Go to content

Zdrowo piękna – zadbaj o siebie z Beautyllagen

Kiedy zaczynamy przejmować się swoim wyglądem? A kiedy zdrowiem? Kiedy jednocześnie? Czas ma dla nas znaczenie fundamentalne, choć rzadko uświadamiane. Nadchodzi więc chwila, kiedy zaczynają boleć nas mięśnie, kości, skóra pokrywa się zmarszczkami. Zmiany dotykają również włosów i paznokci. Winimy styl życia? Niekoniecznie. Po prostu – z upływem lat zaczyna nam brakować kolagenu. Jak uzupełnić niedobór? Dobrym wyborem będzie stosowanie preparatu Beautyllagen.

Beautyllagen to unikatowy nutrikosmetyk z kolagenem, najczystszym związkiem siarki na świecie OptiMSM, witaminą C, kwasem hialuronowym i biotyną, skomponowany ze składników najwyższej jakości. Kolagen to fundament w pielęgnacji skóry. To dzięki niemu skóra wciąż jest jędrna i napięta. Z upływem czasu ilość kolagenu znacząco spada, a więc pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Dlatego tak ważne jest dostarczanie kolagenu, najlepiej w połączeniu z witaminą C i OptiMSM, które współdziałają w tworzeniu nowych tkanek, a także pobudzają tworzenie kolagenu.

Czym wyróżnia się ten suplement diety będący jednocześnie nutrikosmetykiem?

Synergią naukowo dobranych komponentów: mikroelementów, białek, kwasów i witamin, kolagenu rybiego NatiCol, najczystszej na świecie siarki organicznej OptiMSM, biotyny, kwasu hialuronowego i witaminy C. Opakowanie zawiera 30 saszetek. Zawartość saszetki należy rozpuścić w minimum 200 ml letniej wody lub w innym płynie, dobrze wymieszać i wypić bezpośrednio po przygotowaniu.