Go to content

Co dobrze ci robi na ego? Sposoby wzmocnienia wg znaku zodiaku

fot. SrdjanPav/iStock

Ego jest nam niezbędne, abyśmy mogli się rozwijać i przetrwać w tym świecie. W głębi duszy chcemy błyszczeć i pokazywać innym, jak wspaniali możemy być. Wielu może mieć problem z wydobyciem tego wewnętrznego, nieco narcystycznego ego, ale naprawdę warto, bo da nam to wiarę w siebie. Może sprawić, że nawet najbardziej nieśmiała osoba zacznie promienieć radością. Czego szukać w głębi siebie? Jakie cechy i potrzeby wspierać? Podpowie oczywiście astrologia. Sprawdź!

Baran

Lubisz pomagać innym. To, że ludzie kojarzą cię z tym dobrem i wspaniałomyślnością, jest dla ciebie niezwykle ważne i budujące. Jasne, lubisz być na szczycie, kochasz dowodzić, ale to twoja niezawodność sprawia, że jesteś dumny z tego, jaką jesteś osobą. Baran potrzebuje siły swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, aby naprawdę zabłysnąć. To pozwala mu zdobywać szczyty.

Byk

Artystyczna strona, z której jesteś bardzo dumny, zabłyśnie i sprawi, że inni cię pochwalą. Oczywiście nie ogranicza się to do rysowania lub śpiewania, Byki mają doskonałe wyczucie mody i stylu. Byk uwielbia luksus, nawet jeśli mówi, że jest inaczej. Byk potrzebuje uczciwości i sprawdzonego kręgu ludzi, aby móc stawiać czoła wyzwaniom.

Bliźnięta

Możliwość zabłyśnięcia w świetle reflektorów może zwiększyć twoje ego. Ważni dla ciebie są ludzie, podziwiający twój intelekt i opinie. Jesteś w siódmym niebie, gdy to u ciebie ludzie szukają informacji. Nie bój się swoich umiejętności i naucz się nie wątpić w siebie.

Rak

Łatwo jest Rakowi być dumnym, gdy jego wysiłki są doceniane przez innych. Jako znakowi kardynalnemu, łatwo jest ci się oderwać, gdy czujesz się wypalony. Nie ulegaj wątpliwościom. Jesteś bezinteresowny wobec przyjaciół i rodziny i zawsze będziesz dla nich opoką. Twoja odwaga i determinacja sprawiają, że jesteś godny podziwu, a twoja wytrwałość czyni cię niezwyciężonym.

Lew

Nie jest to ktoś, kto unika światła reflektorów. To znak, który kwitnie, gdy inni doceniają to, co dla nich robi. Rozwinięty Lew bezinteresownie pomoże swoim przyjaciołom. Jest prawdziwy i miły. Lubi pochwały i komplementy, ale uwielbia również oddanie i podziw innych.

Panna

Mieć Pannę za przyjaciela, to mieć kogoś, na kim możesz polegać przez całe życie. Ten znak chce, aby wszyscy się rozwijali, więc może być mu trudno zobaczyć własną wielkość. Panny zmagają się ze swoim ego, ale kiedy ktoś może naprawdę pochwalić je za ciężką pracę, którą wykonują, będą zachwycone.

Waga

To znak, który nie ma skrupułów, aby pokazać światu, jak cudownym jest człowiekiem. Waga może być próżna, ponieważ jest to znak rządzony przez Wenus. Chwalenie jej za wygląd nie zrobi na niej wrażenia, ale już pochwalenie umysłu / intelektu sprawi, że Waga zobaczy cię w zupełnie nowym świetle. Jej ego błyszczy, gdy dyskutujesz o tym, jak mądra i inteligentna jest.

Skorpion

Znak, który jest rządzony przez intelekt. Ci ludzie mają solidne ego, ale nie jest ono ze skały. Skorpion może podupaść na duchu, gdy ktoś go skrzywdzi. Aby znów mógł błyszczeć, potrzebuje zapewnienia, że jest pod opieką, że kocha się go całym sercem i całym sercem podziwia.  To zaufanie sprawia, że Skorpion jest pewny siebie, więc nie oszukuj go.

Strzelec

Uwielbia przyjmować rolę nauczyciela. Aby jego ego rozbłysło, zaangażuj go w rozmowę na tematy, które go pasjonują lub o rzeczy, o których nie mają pojęcia. Śmianie się z jego żartów to coś, co uwielbia.

Koziorożec

Ten ciężko pracujący osobnik nie ma czasu na radzenie sobie ze swoim ego. Lubi pracować i angażować się w sprawy, które pozwolą mu osiągać własne cele. Inspirowanie i pomaganie mu w parciu do przodu sprawią, że poczuje się silny i pewny siebie. Koziorożec potrzebuje…  cheerleaderki. Dzięki jej obecności jego ego może się rozwijać i wnosić na wyżyny.

Wodnik

Ego Wodnika jest potężne. Nie trzeba go chwalić, aby czuł się doceniany. On po prostu wie, że jest wielki. Może nie wszyscy to rozumieją, ale nie szkodzi. Wodnik nie boi się przekraczać granic, pomagać innym i dokonywać zmian. To pomaga mu być zadowolonym z życia, ale też być uwielbianym przez innych, co po prostu kocha.

Ryby

Masz tendencję do gubienia się w innych. Jako ktoś, kto może czuć, że jest zapomniany, Ryby potrzebują silnych, życzliwych i inspirujących ludzi wokół nich, aby pomóc im popchnąć je do granic możliwości. To da Rybom pewność siebie potrzebną do stawienia czoła wyzwaniom i wewnętrznej siły.