Go to content

Zima Toli – najfajniejsza książka o zimie dla malucha

Zima Toli Zielona Sowa
Fot. Materiały prasowe

Poznajcie czteroletnią Tolę, która jest bardzo ciekawa świata! Interesuje ją dosłownie wszystko. Wraz z rodzicami obserwuje zmieniające się pory roku. Nareszcie nastała zima. Liście z drzew opadły i wszystko okryła śnieżna kołderka!

Tola wraz z rodzicami przygotowują się do nadchodzących Świąt, podczas których odwiedzi ich najbliższa rodzina. W domu unosi się zapach barszczu z uszkami i kompotu z suszonych owoców. Dziewczynka wspólnie z mamą ubiera choinkę, wypatruje pierwszej gwiazdki oraz czeka na prezenty od Świętego Mikołaja.

Zima to również beztroski czas jazdy na sankach, lepienia bałwana i jazdy na łyżwach. Tola wraz z tatą urządzają w ogródku lodową ślizgawkę. Po długich spacerach i zimowych zabawach czas na pyszną herbatę z cynamonem, goździkami i pomarańczą lub rozgrzewającą zupę.

Mała Tola wraz z tatą opiekują się mamą, którą dopadło zimowe przeziębienie. Wspólnie przygotowują ciepły napar z imbiru i miodu. Najważniejsze, to mieć przy sobie bliską osobę, która otoczy miłością i troską. Niebawem nadejdą kolejne ciepłe dni, czyli zapowiedź nadchodzącej wiosny.

Cztery naturalne, rodzinne opowiadania uzupełnione pięknymi ilustracjami otulą Was swoim ciepłym klimatem i sprawią, że będziecie wracać do tej książki niezależnie od pory roku. Zwykłe, proste życie może okazać się zupełnie niezwykłe!

Zima Toli – zamów książkę

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwem Zielona Sowa