Go to content

Idź przez życie zawsze z podniesioną głową. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochana Córeczko !!!
Parę dni temu obchodziliśmy Twoje 8 urodzinki, które świętowaliśmy cały dzień w Poznaniu gdzie zapewniliśmy Ci pełno wrażeń.
W drodze powrotnej już do domu, kiedy smacznie spałaś na tylnym siedzeniu patrząc na Ciebie strasznie się wzruszyłam i dużo rzeczy domnie dotarło.
Z roku na rok jesteś coraz starsza, a ja pamiętam jak dziś kiedy przyszłaś na świat i sprawiłaś mi tym najlepszy prezent jaki w życiu dostałam i nie tylko mi, ale całej rodzinie, a przede wszystkim babci Monice, która również tego dnia obchodzi swoje urodziny. Po Twoich narodzinach babcia się śmiała, że będziecie do siebie przychodzić nawzajem z kwiatkami i wywołało u niej to taki cudowny uśmiech. Jednakże do tego nie doszło ;( 3 miesiące po Twoich narodzinach Twoja babcia Monika jak i druga babcia Ela odeszły z naszego świata lecz pamiętaj kochana, że one obie nad Tobą codziennie czuwają, wieczorem całują w czółko i obserwują Cię każdego dnia jaką się stałaś i jaką się stajesz każdego dnia cudowną kobietką.
Jak dziś pamiętam jak pierwszy raz się uśmiechnęłaś, jak mój dotyk Cię uspokajał, jak zaczęłaś stawiać pierwsze kroki, pierwszy raz powiedziałaś „ mama”. Pamiętam wszystko co jest z Tobą związane. Towarzyszyłam Ci w życiu w każdej ważnej dla Ciebie chwili. Nigdy nie ominęłam żadnego przedstawienia w przedszkolu czy teraz w szkole. Siedzę wtedy z przodu i Ci kibicuję uwieczniając każdą Twoją chwile w życiu na zdjęciach.
Pamiętam jak 3 lata temu pierwszy raz z ciocia Martą zaprowadziłyśmy Cię na zajęcia taneczne hip-hopu i jak na Ciebie patrzała to mówiła „ zabierz ją stąd jak ta sierotka się nasza rusza, masakra”, a teraz? Teraz minęły już 3 lata i jesteś jedną z najlepszych w swojej szkole w tańcu i nawet ciocia nie raz przepraszała Ciebie za te słowa i teraz jak cała rodzina kibicuje Ci całym sercem za każdym razem jak jedziesz na turniej.
Do szkoły chodzisz już drugi rok i się bardzo w niej udzielasz, nie omijasz udziału w żadnym konkursie plastycznym czy to literackim z czego się bardzo cieszę, że się rozwijasz i zawsze z dyplomem do domu wracasz z czego jestem jeszcze bardziej dumna, że Twój wysiłek jaki w to wszystko włożyłaś został doceniony również przez innych. Jeszcze trochę i zabraknie nam miejsca w segregatorze na te wszystkie dyplomy.
A dzisiaj? Dzisiaj miałaś swoją małą premierę w przedstawieniu w szkolnym. Byłaś jednym z 7 krasnoludków z bajki „ Śpiąca Królewna i 7 krasnoludków”. Byłam taka dumna kiedy Ciebie oglądałam, aż mi się łezka w oku zakręciła, że po raz kolejny spróbowałaś w swoim życiu czegoś nowego co Ci się spodobało.
Wiem dobrze ile jeszcze  marzeń w swojej główce masz i mam nadzieję i tego Ci życzę, że uda Ci się je wszystkie zrealizować. W tym czym będę mogła to Ci na pewno pomogę.
Uwielbiam Cię zaskakiwać i tym samym spełniać Twoje marzenia dlatego w tym roku jeszcze sporo Cię czeka, a wiem że nie raz i nie dwa łezka Ci się z tego powodu w oku zakręci a to mnie jeszcze bardziej motywuje do działania i do wymyślania dla Ciebie niespodzianek.
Pragnę kochana jedynie abyś się nigdy nie zmieniała, do wszystkich zwracała się życzliwie, nie oceniała ludzi po wyglądzie, gdyż dobrze wiesz, że prawda o człowieku skrywa się w jego wnętrzu a nie na zewnątrz. Bądź zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha gdyż tym uśmiechem zarażasz wszystkich dookoła i doprowadzasz czasami do łez. Idź przez życie zawsze z podniesioną głową, a wszelkie przeciwności na swojej drodze co napotkasz niech Cię tylko bardziej zmotywują do działania a nie popychają bardziej w dół.
Kocham Cię słoneczko :*
Twoja Mamusia

Agnieszka. K


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji