Go to content

To ja króluję dziś nad Tobą, bo mam szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

List do M-ex!

Gdy Cię poznałam obiecałeś mi góry złote! Pomyślałam: Książę z bajki naprawdę istnieje! Później porwałeś mnie na parę lat do wyjątkowego miejsca. Na początku życie z Tobą było jak: cud miód, malina, a potem o zgrozo. Nie sądziłam, że możesz tak szybko zmienić się z ideału w potwora.

Rzuciłam wszystko, wyjechałam, Ty obiecałeś, że wrócisz dla mnie. I tak przeciągałeś-z miesiąca na miesiąc, a ja czekałam na Ciebie i czekałam. Wierzyłam w siłę Twoich słów-na próżno.

Ależ byłam naiwna. Przez Ciebie oddaliłam się od bliskich na kilka lat i po co mi to było? Do dziś nie mogę sobie tego wybaczyć, że straciłam przez Ciebie kilka lat a mogłam je przeznaczyć na tych, którzy mnie naprawdę kochają. I jeszcze te ciosy w serce-Twoje zdrady! Tak dobrze się ukrywałeś, a ja nie wierzyłam przyjaciółkom, które mówiły: On Cię okłamuje! Tylko wierzyłam Tobie! Dlaczego taki się stałeś? Dlaczego tak mnie zraniłeś?

Byłam dla Ciebie taka dobra, że mogłabym za Tobą wskoczyć w ogień! Wykorzystałeś moją dobroć! Wykorzystałeś moją naiwność! Nigdy Ci tego nie wybaczę.

Współczuję Twojej obecnej partnerce! Wiesz, co pamiętasz jak śmiałeś się ze mnie jak się kiedyś przypadkiem spotkaliśmy po rozstaniu i powiedziałam Ci, że znalazłam fajnego chłopaka! A Ty, choć go nie znałeś wyśmiałeś go!

Wiesz, co M, ten chłopak jest moim mężem i choć nie obiecał mi gór złotych to jest najlepszym facetem, jakiego mogłam w życiu spotkać! Różni się od Ciebie tym, że kocha bezgranicznie i że jest szczery, a niezakłamany tak jak Ty! I wiesz, co M. to ja króluję dziś nad Tobą, bo mam szczęśliwą, kochającą się rodzinę, a Ty nadal jej nie założyłeś! I co Ci da ta Twoja kasa, którą obnosisz się na prawo i lewo skoro nie masz szczęśliwej rodziny? Ja wygrałam życie i wiesz, co jestem szczęśliwa, choć mówiłeś, że bez Ciebie będę nikim.

Mimo wszystko jak mnie traktowałeś ja Ci życzę powodzenia! Bo karma wraca.

Frezja

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.