Go to content

Masz odwagę marzyć i ja dzięki Tobie również. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Dziękuję Ci za to, że jesteś obok, że mogę na Ciebie liczyć i mam Twoje wsparcie.

Wiem, że wszystko mogę Ci powiedzieć i porozmawiać na każdy temat.

Jesteś moim chłopakiem, przyjacielem i kochankiem – to dla mnie ważne. Pokazałeś mi, że liczy się to co jest tu i teraz, że jeżeli chcemy – świat należy do nas i nie powinniśmy przejmować się opinią innych. Broniłeś mnie, kiedy niektórzy mówili o mnie źle.

Swoim zachowaniem udowadniałeś, że jestem dla Ciebie najważniejsza, dbałeś, troszczyłeś i martwiłeś się o mnie. Wiem, że czasem masz gorsze momenty, ale podziwiam Cię, bo jesteś silniejszy niż Ci się wydaje.

Masz odwagę marzyć i ja dzięki Tobie również.

Chcę, żebyś wiedział, iż uwielbiam Twój szczery uśmiech, spojrzenie, a Ciebie całego Kocham i dziękuję za miłość jaką mnie obdarzyłeś.

Ja chcę być dla Ciebie najlepszą wersją siebie, być przy Tobie i trzymać Cię za rękę, kiedy będziemy szli ramię w ramię, a także kiedy szczęście nie będzie nam dopisywać. Razem możemy wszystko! Już pokazaliśmy światu na co nas stać, a tyle przygód jeszcze przed nami.

Wierzę w Ciebie i nie pozwolę Ci  o tym zapomnieć, zawsze będę stać po Twojej stronie.

Cieszę się, że to mnie wybrałeś na swoją partnerkę.

O.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.