Go to content

Znak zodiaku, od którego powinnaś się trzymać z daleka. Tylko jeden

Photo by Sai Maddali on Unsplash

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ryby. Jesteś zbyt praktyczna i trochę zbyt narwana dla zbyt wrażliwych i emocjonalnych Ryb. Potrzeba dużo pracy i wysiłku, aby ten związek zadziałał, a Ty jesteś trochę niecierpliwa i zbyt zajęta, aby być w związku, który wymaga od Ciebie więcej.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Bliźnięta. Bliźnięta są dla Ciebie zbyt głośne i wszędzie ich pełno. Ty natomiast pragniesz konsekwencji, stabilności i rutyny, a Bliźniąt zawsze będzie dla Ciebie „za dużo”.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Panna. Podobnie jak Byk, Panny są praktyczne i uwielbiają swoją rutynę i czas dla siebie, są też powściągliwe w myślach i uczuciach, a Ty zawsze mówisz, co myślisz i wyrażasz swoje uczucia, dlatego Panna zawsze będzie Ci się wydawać zbyt cicha i trochę… nudna.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Koziorożec. Koziorożce są indywidualistami i zajmuje im trochę czasu, zanim się przywiążą lub komuś zaufają, podczas gdy Ty jesteś najbardziej troskliwym, dającym i kochającym znakiem zodiaku i potrzebujesz intensywnych i silnych emocji, żeby mieć co odwzajemniać.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Waga. Jesteś zbyt hałaśliwa i wymagająca dla zrównoważonej i dyplomatycznej Wagi. Potrzebujesz bardziej namiętnego/ognistego znaku, takiego jak ty.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Strzelec. Mówiąc najprościej, lubisz przebywać w jednym miejscu, a Strzelec uwielbia wędrować po świecie. Ledwo znajdziecie czas, aby się zobaczyć, ponieważ prawdopodobnie pracujesz, a Strzelec prawdopodobnie planuje kolejną podróż.

Waga (23 września – 22 października)

Rak. Kochasz wszystko w idealnych dawkach i wszystko lubisz z umiarem, dlatego intensywność Raka może powodować u Ciebie dyskomfort. Zawsze będziesz czuła, że nie robisz wystarczająco dużo i przez cały czas będziesz czuła się winna.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Lew. Macie ze sobą wiele wspólnego, ale jeszcze bardziej się nie zgadzacie. Jesteście pewni siebie, czarujący i charyzmatyczni oraz kochacie uwagę, która może stać się w związku niezdrową konkurencją, ponieważ jedno z was zawsze będzie próbowało przyćmić drugie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Byk. Byk tak naprawdę nie będzie wspierał ani nie polubił twojego koczowniczego stylu życia. Byki są perfekcjonistami i lubią planować przyszłość, a Ty lubisz żyć z dnia na dzień. Byk będzie Ci mówił, jak masz żyć, a Ty będziesz z tego powodu nieszczęśliwa, ponieważ już go kochasz i nie chcesz tego zmieniać.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Baran. Poza pracą nie będzie tu wiele zgody. Zawsze będzie brakować komunikacji między wami dwojgiem. Oboje lubicie robić rzeczy po swojemu, dlatego zajmie to wieczność, zanim w końcu się na siebie otworzycie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Skorpion. Twoja buntownicza natura i niefiltrowana osobowość mogą źle wpłynąć na Skorpiona. Skorpiony nie wybaczają łatwo i dbają o to, jak są postrzegane na zewnątrz, podczas gdy Ty jesteś bardziej wolnym duchem i akceptujesz swoją dziwność. Nie jest dla Ciebie problemem wygłupianie się, a Skorpionowi zależy na reputacji.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Wodnik. Nie będziesz w stanie nadążyć za ciągle zmieniającymi się myślami i emocjami Wodnika, jesteś dość emocjonalny i lubisz mieć obok siebie kogoś, kto zwraca szczególną uwagę na to, jak się czujesz i rozmawia z tobą o tym. Wodnik może czasami zagubić się we własnej głowie i może nie być w stanie dobrze odczytać twoich emocji, ponieważ wciąż próbuje odczytać swoje własne…