Go to content

„Żal to gorzkie słowo tkwiące na moich milczących ustach. A jednak piszę, piszę by podziękować – że jesteś i byłaś”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochana córko,

nie wiem czy kiedykolwiek przeczytasz ten list. Możliwe, że nigdy nie będzie Ci dane. Jeśli jednak uda Ci się, to bardzo proszę… nie osądzaj mnie.

Wyboru dużego nie miałam, decyzję podjąć musiałam – to zawsze są dylematy. Czy Cię kochałam? Najmocniej na świecie. I niczego tak nie pragnęłam – jak dotyku Twoich delikatnych rąk, muśnięć włosów – takiego odcieniu jak moje.

Czy los mógł wybrać gorzej?

Gdy to piszę, tęsknię jeszcze mocniej. Żal to gorzkie słowo tkwiące na moich milczących ustach. A jednak piszę, piszę by podziękować – że jesteś i byłaś.

Uczyniłaś mnie najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Większego cudu, ponad zobaczenie swego dziecięcia nie ma. Patrzenie jak dorasta, staje się piękną, mądrą, silną, zdrową kobietą. Dzięki Tobie poczuła, że życie to nie tylko momenty. To minuty, godziny, dni spędzone na patrzeniu jak rośniesz. Czasami to też łzy – rozgoryczenia, że los, tak łatwo wszystko zabiera.

Tobie zabierze mnie.

 Nie mogłam tego powiedzieć, bo nie potrafiłam.
Jednak zawdzięczam Ci wszystko co najlepsze. Za tą miłość, kwiaty, pocałunki i to, że zawsze będę żywa – w Tobie, dziękuję najbardziej.

(Mama_Z_uśmiechem)

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji