Go to content

Znajdź swoją drugą połówkę jeszcze przed świętami!

Fot. iStock / GeorgeRudy

Biegiem do pracy, potem na jogę, pomoc bratu w przeprowadzce i lampka wina przy programie popularno-naukowym na Discovery. Współczesne kobiety sukcesu w pogoni za marzeniami cierpią na chroniczny brak czasu. Dlatego często bywają samotne…

Grudzień to okres magiczny, wyjątkowy w roku, świąteczny. To okres podsumowań, sukcesów i porażek – awans, nowy samochód czy wizyta w spa cieszą, ale kiedy w telewizyjnej ramówce widzimy “To waśnie miłość”, a w radio gra “All I want for Christmass is You” wyjątkowo doskwiera nam brak bratniej duszy do dzielenia się sukcesami i porażkami. Gdzie jednak poszukiwać miłości w pędzącym świecie? Mamy dla Was kilka podpowiedzi!

Wyjdź sama na drinka

Co zrobi statystyczny Włoch, który zobaczy dwie piękne dziewczyny, stojące przy barze z kilkoma mężczyznami? To proste. Podejdzie, uśmiechnie się i z pewnością siebie oraz odrobiną szczęścia zdobędzie do nich telefon. Polak? Polak chwile się zastanowi, rozważy wszystkie za i przeciw, a po kilkunastu minutach rozważań w końcu zdecyduje się podejść, podczas gdy już dawno uprzedził go wspomniany Włoch… Oczywiście jest to przykład mocno generalizujący i z przymrużeniem oka, ale w dużej mierze prawdziwy. Dlatego warto czasem wyjść na miasto w pojedynkę, bo wtedy nawet mniej pewny siebie mężczyzna, chętniej zaczepi, zagada. Samotny wieczór warto więc zamiast na domowej kanapie spędzić wśród ludzi, nawet tych z pozoru obcych. Być może następny piątek spędzisz już na romantycznej randce?

Zaproś kolegę z pracy na lunch

W pracy spędzamy około 33% swojego życia. W wielu korporacjach związki pomiędzy współpracownikami nie są już tematem tabu, a normalnością. Nie bój się tego co powiedzą Panie z księgowości, które od lat mają mężów i odchowane dzieci. Zaproś na wspólny lunch, w tej pobliskiej restauracji, informatyka, który od dawna Ci się podoba. Mężczyźni tak jak my, często boją się wychodzić z inicjatywą, a może on też podchodzi  do Twojego biurka tylko pod pretekstem instalowania aktualizacji antywirusa? A skrycie, tak jak Ty, marzy o adopcji ze schroniska kota lub jest o jeden odcinek House of Cards za Tobą? Nigdy nie wiesz czy kolejnego spotkania nie zaplanujecie już po godzinach pracy.

Odbierz ze szkoły młodszą siostrę

Pamiętasz czas, kiedy to ona kochała się w Twoich „dorosłych” kolegach ze studiów? Każda siostra przechodzi ten etap w momencie, kiedy nasi znajomi mają ją jeszcze za dziecko. Wykorzystaj to! Zrób się na bóstwo i rozejrzyj na szkolnym korytarzu. Absolutnie nie namawiamy Cię na flirt z jej nieletnimi kolegami! Ale z profesorem, który na palcu nie ma obrączki? A może tatą Jasia, który od 3 lat jest po rozwodzie i który też nie ma kogo zaprosić na sylwestrową imprezę… Zacznij od small talku o młodzieży, opowiedz o liceum, które liceum Ty skończyłaś. Niech młodsza siostra w reszcie się przyda 😉

Randkuj w sieci

W dobie cyfryzacji i pędzącego świata, wszystko chcemy mieć praktycznie od zaraz i większość aspektów przenosimy do „życia online”. W odpowiedzi na te potrzeby, każdego dnia powstaje tysiące aplikacji i portali internetowych na nasz smartfon, które mają za zadanie pomóc nam praktycznie w każdych okolicznościach. Są wśród  nich również i takie które pomagają w znalezieniu   drugiej połówki. Jedną, wyróżniającą się pośród nich jest seep. – aplikacja, która łączy w sobie najlepsze cechy dotychczasowych platform społecznościowych i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Jej zadaniem jest budowanie relacji wykraczających poza wirtualny świat i aspekt typowych randek. Tu buduje się i powstaje społeczność w której relacje miedzy ludźmi oparte są także na pasjach i zainteresowaniach, a nawet pomysłach na życie. Seep. daleki jest od popularnych aplikacji typowo randkowych – dając dodatkowe opcje zachęca użytkowników do tego, aby aspekt wyglądu nie był jedynym branym pod uwagę.

Fot. Materiały prasowe