Go to content

Nie kocham Cię. A jednak wychodzę za Ciebie za mąż. Dlaczego? Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Do Ciebie,

nie kocham Cię. A jednak wychodzę za Ciebie za mąż. Dlaczego? Wstydzę się ludzi, nie mam nikogo innego, zazdroszczę zamężnym koleżankom. A może żal mi Ciebie? Tak, właśnie to najlepsze wytłumaczenie. Żal. Tak pięknie potrafisz kochać, mówić komplementy, sprawiać miłe niespodzianki, adorować i wreszcie przepraszać.

Żal mi to wszystko stracić. Bo czy ktoś jeszcze będzie umiał mnie tak kochać? Wiesz, wszystkie koleżanki mi Ciebie zazdroszczą. Jesteś przystojny, zabawny, potrafisz rozmawiać na każdy temat, nie wstydzisz się okazywać czułości. Trzymasz mnie wciąż za rękę kiedy idziemy, uśmiechasz się do mnie, przytulasz nie zważając na ludzi. Opiekujesz się mną kiedy tego potrzebuję.

To co jest ze mną nie tak, pomyślisz? To nie we mnie tkwi problem, lecz w Tobie. Wiem, że mnie kochasz, ale zapomniałeś o jeszcze jednej swojej miłości. To alkohol. Niby nie dużo, nie często, ale jest w Twoim życiu. I za chwilę będzie również w moim.

Boję się tego, bo wiem jaki jesteś pod wpływem alkoholu. Jesteś obcy i zły. Przestajesz nad sobą panować, przestajesz mnie dostrzegać. Ranisz mnie, ale powtarzasz, że wciąż mnie kochasz. Przepraszasz. Pięknie przepraszasz i mówisz, że już nigdy więcej. Kiedyś wierzyłam, teraz już nie. Ale Ty wierzysz i znów zapewniasz mnie o miłości.

Wiesz, wierzę w Twoją miłość, ale nie wierzę już sobie, że dam radę tak żyć. Ranisz mnie, ale Ty tego nie widzisz. Nie mam siły tak żyć, nie mam siły kochać. Lepiej dla nas by było gdybyśmy odłożyli ślub.

Co ja mówię! Byśmy się rozstali.

Tak ciężko mi to mówić, bo znów żal mi Ciebie. Ten przeklęty żal miesza mi wszystko w głowie. Nie mogę się od tego uwolnić. Ale wiem, że chcę uwolnić się od Ciebie. Przepraszam, że w ten sposób to przekazuję. Ale tak będzie lepiej. Nie będę widziała Twoich łez, bo na pewno będą. Zawsze były gdy prosiłeś o przebaczenie i zawsze się na to nabierałam. Na pewno znajdziesz inną miłość. Tak pięknie przecież potrafisz kochać.

Jutro nasz ślub. Już nie zdążę wysłać listu, ale mogę Ci go dać. Czy wystarczy mi odwagi, czy przestanę się bać, wstydzić? Czy nie sprawię Ci bólu? Znów mi Ciebie żal…

Zapomniana

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.