Go to content

1 lutego 2022. Ta data zmieni twoje życie, ale pod jednym warunkiem!

Fot. iStock/eldinhoid

6.49. Dokładnie o tej godzinie rozpocznie się nów księżyca w Wodniku. Ta data zwiastuje też rozpoczęcie Księżycowego Nowego Roku. Szykujcie się na zmiany!

Już od kilku dni możemy czuć poddenerwowanie, potrzebę wyrwania się, opuszczenia dobrze znanego szlaku. To wszystko za sprawą nowiu księżyca w Wodniku, który zaczyna się 1 lutego 2022 roku.

Wodnik jest buntownikiem, myślicielem, rewolucjonistą. Nigdy nie myśli sztampowo, nie uznaje z góry ustalonych zasad i reguł, nie znosi ograniczeń i robi wszystko, żeby się ich pozbyć.

I właśnie w takiej energii teraz będziemy. W życie niektórych może wkraść się chaos, wracają dawne i zapomniane sprawy, niedomknięte zadania, ludzie, z którymi nie potrafiliśmy skończyć. Wszystko to, co powinno być domknięte, a nie zostało– o sobie nam przypomni. To też za sprawą Saturna, który będzie blisko księżyca w Wodniku. Planety, która wymusza na nas odpowiedzialność.

Być może nadchodzące wydarzenia sprawią, że na chwilę stracimy grunt pod nogami. Ale nie przejmujcie, to się dzieje tylko po to, żeby uświadomić nam co jest niewygodne w naszym życiu, z czego powinniśmy zrezygnować. Również po to, żeby bardzo wyraźnie pokazać nam nasze błędy. Saturn potrafi pogrozić nam palcem, ale pozwala budować fundamenty czegoś nowego. Nie ma lepszego czasu na podejmowanie decyzji (niech tylko nie będą bardzo gwałtowne). Nim jednak to zrobicie zajrzyjcie w głąb siebie i zastanówcie się co wam nie pasuje, co musi odejść i gdzie chcecie być za jakiś czas.

Jak to zrobić w trzech krokach?

Po pierwsze oczyszczanie

Nów to czas porządków. Sprzątamy szafy, wyrzucamy niepotrzebne rzeczy, palimy świece zapachowe, kadzidła. Do naszych domów wprowadzamy harmonię i spokój.

Po drugie medytacja

Ważne, żeby teraz zwolnić i skonfrontować się ze sobą. To nie jest dobre czas na samooszukiwanie, a mamy do tego tendencje. Nie ma co wmawiać sobie, że ta praca wciąż jest dla nas dobra, ten związek, czy ta relacja. Nów w Wodniku nam pomoże, ale tylko pod jednym warunkiem– będziemy wobec siebie uczciwi.

Po trzecie plany

Cele pozostają od lat te same? Wciąż niezrealizowane? Niedobrze. Ale 1 lutego to idealny moment, by zrobić nową mapę marzeń. Nawet jeśli umieścimy na niej stare marzenia. Teraz mają większe szanse się zrealizować. Księżyc w Wodniku naprawdę pomaga stworzyć nam nowy świat. Musimy tylko dobrze wykorzystać tę szansę.

Horoskop chiński 2022 na Rok Tygrysa. Sprawdź, co cię czeka!