Go to content

„Ty przetrwałeś Kochany, bo Twoja chęć do życia była silniejsza niż ta cała wstrętna choroba”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany mój,
dziewięć miesięcy za nami…Myślałam, że nie doczekam chwili, w której zapomnę o tych wszystkich trudnych momentach z początku naszego bycia razem.
Bo jak żyć, cieszyć się z rosnącego brzuszka, gdy dostajesz informację, która zwala z nóg, zabiera nadzieję i oddech.
Przetrwaliśmy wszystko! Diagnozę o chorobie, niezliczone konsultacje u specjalistów, operację zaraz po przyjściu na świat, długie tygodnie na oddziale intensywnej terapii. Ba, nawet sepsę przetrwaliśmy.
Ty przetrwałeś Kochany, bo Twoja chęć do życia byłą silniejsza niż ta cała wstrętna choroba.
Dziś masz 9 miesięcy, 6 zębów, uwielbiasz raczkować i już całkiem śmiało próbujesz stawiać pierwsze kroki. Masz ogromny apetyt. Na życie!
Kocham Cię najbardziej na świecie.
Twoja Mama
K.

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji