Go to content

Urządzenia do zabudowy, które spełniają życzenia dla wybrednych? Zobaczcie nową, przepiękną linię TEKA

Fot. Materiały prasowe

Myślałyście kiedyś o cudownym urządzeniu, jak w kreskówce o Jetsonach? Wciskacie guzik, mówicie, co chcecie zjeść i po chwili świeże i pachnące danie pojawia się na talerzu… Może tego marzenia jeszcze nie da się spełnić, ale producenci AGD czasem czytają nam w myślach i choć na jetsonową maszynkę przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać, oni mają dla nas inne (równie) łakome kąski.

Bo kto nie marzył o piekarniku, który wie, co zrobić z zamrożoną pizzą i jak się samodzielnie umyć bez użycia naszych rąk? My marzymy. Zobaczcie koniecznie nową linię od TEKA Wish, takiego właśnie kuchennego dżina.

Starannie zaprojektowane urządzenia TEKA Wish umożliwiają spełnianie różnych, prostszych i bardziej skomplikowanych, życzeń. Niezależnie od tego czy ktoś pragnie szybko podgrzać mrożoną pizzę, przygotować ciasto według przepisu babci czy odtworzyć wyszukane danie podpatrzone w eleganckiej restauracji – pomogą mu nowoczesne piekarniki, precyzyjne płyty grzewcze i efektywne okapy TEKA Wish.

Co jeszcze jest w nich niesamowitego?

Na pewno wygląd. Stylowa i prosta linia w dwóch wersjach kolorystycznych robi wrażenie.  Równe linie, gładkie powierzchnie, przestronne wnętrza i wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, takie jak szkło, stal i aluminium, to znak rozpoznawczy tej linii. Jeśli do tego dodać intuicyjną obsługę, niskie zużycie energii oraz  systemy ułatwiające utrzymanie czystości – otrzymamy prawdziwy prezent od złotej rybki – my to 'kupujemy’.

 

Jedna linia trzy życzenia

Punktem wyjścia do stworzenia urządzeń TEKA Wish stało się zrozumienie trzech podstawowych oczekiwań klientów, które można najkrócej podsumować: przyjazna obsługa, łatwe czyszczenie i oszczędność energii.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konstruując nowe modele zwracano uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające spełnić te życzenia. Przykładami innowacji w urządzeniach TEKA Wish jest np. DuoClean, czyli system samoczyszczenia się piekarników, ułatwiający utrzymanie czystości, nowoczesne silniki EcoPower w okapach, gwarantujące cichą i efektywną pracę przy zredukowanym zużyciu energii czy panel Multislider, zapewniający niezwykłą precyzję sterowania płytą indukcyjną. Jednym słowem wszystko, na czego brak narzekamy wzdychając nad swoimi 'starymi’ sprzętami.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Realizacje życzeń klientów widać także we wzornictwie nowej linii, bo doskonale wpisują się we współczesne trendy wnętrzarskie. Na szczęście designerska przemiana nie odbyła się kosztem funkcjonalności- wręcz przeciwnie.

Powiększone wnętrza piekarników z prowadnicami teleskopowymi na dwóch poziomach, to łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie potraw. Czytelne panele elektroniczne pozwalają intuicyjnie sterować urządzeniem i wybierać ekologiczne opcje z szerokiej gamy dostępnych programów. Wysokiej jakości materiały – szkło, stal i aluminium – można bez problemu utrzymać w czystości.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Trzy grupy urządzeń TEKA Wish

Sposób w jaki ludzie korzystają z własnej kuchni jest bardzo różny,tak jak ich oczekiwania. Niektórym wystarczają  najprostsze urządzenia, które można obsłużyć, symbolicznym “jednym przyciskiem”. Gotowanie w ich wykonaniu to bardziej podgrzewanie, niż szykowanie wymyślnych dań. Ma być szybko, łatwo i przyjemnie. Dla nich powstała grupa urządzeń Easy. Są niedrogie, proste w obsłudze, z podstawowymi funkcjami, zapewniającymi efektywne działanie.

Osobom, które potrzebują wszechstronnych rozwiązań, ponieważ lubią spędzać czas w kuchni na przygotowywaniu rozmaitych potraw, spodobają się urządzenia Total. Total łączy w sobie funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i szeroką gamę funkcji, umożliwiających kulinarne eksperymenty.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Z kolei urządzenia Maestro są odpowiedzią na oczekiwania osób szczególnie wymagających, którzy zawsze chcą być krok przed innymi i poszukują nowatorskich rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnego stylu życia. Doskonale sprawdzą się w kuchniach,w których dużo się dzieję, a kucharze zaglądają do nowych przepisów nie tylko w dniu zakupu nowej książki kucharskiej.

Taka grupa kocha gotować i dobrze, by tej miłości nic nie przeszkadzało! W kuchni stawiają na finezję i precyzję, dlatego poszukują urządzeń z najwyższej półki, które będą ich wspierać w doskonaleniu sztuki kulinarnej.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

A ty, jakim typem kucharza jesteś?

Więcej informacji na www.teka.com


Artykuł powstał we współpracy z firmą TEKA