Go to content

Że są aktorami, to wiemy? Ale czy wiecie, jaki jeszcze talent mają?

Fot. Screen YouTube/forumfilmpoland

Są utalentowani, dobrze wyglądają, uwielbiamy ich za ich role filmowe. A tu okazuje się, że potrafią także całkiem nieźle śpiewać. Czy wiecie, którzy aktorzy przejawiają talent muzyczny? Oto nasz osobisty TOP TEN.

1. Hugh Laurie    

Dr House regularnie daje bluesowe koncert. Występował już także  w Polsce. Śpiewa jak prawdziwy zawodowiec, gra także na gitarze, harmonijce ustnej, perkusji i saksofonie. W 2011 r., w wieku 52 lat wydał swój debiutancki, bluesowy album „Let Them Talk”, który sprzedał się w ponad półmilionowym nakładzie. W 2013 r. ukazała się jego druga płyta pt. „Didn’t It Rain”.

2. Julia Pietrucha

Młoda , piękna i dysponująca oryginalnym głosem, a także oryginalnym pomysłem na śpiewanie. Naprawdę warto posłuchać śpiewającej Julii, która na swoim debiutanckim albumie gra na ukulele

3.Kate Winslet

Brytyjska aktorka ma delikatny, jasny głos. Choć sama mówi, że nie przepada za śpiewaniem, nagrała już kilka piosenek do swoich filmów.

4. Maciej Zakościelny

Ten aktor z wykształcenia jest muzykiem, gra na skrzypcach, a lekcji śpiewu udzielały mu same siostry Steczkowskie. Maciej jest fanem jazzu.

5. Robert Downey Jr

Zaśpiewał nawet ze Stingiem. Trudno o lepsza rekomendację.

6. Zbigniew Zamachowski

Ten wybitny polski aktor zasłynął śpiewając głównie poezję śpiewaną. Występował również w musicalach Janusza Józefowicza. Kochamy pana Zbigniewa!

7. Kevin Spacey

Gwiazda  „American Beauty ” ,  „K-PAX”,  a ostatnio oczywiście „House of cards”. Posłuchajcie jak śpiewa ten wybitny amerykański aktor i producent filmowy.

8. Gerard Butler

Pamiętacie ekranizację „Upiora w operze” z 2004 roku? To naprawdę śpiewał ON, choć podejrzewano, że głos podkładał zawodowy śpiewak operowy.

9. Chris Pine

Ten amerykański aktor młodego pokolenia  ma wielki talent komediowy, ale również świetnie śpiewa. Posłuchajcie!

10. Maciej Stuhr

Pan Maciej zasłynął już wiele lat temu parodiując między innymi Stanisława Soykę, czy Grzegorza Turnaua. Nasze serca podbiły zarówno tamte wykonania jak i to poniższe..