbliższym czasie spokoju, bo los zgotował im nie lada niespodzianki.  Zobaczcie kto w tym roku może spodziewać się największych zmian w swoim życiu.

1. Baran

Ten rok będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Nie na wszystkie będziecie gotowe, drogie Barany, ale nie obawiajcie się – tam gdzie przychodzi zmiana, przychodzi też nowe. A wy nie akceptujecie rutyny i łatwo przystosowujecie się do nowych, nawet trudnych sytuacji, wyciągając z nich lekcje na przyszłość. Na pewno przyjdzie wam się pożegnać z kimś ważnym w waszym życiu lub z sytuacją, która od dłuższego czasu wam ciążyła. Jeśli nie dojdzie do rozstania, to pewnością relacja z bliską osobą zmieni swój status, ku waszemu zadowoleniu.

2. Lew

Cały wysiłek, który włożyłyście kochane Lwy w próby ustabilizowania waszej sytuacji zawodowej w zeszłym roku, wreszcie zacznie przynosić efekty. To będzie okres nawiązywania kontaktów z osobami, które mogą dosłownie „odczarować” waszą sytuację materialną. Miejcie oczy szeroko otwarte i starajcie się wykorzystać maksymalnie każdą okazję, która się nadarzy.

3. Waga

Dla was ten rok będzie obfitował w niespodziewane, bliższe i dalsze podróże zagraniczne, podczas których będziecie mogli się wykazać różnymi umiejętnościami, „zaistnieć” zawodowo.  Jeśli szef wyśle was w delegację na koniec świata – nie obawiajcie się jej przyjąć. Czas tam spędzony minie szybko, a zaprocentuje dwojako: w nowym otoczeniu wreszcie zrozumiecie, czego tak naprawdę pragniecie i podejmiecie decyzje, do których dojrzewaliście przez ostanie kilka lat.

4. Koziorożec

Dla was los przyszykował najwięcej niespodzianek. Zagrajcie w totolotka, bo szczęście wam sprzyja. Podejmijcie ryzyko w miłości, bo to jest właśnie ten moment, który nazwiecie „teraz albo nigdy”. Pozamykajcie jak najszybciej stare sprawy, wyrzućcie ze swojego życia niechęć do pewnych osób. Postawcie na rozwój i to w sensie dosłownym. Rok 2019 to dla was najlepszy moment na naukę nowego języka. Wkrótce okaże się, że nowa umiejętność szybko okaże się niezbędna do realizacji projektu, od którego bardzo wiele zależy.


Na podstawie: pikstagram.com


Horoskop

Włoskom mówimy STOP – depilacja laserowa przygotuje twoje ciało na lato!

Redakcja
Redakcja
5 marca 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Wiosna coraz bliżej! Coraz bliżej jest więc zatem moment wyjęcia z szafy krótkich spodenek, zwiewnych sukienek i bikini. Niestety nie każdej kobiecie kojarzy się to z przyjemnością. Skutecznie może zabierać ją konieczność usuwania nieustannie odrastających włosków w miejscach, w których najmniej są one pożądane… Z pomocą przychodzi wtedy depilacja laserowa. Czy wiesz, że laser Vectus, którego używają specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki, skutecznie i trwale niszczy macierz włosa?

Włoski włoskom nierówne

Dlaczego tak ważna może być odpowiednio zrobiona depilacja/epilacja? Weźmy pod uwagę kondycję skóry. Nieraz depilowanie jednorazową maszynką może ją bardzo podrażniać. Trudny do odpowiedniej pielęgnacji jest także problem wrastających włosków. Depilowane miejsca powodują wtedy ogromny dyskomfort, pieczenie, zaczerwienienie i nieestetyczny wygląd skóry. Co więcej, jeżeli włoski odrastają dość szybko, depilacja robiona co dwa dni, czy nawet codziennie, może niepotrzebnie zabierać dużo czasu. Jeśli zaś pod uwagę weźmiemy samopoczucie, to zarówno piekąca skóra może skutecznie zabrać dobry nastrój, jak i wstyd, który niektóre kobiety odczuwają w związku ze swoim owłosieniem. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnej osoby, bo każdy może inaczej postrzegać owłosienie na ciele. Jeśli dla ciebie jest ono problematyczne – już nie musi takie być!

Znajdź sposób

Chcąc postawić na depilację laserową, a konkretniej mówiąc – fotodepilację, warto jest zapoznać się z działaniem lasera diodowego Vectus. Jego praca opiera się na emisji wiązki światła o długości fali 810 nm. Jest ono absorbowane przez barwnik włosa, co skutkuje termiczną destrukcją jego mieszka. Wracając jednak do indywidualnych potrzeb każdej z osób, laser ten posiada unikatowy system Skintel, który automatycznie sprawdza, jaki jest poziom melaniny w skórze danego człowieka. Dzięki temu siła energii laserowej jest odpowiednio i bezpiecznie dostosowana, co redukuje ryzyko poparzenia. Zabieg jest też precyzyjny i błyskawiczny. Przykład? Depilacja pach zajmuje dosłownie minutę!

Co istotne, a nieraz staje się to największą obawą przed zabiegiem, jego bolesność jest naprawdę niewielka, co podkreślają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy na co dzień wykonują Epilację Vectus. W zmniejszeniu nieprzyjemnych odczuć pomaga wbudowany w urządzenie system chłodzący. Momentalnie łagodzi on miejsce poddane fotodepilacji. Warto też wiedzieć, że innowacyjność lasera pomaga w usuwaniu nie tylko ciemnych i grubych włosków, ale nawet tych najjaśniejszych i cienkich, które dotąd były wyzwaniem nie do pokonania dla innych urządzeń tego typu.

Dlaczego zatem warto postawić na ten właśnie laser?

  • trwałe efekty – w porównaniu z innymi zabiegami, są one znacznie lepsze
  • bezpieczeństwo – nie ma ryzyka poparzenia
  • mała bolesność – urządzenie błyskawicznie koi miejsce zabiegu
  • szybkość zabiegu – trwa dosłownie chwilę, co też nie jest bez znaczenia dla ewentualnych nieprzyjemnych odczuć
  • ma także inne zastosowanie – może eliminować przebarwienia

Zgadza się, jest to laser, który może mieć swoje zastosowanie także w walce z przebarwieniami. W takim wypadku wystarczyć może nawet jednorazowy zabieg. Jeśli zaś chodzi o epilację, wszystko zależy od danego przypadku. Poleca się wykonać minimum 4 zabiegi – czasami wystarczające są 3, a czasami jednak lepiej jest zrobić ich 8. Należy pamiętać, że włoski rosną na naszym ciele nierównomiernie. Wykonując więc jeden zabieg, nie jest możliwe, aby jego działaniu poddane były wszystkie z nich. A przecież o efekt nam chodzi! O efekt, spokojną głowę i komfort bycia we własnej skórze – nie tylko latem, ale przez cały rok.

Więcej o depilacji laserem Vectus dowiesz się na stronie warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/vectus/


Artykuł sponsorowany 


Horoskop

Przyjaźń czy kochanie? Co on naprawdę do ciebie czuje

Redakcja
Redakcja
5 marca 2019
Przyjaźń czy kochanie? Co on naprawdę do ciebie czuje
Fot. Pixabay / unsplash / CC0 Public Domain – Przyjaźń czy kochanie? Co on naprawdę do ciebie czuje

Tak, wiem. Dorośli ludzie rozmawiają o uczuciach. Dorośli faceci potrafią powiedzieć „kocham cię„. Przynajmniej w to wierzymy, tego oczekujemy: jasnej sytuacji. Zwłaszcza, gdy same zaangażujemy się uczuciowo. Prawda wygląda jednak często inaczej: jemu wydaje się, że skoro coś czuje, nie musi o tym mówić. Przecież się domyślisz. Zdarzyło ci się zakochać i przez dłuższy czas zastanawiać się co on właściwie o tobie myśli, co do ciebie czuje? Miłość, czy zwykła przyjaźń? Co oznacza jeden czuły gest? A może nic nie oznacza? Może wszystko sobie wymyśliłaś? Oczywiście, w idealnym świecie wszystko byłoby proste, a on powiedziałby wprost „chcę z tobą być”. Ale życie niestety o wiele częściej przypomina kiepski romans, w dodatku jednostronny, a ty błędnie odczytujesz rzeczywistość. Przyjaźń czy kochanie? Co on naprawdę do ciebie czuje…

Przyjaźń czy kochanie? Mężczyzna jest emocjonalnie zaangażowany jeśli:

Chce rozmawiać z tobą o istotnych dla niego rzeczach

Być może to najbardziej oczywisty znak, a jednak taki, który można przeoczyć. Bo przecież i z przyjaciółką można rozmawiać o wszystkim. Jeśli jednak twoje zdanie staje się dla niego bardziej niż ważne, to znaczy, że i ty jesteś dla niego ważniejsza niż inni oraz że chce byś była obecna w jego życiu.

Opowiada ci osobiste historie

Mężczyzna zazwyczaj nie otwiera się przed wszystkimi, a jeśli mówi ci o swoim życiu osobistym i swoich emocjach, może to być znak uczuciowego zaangażowania, chęci pogłębienia relacji z tobą.

Jest gotów pomóc ci zawsze, gdy tego potrzebujesz

Oczywiście, dobry przyjaciel jest gotów zjawić się obok ciebie, gdy jesteś w opałach. Ale zakochany mężczyzna nie odstąpi cię na krok wiedząc, że potrzebujesz pomocy. Będzie chciał ci udowodnić, że możesz na niego liczyć. Że jest facetem, na którym można się oprzeć, który cię nie zawiedzie.

Mówi o przyszłości

O swoich marzeniach, planach, wartościach, które wyznaje. I stara się tego samego dowiedzieć o tobie. Bo, może nawet podświadomie, wyobraża sobie przyszłość z tobą. Interesujesz go jako życiowa partnerka, chciałby wiedzieć, jak to jest być z tobą. Chce ci również dać sygnał „jestem gotowy na związek, widzę go tak i tak, co ty na to?”.

Czuje się przy tobie lekko zakłopotany

Trzeba być uważnym obserwatorem, by zauważyć te subtelne znaki. Czasem o naszym zaangażowaniu świadczą spocone dłonie, innym razem uczucia odbijają się w czułym spojrzeniu. Zwracaj uwagę na to, co mówi język jego ciała. Czy w rozmowie ten mężczyzna pochyla się ku tobie? Czy utrzymuje intensywny kontakt wzrokowy? Czy zdarza mu się „zgubić wątek”, wygląda na zmieszanego, lekko spiętego, gdy z tobą rozmawia?

Odwiedź nas na Facebooku


Zobacz także

byk

Byk (19.04 – 21.05)

Horoskop miłosny na 2018 rok

Horoskop miłosny na 2020 rok. Sprawdź, co zapisano Ci w gwiazdach

Lew pogoni nieśmiałego, Skorpion nie wybaczy kłamstwa. Oto powody niszczące związek dla każdego znaku zodiaku