Go to content

„Każdy ojciec chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Ja chce jeszcze lepiej,ponieważ sam nie miałem udanego,szczęśliwego dzieciństwa”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochana Córeczko,

piszę do Ciebie ten list ponieważ chciałbym żebyś go kiedyś przeczytała i miała o mnie dobre zdanie oraz żebyś zawsze ciepło o mnie myślała.Pisząc go wreszcie mogę wyrazić wszystkie emocje jakie w sobie dusze. A jest ich mnóstwo bo jak każdy człowiek walczy podczas swojego życia ze swoimi demonami przeszłości mnie to niestety nie ominęło.

Każdy ojciec chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Ja chce jeszcze lepiej,ponieważ sam nie miałem udanego,szczęśliwego dzieciństwa pragnę zapewnić Tobie jak najlepsze wspomnienia żebyś zawsze wiedziała że robiłem to wszystko z całych sił i wyłącznie tylko z myślą o Tobie. Oddałbym Tobie ostatnią kromkę chleba ale przede wszystkim swoje życie które dla Ciebie jest warte każdego poświęcenia.

Ja przeżyłem w życiu chorobę psychiczną mamy,chorobę alkoholową taty.

Z mojej strony Tobie to nie grozi,ponieważ zawsze będę dla Ciebie kochającym,oddanym tatą na którego radę,wsparcie zawsze będziesz mogła liczyć.

Chcę żebyś wiedziała że Cię Kocham,będę Kochał do końca swojego życia i zawsze będziesz moją małą córeczką która zawsze będzie mogła oprzeć swoje wszystkie smutki,zmartwienia na moim barku.

Kochający tata Adrian


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji