Go to content

„Ja wiem jedno – jesteś jedyny w swoim rodzaju, wymarzony i nieskazitelny”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany Okruszku!

Minęło już niemal dziewięć miesięcy od kiedy dowiedzieliśmy się z tatą, że mieszkasz w moim brzuszku. Od tamtej chwili odliczamy dni i tygodnie do dnia, w którym będziemy mogli Cię w końcu ujrzeć i pocałować. Każdy tydzień przynosi wielkie zmiany. W końcu mój synek staje się co raz większy i silniejszy!

Potrafisz już całkiem intensywnie rozrabiać. Dzięki Tobie odkryliśmy w naszych sercach nieopisane pokłady miłości i radości. Obudziła się w nas wielka troska i poczucie spełnienia. Jesteś częścią nas, częścią naszych serc.

Uwielbiamy z tatą, gdy wieczorami pokazujesz nam swoje umiejętności i brykasz po całym brzuszku. Każdy Twój ruch, nawet ten najdelikatniejszy, wywołuje u nas uśmiech na twarzy.

Każdego wieczoru przykładamy nasze dłonie blisko Ciebie, a Ty w tym miejscu żwawo wypinasz swoje malutkie ciałko. Na pewno słyszysz w tedy jak z Tobą rozmawiamy, czytamy Ci bajki i opowiadamy zabawne historie. Bez wątpienia usłyszałeś też już swoje imię. Tak często do Ciebie wołamy. Jesteś naszym aniołkiem- naszym synkiem Wojtusiem!

Cała rodzina gorączkowo oczekuje Twojego przyjścia na świat. Niemal każdego dnia oglądamy Twoje pierwsze zdjęcia USG i przekomarzamy się do kogo jesteś bardziej podobny.

Ja wiem jedno – jesteś jedyny w swoim rodzaju, wymarzony i nieskazitelny.

Obudziłeś w nas pokłady wielkiej cierpliwości. Tak bardzo pragniemy już Cię przytulić, ale wiemy, że musimy jeszcze troszkę poczekać. Każda chwila spędzona z Tobą jest bezcenna i niepowtarzalna. Każdy moment jest pierwszy i niezastąpiony. Choć prawdziwa wspólna przygoda dopiero się zacznie, już teraz jesteś sensem naszego życia.

Skradłeś nasze serca i wiemy, że będziesz w nich mieszkał już na zawsze.

Czas płynie bardzo szybko. Wiem, że niebawem przyjdzie lato, a wraz z nim lipiec, czyli miesiąc Twoich narodzin. To czas naszego pierwszego spotkania. W mojej głowie skrywa się wiele marzeń.

Jedno z nich jest takie, abyś za wiele lat, sięgnął po ten list. Otwierając kopertę, wyjął go i uważnie przeczytał. Wrócił myślami do cudownego dzieciństwa, wspomnień ze wspólnych wycieczek, przygód i co najważniejsze rozumiał jak bardzo Cię KOCHAMY! Choć przed nami jeszcze bardzo długa droga, wiele wzlotów i upadków wiem, że jesteś naszym największym szczęściem i otuchom. Zawsze będziemy Ci służyć radą i pomocą.

Pozostało mi tylko jedno – cierpliwie czekać na upragnione lato.

Do zobaczenia po drugiej stronie brzuszka mój Okruszku!


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji