Go to content

4 znaki zodiaku, które przeżyją wielkie zmiany w 2019 roku

Fot. iStock / m-gucci

Pełne dwa miesiące 2019 roku za nami, można już robić pierwsze podsumowania, a może i nawet odetchnąć z ulgą i zaplanować urlop. Jednak przedstawiciele 4 znaków zodiaku nie zaznają w najbliższym czasie spokoju, bo los zgotował im nie lada niespodzianki.  Zobaczcie kto w tym roku może spodziewać się największych zmian w swoim życiu.

1. Baran

Ten rok będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Nie na wszystkie będziecie gotowe, drogie Barany, ale nie obawiajcie się – tam gdzie przychodzi zmiana, przychodzi też nowe. A wy nie akceptujecie rutyny i łatwo przystosowujecie się do nowych, nawet trudnych sytuacji, wyciągając z nich lekcje na przyszłość. Na pewno przyjdzie wam się pożegnać z kimś ważnym w waszym życiu lub z sytuacją, która od dłuższego czasu wam ciążyła. Jeśli nie dojdzie do rozstania, to pewnością relacja z bliską osobą zmieni swój status, ku waszemu zadowoleniu.

2. Lew

Cały wysiłek, który włożyłyście kochane Lwy w próby ustabilizowania waszej sytuacji zawodowej w zeszłym roku, wreszcie zacznie przynosić efekty. To będzie okres nawiązywania kontaktów z osobami, które mogą dosłownie „odczarować” waszą sytuację materialną. Miejcie oczy szeroko otwarte i starajcie się wykorzystać maksymalnie każdą okazję, która się nadarzy.

3. Waga

Dla was ten rok będzie obfitował w niespodziewane, bliższe i dalsze podróże zagraniczne, podczas których będziecie mogli się wykazać różnymi umiejętnościami, „zaistnieć” zawodowo.  Jeśli szef wyśle was w delegację na koniec świata – nie obawiajcie się jej przyjąć. Czas tam spędzony minie szybko, a zaprocentuje dwojako: w nowym otoczeniu wreszcie zrozumiecie, czego tak naprawdę pragniecie i podejmiecie decyzje, do których dojrzewaliście przez ostanie kilka lat.

4. Koziorożec

Dla was los przyszykował najwięcej niespodzianek. Zagrajcie w totolotka, bo szczęście wam sprzyja. Podejmijcie ryzyko w miłości, bo to jest właśnie ten moment, który nazwiecie „teraz albo nigdy”. Pozamykajcie jak najszybciej stare sprawy, wyrzućcie ze swojego życia niechęć do pewnych osób. Postawcie na rozwój i to w sensie dosłownym. Rok 2019 to dla was najlepszy moment na naukę nowego języka. Wkrótce okaże się, że nowa umiejętność szybko okaże się niezbędna do realizacji projektu, od którego bardzo wiele zależy.


Na podstawie: pikstagram.com