Go to content

Konkurs „Chcę być mamą i obiecuję sobie, że…”

Fot. iStock / Mixmike

Pamiętasz ten moment, kiedy po raz pierwszy poczułaś, że pragniesz dziecka? Te wszystkie obrazy, które przewinęły się w twojej głowie? Chwile, których jeszcze nie było – a jednak tak dobrze je widziałaś. To był niesamowity moment, wiem coś o tym. Spraw, by to się nigdy nie zmieniło, by nigdy nie zabrakło w twojej głowie i sercu miejsca właśnie na te wszystkie dobre chwile.

Gdy po raz pierwszy pomyślałaś o sobie w ciąży, może nawet stałaś wtedy przed lustrem „mierząc” do brzucha poduszkę, nie widziałaś siebie smutnej, zagubionej. Nie widziałaś też kobiety, która w tym wszystkim zgubiła siebie – swoją moc, uśmiech, wiarę, swoją spontaniczność i ciepło. Widziałaś rodzinę – prawda? Więc dziś, gdy wiesz, że pragniesz starać się o dziecko – obiecaj sobie coś bardzo ważnego. Obiecaj sobie, że nigdy nie będziesz:
– siebie krzywdzić,
– winić,
– narzucać sobie wartości, w które nigdy nie wierzyłaś „bo tak trzeba”,
– ani nie pozowlisz na to, żeby zgubić siebie w pędzie, stresie, presji otoczenia,
– ani, że sama dla siebie – dla was nie będziesz tej presji budować.

Obiecaj sobie dziś coś ważnego, dla siebie – od takiej obietnicy warto zacząć zupełnie nowy rozdział swojego życia.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu: „Napisz, co sobie obiecujesz. Czego nigdy w staraniach o dziecko nie zrobisz przeciwko sobie. Złóż sobie obietnicę, że nie zapomnisz o swoim szczęściu, nie zabraknie ci czasu na bycie dla siebie dobrą, czułą, wyrozumiałą”.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Napisz, co sobie obiecujesz. Czego nigdy w staraniach o dziecko nie zrobisz przeciwko sobie. Złóż sobie obietnicę, że nie zapomnisz o swoim szczęściu, nie zabraknie ci czasu na bycie dla siebie dobrą, czułą, wyrozumiałą”.

Nagrody:

5 x Zestaw „Chcę być mamą”, składający się z:
 Owulacyjny LH Test

LH Test jest szybkim testem paskowym służącym do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 30 mIU/ml. Wykorzystuje zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety. W opakowaniu LH Testu znajduje się aż 7 testów pasków, przy pomocy których można wyznaczyć najbardziej płodne dni w cyklu miesięcznym.

 Pink Test Super Czuły

Pink Test Super Czuły to Nowość w ofercie Domowego Laboaratorium. Dzięki podwyższonej czułość 10 mlU/ml test wykrywa nawet niewielkie ilości hormonu ciążowego hCG w moczu. Test wykrywa wczesną ciążę i można go stosować nawet na kilka dni przed spodziewanym terminem  miesiączki.

 Pink Test Express

Strumieniowy test ciążowy jest najwygodniejszym i najprostszym testem w użyciu. Sama możesz wybrać sposób jego aplikacji – końcówkę testu można skierować bezpośrednio pod strumień moczu, albo też, jak w przypadku testu paskowego, zanurzyć ją na około 10 sekund w moczu zebranym uprzednio do suchego i czystego naczynia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konkurs trwa od 28.09.2016 do 11.10.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 18.10.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj