Go to content

Taki wesoły człowiek na zewnątrz, ale smutny w środku

Mam 35 lat. Jestem dziennikarką, przyjaciółką, opiekunką zwierzaka. Nie jestem mamą, żoną, nie jestem też córką. Moja mama zmarła siedem lat temu. Nagle i dramatycznie. Dawno, a jakby wczoraj, z tą różnicą, że nie budzę się już w nocy oblana własnymi łzami.

Świeci słońce właśnie, uśmiecham się, bo generalnie jestem mocno pogodna. Taki wesoły człowiek na zewnątrz, ale smutny w środku. Smutny i pusty, tęskniący. Tęsknię za mamą, która wypiła o jeden kieliszek za dużo i ciało nie wytrzymało, za ojcem, który odszedł gdy byłam małą dziewczynką, za bratem, który wyemigrował. Dziś tęsknię za Mikołajem i pełnym prezentów butem. 🙂
Jestem dorosła, dzielna i opiekuję się sobą. Mam dobrą pracę, marzenia i cele. Nie mam dziecka, chociaż bardzo chciałam, chcę, ale nie umiałam dotąd nikogo pokochać. W związkach męczyłam się i odchodziłam. Całe życie utulałam małe dziecko w sobie, chroniłam, głaskałam po twarzy, tłumaczyłam mu – sobie, że musimy przetrwać, że kiedyś będzie dobrze.
Życzę sobie Mikołaju na święta domowego ciepła i równowagi.
I bardzo chciałabym już spokojnie dorosnąć.
 
Asia

AKCJA LIST DO MIKOŁAJA

Napisz swój „List do Mikołaja” i wyślij go do nas. Nadesłane listy będziemy publikować na łamach Ohme.pl, a wybrane z nich nagrodzimy

ZASADY:

2. Napisz swój list do Mikołaja i wyślij go na nasz adres mailowy kontakt@ohme.pl, w temacie wiadomości wpisz „Mikołaj”.
Napisz jak chcesz być podpisana (list możemy opublikować anonimowo, jeśli tego sobie życzysz) oraz dołącz poniższą informację:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego przeze mnie materiału (listu) nadesłanego do redakcji zwanego dalej artykułem. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej do artykułu przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji portalu dla kobiet www.ohme.pl w formie elektronicznej – na stronie internetowej www.ohme.pl . Jestem świadomy/a, że redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o terminie oraz sposobie publikowania i udostępniania artykułu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ohme.pl celach związanych z publikacją artykułu. Wyrażam również zgodę na promocję przez ohme.pl przesłanego materiału, również z pomocą serwisów społecznościowych typu Facebook i innych.
2. NAGRODY

Wybrane listy nagrodzimy w trakcie trwania akcji. Jury, w którego skład wejdzie redakcja portalu oraz pracownicy Oh!me wybierze Laureatki.

Bony zakupowe do sklepu By Dziubeka

logo2014

oraz

Bony zakupowe do LIMANGO POLSKA

limango_logo3. Akcja trwa od 6.12.2015 do 24.12.2015.