Go to content

Bardzo Was proszę pamiętajcie, że w życiu najważniejsze jest to by żyć. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Moje Kochane córeczki
Odkąd zostałam Wasza mama moje życie  nabrało innych kolorów. Dodałyście w nim  niesamowitych barw: szczęścia, radości, miłości ale i tez strachu i czasem smutku. Kocham Was najmocniej na świecie, zawsze staram sie obie traktowac równo i mam nadzieje ze mi to wychodzi:),Chcę dla Was zawsze jak najlepiej jak każda matka marzę by wszystko sie Wam udało ,byście były dobrymi ludzmi.

Tak łatwo w dzisiejszych czasach zatracic siebie ,poniesć sie  temu szybkiemu tempu ,zapomniec o tym co najwaznejsze. Bardzo Was proszę pamiętajcie, że w życiu najważniejsze jest to by żyć dla siebie, spełniac marzenia, dązyc do celów ale i jak ważne jest by w tym wszystkim nie zapomniec o bliskich osobach. Mam nadzieje ze tak uda nam  sie Was wychowac ze nie zapomnicie o tym.Kiedys moja mamusia -Wasza babcia powiedziała mi jak zawsze czekała az ostatnie dziecko p[rzyjdzie do domu -czekaj bedziesz miała swoje dzieci zobaczysz wtedy – i ja juz to wiem jak to jest:) Martwie sie każdego dnia o Was ,czy dobrze Was wychowuje? ,czy poradzę sobie z tatusiem by Wasze życie było lżejsze niż nasze?

Uwielbiam patrzec na Wasze usmiechnięte buzie -moje serce wtedy tak jakby otwierało sie z radości.Kocham Was najmocniej na świecie,codziennie Wam to powtarzam :)Jesteście najwspanialszymi prezentami,darami od Boga .Proszę Was jak juz dorosniecie wspierajcie sie razem ,nie zapomnijcie o juz wtedy starych rodzicach:)Pamietajcie zawsze możecie na nas liczyć .Mamy z tatusiem nadzieje  ze tak uda sie nam Was wychować ze nie bedziecie bały sie świata ale to świat bedzie bał sie Was:)

Mimek


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji