Go to content

Szukasz wiosennych ubrań dla dziecka? Wybrałyśmy dla ciebie kilka perełek

Fot. materiały prasowe

„Mamoooo, ale to mi się nie podoba!” – która z was choć raz nie słyszała takiego tekstu? Już nawet 3-latki potrafią tupnąć nogą w sklepie, gdy nie podoba im się to, w co mama chce je ubierać. Bo nam zależy na tym, żeby ubrania były ładne, dobre gatunkowo i wytrzymałe, a dla dzieciaków liczy się przede wszystkim to, by były kolorowe, rzucały się w oczy i najlepiej przedstawiały zabawne postacie lub napisy. Na szczęście jedno z drugim można połączyć. Trzeba tylko wiedzieć, który sklep odwiedzić.

Najnowsza, wiosenna kolekcja 5.10.15. została zaprojektowana z myślą zarówno o dzieciach, jak i o dorosłych. Nasze pociechy będą oczarowane feerią barw, a my mamy pewność, że ubrania, które kupujemy są najwyższej jakości. To istotne, bo wszyscy wiemy, jak to jest na wiosnę, gdy dzieciaki wybiegają na place zabaw, stęsknione za piękną pogodą, słońcem i przygodami – pralka chodzi w domu niemal non stop. A że wiosna wszystkim nam kojarzy się z przebudzeniem, kwitnącymi kwiatami i soczyście zieloną trawą, nic dziwnego, że mamy ochotę ubierać się kolorowo. Dzieciaki również.

Właśnie dlatego najnowsza, wiosenna kolekcja 5.10.15. to eksplozja dziecięcej wyobraźni i energii. Motywy graficzne i rysunki, które znajdziemy na ubraniach nawiązują do dziecięcego świata, pełnego swobody i radości. Idealne sprawdzą się zarówno w szkole, jak i na placu zabaw czy rowerowej wycieczce za miasto.

Dla odważnych dziewczynek

Dziewczyny, które lubią wyróżniać się z tłumu, będą zachwycone najnowszą kolekcją 5.10.15. Czekają na nie wyraziste, neonowe kolory, obok których nie można przejść obojętnie. Nie zabraknie także motywów chmurek, serduszek, tęczy i jednorożców nawiązujących grafiką do dziecięcych rysunków. Wyglądają tak, jakby namalowało je dziecko – czy to nie urocze?

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Gdy szukasz czegoś neutralnego…

Dla tych, którzy nie przebadają za krzykliwymi kolorami, projektanci 5.10.15. przygotowali ubrania w stonowanych, pastelowych kolorach. Sprawdzą się też idealnie jako klasyczna baza. Nierzucające się w oczy i nieprzesłodzone pastelowe spodnie czy spódnica będą świetnym tłem dla kontrastującej góry z charakterystycznym motywem.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Dla zdobywców kosmosu

Wiosenna kolekcja dla chłopca przepełniona jest motywami zainspirowanymi galaktyką oraz wizerunkami uroczych potworków. Tutaj również rządzą intensywnie kolory – czerwień i limonka. Na szczególną uwagę zasługują motywy 3D na ubraniach, które pobudzają wyobraźnię  i rzucają się w oczy. Dziecko w takiej koszulce na pewno będzie wyróżniać się z tłumu. A więc… ubranie idealne na zatłoczony plac zabaw!

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Dla małych elegantów

Wiosna to też czas wielu rodzinnych spotkań i uroczystości – są święta wielkanocne, komunie, zaczynają się chrzty i wesela. Właśnie dlatego w najnowszej kolekcji 5.10.15. nie mogło zabraknąć eleganckich ubrań i dodatków, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także zapewniają dzieciom swobodę ruchu. Każdy wie, jak marudne potrafią być, gdy są ubrane w coś niewygodnego. W sklepach 5.10.15. czekają więc na dzieciaki klasyczne kroje w nowoczesnym wydaniu. W linii królują klasyczne kolory w postaci bieli, granatu i szarości.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Zabierz dziecko na zakupy i razem zaszalejcie. Niech tegoroczna wiosna będzie naprawdę kolorowa!

Artykuł powstał we współpracy z marką 5.10.15.