Go to content

Naomi Campbell została mamą. „Nie ma większej miłości”

fot. Instagram Naomi Campbell

Blisko 51-letnia supermodelka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Zdjęciem pociechy podzieliła się na Instagramie. Na razie nie jest jasne, czy Naomi Campbell dziecko urodziła, czy skorzystała z usług surogatki, czy może adoptowała.

„To piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na matkę. Jestem zaszczycona, że mam tę delikatną duszę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości”

– napisała Campbell pod zdjęciem.

W komentarzach pod zdjęciem można znaleźć gratulacje m.in. od Zoe Saldany, Jodie Turner-Smith i Marc Jacobs. Ale to wpis tego ostatniego przyniósł bardzo ważną informację – malutkie nóżki na zdjęciu należą do dziewczynki.

„O mój Boże! Dziś jest ten dzień? Jakie to niesamowite. Jaka ona ma szczęście, jakie Ty masz szczęście! Jaką cudowną Matką będziesz. Błogosławieństwa” – napisał projektant.

W 2017 r. Campbell wyznała w dzienniku „Evening Standard”, że „bez przerwy myśli o posiadaniu dziecka”. „Teraz, dzięki osiągnięciom nauki, będę je mogła mieć wtedy, kiedy będę tego chciała” – dodała.

https://www.instagram.com/p/CPA-OI0JwBp/