Go to content

„Kochanie teraz kiedy to czytasz masz już pewnie swoją małą księżniczkę i pewnie kochasz ją tak mocno jak ja Ciebie kochałam, kocham i kochać będę na zawsze”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

 

Kochana córeczko,
Siedzę teraz w naszym małym ogródku. Jest piękne popołudnie 1.06 czyli Dzień Dziecka.
Patrzę teraz na Ciebie jak fikasz w basenie i tak sobie myślę, że bardzo Cię kocham. Jesteś całym moim światem. Teraz masz 5 latek i jesteś na etapie stu pytań do mnie. Sama nie wiem skąd Ty tyle wiesz i zaskakujesz mnie z każdym dniem.
Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś bardzo ładną, sprytną małą dziewczynką z lokami.
Codziennie walczysz ze mną przy czesaniu, ale ma to swój urok.
Kochanie teraz kiedy to czytasz masz już pewnie swoją małą księżniczkę i pewnie kochasz ją tak mocno jak ja Ciebie kochałam, kocham i kochać będę na zawsze.
Mamusia


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji