Go to content

Kobieta, szczególnie ciężarna, wymaga troski i wygody w życiu codziennym. Pięknych ubrań również

Fot. Materiały prasowe

Ciężarne kobiety roztaczają wokół siebie wyjątkową aurę. Nosząc pod sercem nowe życie, mimo pewnych niedogodności pięknieją, ciesząc się tym stanem. Kłopot zazwyczaj sprawiają ubrania, które w przeciwieństwie do rosnącego brzucha, wcale nie chcą się rozciągać. Na szczęście czasy, w których kobiety przypominały figury ubrane w workowate, bezkształtne ubrania dawno minęły. Teraz królują kobiece kroje, fantazyjne zwory i piękne barwy, które zamiast kamuflować ciążowy brzuch, eksponują jego piękno.

I tak być powinno, przyszła mama jest nadal w pierwszej kolejności kobietą, która nie odkłada wysoko na półkę swojej kobiecości. Oczywiście kobiece, nie oznacza obcisłe czy niewygodne. To wielka sztuka połączyć piękno z komfortem i wygodą. Ale są firmy, także na naszym rodzimym rynku, które doskonale sobie radzą z łączeniem w ubraniach potrzeby przyszłej mamy i estetyki ubioru.

Torelle – pasja, która wychodzi naprzeciw potrzeb ciężarnych kobiet

Potrzeby kobiet ciężarnych zauważone zostały także przez polskich producentów odzieży. I to z rozmachem, ponieważ doskonałe produkty uznanie przyszłych mam znajdują także za granicami kraju. Takim przykładem jest także rodzinna firma Torelle, która może poszczycić się sukcesami w swojej działalności. Tu odzież ciążowa produkowana jest już od 1996 roku. To sprawia że zdobyte doświadczenie i doskonała jakość procentują i gwarantują zadowolenie tych pań, które zdecydowały się zaufać Torelle. 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

A trzeba przyznać, że zainteresowanie cały czas rośnie. Co ważne,Torelle jest rodzimą firmą rodzinną w której praca jest pasją, a materiały pochodzą przede wszystkim z Polski.  Marka szczycąca się polską metryką, szybko stała się rozpoznawalna, a produkty zdobyły uznanie, sympatię i zaufanie klientek poza granicami kraju. Dziś kreacjami mogą cieszyć się nie tylko Polki, ale i kobiety z wielu innych krajów, także spoza Europy. Ubrania ciążowe Torelle można kupić w: Australii, Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Nowej Zelandii, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, we Francji, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Malcie. To nie dziwi, ponieważ markę tworzą profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę. Znajomość problemów i potrzeb ciężarnych kobiet, skutkuje wyjściem naprzeciw ich oczekiwaniom. Świadomość czego pragną kobiety przekłada się na działanie i wysoką jakość ubrań – bluzki, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie satysfakcjonują najbardziej wymagające mamy – także pod względem jakości. 

Wystarczy dodać, że markę Torelle doceniło też wiele POLSKICH GWIAZD: Magdalena Modra, Alicja Janosz, Iwona Węgrowska, Gosia Andrzejewicz, Katarzyna Gawrońska, Katarzyna Łaska, Oliwia Angerstein, Aleksandra Kisio, Anna Powierza, Magdalena Stamm, Magdalena Górska i Aneta Kuroń.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Torelle sprawdza się w czasie ciąży oraz po porodzie

Projektanci marki Torelle maja świadomość zmian, jakie zachodzą w wyglądzie przyszłej mamy. Biorąc pod uwagę specyfikę powiększającego się powoli brzucha, wiedzą również że po porodzie ciało mamy potrzebuje czasu by wrócić do dawnych proporcji. Modele Torelle, dzięki specjalnym krojom, zastosowanej technologii i wysokogatunkowym materiałom o dużej zawartości elastanu, są bardzo wygodne, praktyczne i funkcjonalne. Nie dość, że podczas ciąży, z miesiąca na miesiąc, z centymetra na centymetr, idealnie dopasowują się do kształtów zmieniającej się sylwetki, doskonale sprawdzają się także kilka tygodni po narodzinach dziecka, zanim mama powróci do wagi i formy sprzed ciąży. Ten zamysł towarzyszył stworzeniu linii dla Pań w ciąży TORELLE MUM

Nie tylko przyszłe i świeżo upieczone mamy pragną pięknych, wygodnych ubrań

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

I tu tkwi sekret popularności ubrań Torelle. Wyjście do szerszego grona odbiorców poskutkowało stworzeniem także dwóch innych, odmiennych linii ubrań – dla Pań przed i po ciąży TORELLE SHE oraz dla dziewczynek TORELLE KID. Produkty z kolekcji Torelle KID są dokładnie takie same jak z Torelle MUM czy SHE. To sprawia, że kobiety, także ciężarne, mogą ubrać się ze swoja córeczką dokładnie w to samo i tak samo wyglądać.

Cechą wspólną tych linii ubrań jest  niebanalne wzornictwo, finezyjne formy i ciekawe rozwiązania. Ubranie idealne dla siebie znajdzie każda kobieta, niezależnie czy lubi oryginalność, wyszukaną elegancję czy stawia po prostu na wygodę. Dziewczynki również lubią czuć się ładnie w swoim stroju, niezależnie czy chcą założyć sportowy strój czy wolą sukienki na wzór młodej damy. Poza tym wpojenie od najmłodszych lat zasad dobrego stylu w ubiorze, pozwoli jej cieszyć się w przyszłości kobiecością, do której stopniowo się dojrzewa.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ubrania Torelle pozwalają wydobyć kwintesencję kobiecości, dlatego każda przyszła mama, właśnie dzięki nim, poczuje się naprawdę piękna, kobieca i pełna wdzięku – w każdym stylu! Zapraszamy na  www.torelle.pl