Magia

Co dobrze ci robi na ego? Sposoby wzmocnienia wg znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
9 czerwca 2022
fot. SrdjanPav/iStock
 

Ego jest nam niezbędne, abyśmy mogli się rozwijać i przetrwać w tym świecie. W głębi duszy chcemy błyszczeć i pokazywać innym, jak wspaniali możemy być. Wielu może mieć problem z wydobyciem tego wewnętrznego, nieco narcystycznego ego, ale naprawdę warto, bo da nam to wiarę w siebie. Może sprawić, że nawet najbardziej nieśmiała osoba zacznie promienieć radością. Czego szukać w głębi siebie? Jakie cechy i potrzeby wspierać? Podpowie oczywiście astrologia. Sprawdź!

Baran

Lubisz pomagać innym. To, że ludzie kojarzą cię z tym dobrem i wspaniałomyślnością, jest dla ciebie niezwykle ważne i budujące. Jasne, lubisz być na szczycie, kochasz dowodzić, ale to twoja niezawodność sprawia, że jesteś dumny z tego, jaką jesteś osobą. Baran potrzebuje siły swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, aby naprawdę zabłysnąć. To pozwala mu zdobywać szczyty.

Byk

Artystyczna strona, z której jesteś bardzo dumny, zabłyśnie i sprawi, że inni cię pochwalą. Oczywiście nie ogranicza się to do rysowania lub śpiewania, Byki mają doskonałe wyczucie mody i stylu. Byk uwielbia luksus, nawet jeśli mówi, że jest inaczej. Byk potrzebuje uczciwości i sprawdzonego kręgu ludzi, aby móc stawiać czoła wyzwaniom.

Bliźnięta

Możliwość zabłyśnięcia w świetle reflektorów może zwiększyć twoje ego. Ważni dla ciebie są ludzie, podziwiający twój intelekt i opinie. Jesteś w siódmym niebie, gdy to u ciebie ludzie szukają informacji. Nie bój się swoich umiejętności i naucz się nie wątpić w siebie.

Rak

Łatwo jest Rakowi być dumnym, gdy jego wysiłki są doceniane przez innych. Jako znakowi kardynalnemu, łatwo jest ci się oderwać, gdy czujesz się wypalony. Nie ulegaj wątpliwościom. Jesteś bezinteresowny wobec przyjaciół i rodziny i zawsze będziesz dla nich opoką. Twoja odwaga i determinacja sprawiają, że jesteś godny podziwu, a twoja wytrwałość czyni cię niezwyciężonym.

Lew

Nie jest to ktoś, kto unika światła reflektorów. To znak, który kwitnie, gdy inni doceniają to, co dla nich robi. Rozwinięty Lew bezinteresownie pomoże swoim przyjaciołom. Jest prawdziwy i miły. Lubi pochwały i komplementy, ale uwielbia również oddanie i podziw innych.

Panna

Mieć Pannę za przyjaciela, to mieć kogoś, na kim możesz polegać przez całe życie. Ten znak chce, aby wszyscy się rozwijali, więc może być mu trudno zobaczyć własną wielkość. Panny zmagają się ze swoim ego, ale kiedy ktoś może naprawdę pochwalić je za ciężką pracę, którą wykonują, będą zachwycone.

Waga

To znak, który nie ma skrupułów, aby pokazać światu, jak cudownym jest człowiekiem. Waga może być próżna, ponieważ jest to znak rządzony przez Wenus. Chwalenie jej za wygląd nie zrobi na niej wrażenia, ale już pochwalenie umysłu / intelektu sprawi, że Waga zobaczy cię w zupełnie nowym świetle. Jej ego błyszczy, gdy dyskutujesz o tym, jak mądra i inteligentna jest.

Skorpion

Znak, który jest rządzony przez intelekt. Ci ludzie mają solidne ego, ale nie jest ono ze skały. Skorpion może podupaść na duchu, gdy ktoś go skrzywdzi. Aby znów mógł błyszczeć, potrzebuje zapewnienia, że jest pod opieką, że kocha się go całym sercem i całym sercem podziwia.  To zaufanie sprawia, że Skorpion jest pewny siebie, więc nie oszukuj go.

Strzelec

Uwielbia przyjmować rolę nauczyciela. Aby jego ego rozbłysło, zaangażuj go w rozmowę na tematy, które go pasjonują lub o rzeczy, o których nie mają pojęcia. Śmianie się z jego żartów to coś, co uwielbia.

Koziorożec

Ten ciężko pracujący osobnik nie ma czasu na radzenie sobie ze swoim ego. Lubi pracować i angażować się w sprawy, które pozwolą mu osiągać własne cele. Inspirowanie i pomaganie mu w parciu do przodu sprawią, że poczuje się silny i pewny siebie. Koziorożec potrzebuje…  cheerleaderki. Dzięki jej obecności jego ego może się rozwijać i wnosić na wyżyny.

Wodnik

Ego Wodnika jest potężne. Nie trzeba go chwalić, aby czuł się doceniany. On po prostu wie, że jest wielki. Może nie wszyscy to rozumieją, ale nie szkodzi. Wodnik nie boi się przekraczać granic, pomagać innym i dokonywać zmian. To pomaga mu być zadowolonym z życia, ale też być uwielbianym przez innych, co po prostu kocha.

Ryby

Masz tendencję do gubienia się w innych. Jako ktoś, kto może czuć, że jest zapomniany, Ryby potrzebują silnych, życzliwych i inspirujących ludzi wokół nich, aby pomóc im popchnąć je do granic możliwości. To da Rybom pewność siebie potrzebną do stawienia czoła wyzwaniom i wewnętrznej siły.

 


Magia

Czego on tak naprawdę oczekuje od związku? Wiele powie jego data urodzenia

Magic Moments
Magic Moments
12 czerwca 2022
fot. AaronAmat/iStock
Następny

Jak stworzyć dobry związek? Potrzeba do tego sporo ciężkiej pracy. Chodzi przecież o to, żeby obie strony były zadowolone, żeby obie czuły się zaopiekowane i kochane, żeby nikt nie był ofiarą. Co jeśli nie potrafimy powiedzieć wprost czego chcemy? Co jeśli sami tego nie wiemy? Warto sięgnąć po pomoc astrologii, wszak każdy znak zodiaku to jakaś osobowość, to zbiór cech charakterystycznych. Może to będzie dobra podpowiedź? Sprawdź! 

BARAN

Barany przede wszystkim cenią sobie szczerość i otwartość, nie dla nich owijanie w bawełnę i gierki – jeśli będą grać, to tylko w otwarte karty. Zanim zwiążesz się z Baranem, upewnij się, że jesteś gotowa na pełną komunikację i mówienie wprost, a także na przygody i szukanie ekscytujących przeżyć – to ich napędza, w partnerze szukają kogoś silnego, niezależnego i gotowego na nowe doznania.

BYK

Byki to ludzie silni i milczący, którzy na powierzchni zachowują spokój i udają, ze wszystko jest w porządku, a w środku… czasami bywa zupełnie odwrotnie.  Mają trudności z otwartym wyrażaniem uczuć, dlatego jako partner Byka musisz mu w tym pomóc.  Potrzebują kogoś empatycznego, wrażliwego, osoby, która wyczuje i domyśli się ich uczuć bez nadmiernego „rozgrzebywania” i zadręczania ich pytaniami na ten temat.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mają tendencję do „przeskakiwania” z jednej rzeczy na drugą, dlatego potrzebują kogoś, kto pomoże im pokierować myślami i zapanować nad emocjami.  Choć Bliźnięta wydają się spokojne, mają mnóstwo różnorodnych pasji, szybko tracą zainteresowanie i nudzą się, dlatego ich partner musi być kreatywny i zapewniać im ciągłą dawkę ekscytacji.  Ważne jest też poczucie humoru i zdolność do wywoływania uśmiechu, bowiem Bliźnięta są z natury radosne, towarzyskie i lubią się śmiać.

CIĄG DALSZY NA KOLEJNYCH STRONACH ->>

Magia

Nie można im się oprzeć. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej atrakcyjni. TOP 3

Magic Moments
Magic Moments
3 czerwca 2022
fot. Cecilie_Arcurs/iStock

Co przychodzi nam na myśl, kiedy mówimy o atrakcyjności? Oczywiście wygląd zewnętrzny. Kiedy rozmawiamy, wymieniamy ulubione cechy – brunet, blondyn, wysoki, misiowaty itd. itp. Ale to przecież nie wszystko, te najatrakcyjniejsze cechy nic wspólnego z wyglądem nie mają, ukryte są dużo głębiej. Oczywiście niezaprzeczalnie osoba, z którą jesteśmy musi się nam podobać, ale braki w tej kwestii można łatwo nadrobić – czasem wystarczy zapuścić/zgolić brodę, zmienić styl ubierania, czy zrzucić zbędne kilogramy. Dużo trudniej jest z charakterem. 

Bliźnięta

Czarujący i przyjaźni – tacy są mężczyźni spod znaku Bliźniąt. Zjednują sobie ludzi gdziekolwiek się pojawią. Kiedy wchodzą do pomieszczenia, razem z nimi wchodzi słońce. Wszyscy czują się przy nich dobrze, a kobiety szczególnie – lgną do nich jak ćmy do ognia. Są to mężczyźni, którzy zawsze dokładnie wiedzą, co powiedzieć, niezależnie od sytuacji. Co więcej, świadomi, że skuteczna komunikacja jest jedną z ich największych zalet, z pewnością nie boją się zrobić pierwszego kroku, nawiązując rozmowę z każdą kobietą, która wpadnie im w oko.

Lew

Co takiego ma w sobie mężczyzna spod znaku Lwa? Zdecydowanie cechami, które robią wrażenie na kobietach są jego pewność siebie i charyzma. Lwy to urodzeni przywódcy, charyzmatyczni mężczyźni, którzy mogą wkroczyć w światło reflektorów i natychmiast dowodzić całym legionem ludzi, zupełnie bez wysiłku. Są dominujący, opiekuńczy i naturalnie męscy. Cóż, drogie panie, ciągnie nas do nich… biologia, czujemy podświadomie, że dadzą nam piękne dzieci.

Waga

W przeciwieństwie do pierwszych dwóch znaków, mężczyźni spod znaku Wagi są znacznie cichsi, ale to w żadnym razie nie dyskwalifikuje ich u kobiet. To, co nam się w nich podoba to to, że potrafią poświęcić swoje życie, aby przynieść światu pokój, harmonię i równowagę. Czyż można tego nie podziwiać? Kobiety przyciągają ich wielkie serca i determinacja, aby uczynić świat lepszym miejscem. Im bardziej ich poznają, tym lepiej rozumieją i tym więcej jest do kochania. To po prostu niesamowici ludzie.