Go to content

Żółty róż na policzkach. Hit czy kit?

Fot. Screen Instagram/stellajulian i alicia_de_los_reyes

Kiedy na dworze robi się zielono i świeci słońce, mamy więcej energii do działania. I po prostu bardziej nam się chce: żyć, wychodzić, bawić się. Dlatego jest to idealny okres do eksperymentowania. Warto zaszaleć z kolorem i wprowadzić trochę zmian w codziennym makijażu. Czas wreszcie skończyć z nudą. Co powiesz na róż w żółtym kolorze? Jak sądzisz – będzie to hit czy kit tej wiosny?

Dziewczyny na Instagramie już pokochały ten trend. Jednak nie ograniczyły się wyłącznie do różu na policzkach. Żółty pojawia się także na ustach i powiekach. Taki makijaż został przechwycony również przez makijażystów, którzy pracują przy sesjach zdjęciowych i pokazach. Za co zwolenniczki takiego makijażu pokochały żółty odcień? Doceniają go za to, że rozświetla twarz i sprawia, że wyglądają promiennie. A o to przecież chodzi wiosną.

Zdania dziewczyn, które komentują makijaż na Instagramie, są podzielone. Spora grupa zachwyca się i planuje zakup różu w żółtym kolorze. Te, którym się to nie podoba, uważają, że taka dziewczyna wygląda, jakby wpadła twarzą w żółte, barwiące pyłkami kwiaty.

A wy do której grupy się zaliczycie?