Go to content

„Zapomniał mi powiedzieć, że ma dziewczynę, i że ta dziewczyna jest jego żoną, i że mają dziecko i że…”. Akcja „Napisz nam swoją historię”

Fot. iStock

U mnie świetnie. Dziś pierwszy raz od bardzo dawna mam wolne i to dzień dla mnie i F.. Właśnie wróciliśmy z runmagedonu. I zarządziłam dzień bez używania tel. Więc wybacz opóźnienie mój drogi Ł..

Oprócz tego naprawdę cudnie mi się żyje.

W firmie chuj**o, rzygam ludźmi, rzygam skarbowym rzygam ZUSem rzygam kredytem rzygam kasą a raczej rzygam jej brakiem. Wczoraj po prawie dwóch latach w końcu założyłam mu sprawę o nękanie groźby stalking naruszenie dóbr cielesnych naruszenie miru domowego zniszczenie mienia śledzenie pobicia – takie tam same przyjemności. Przez ostatnie trzy miesiące zrobił z mojego życia piekło ale najgorsze piekło zrobił w mojej głowie już do końca rozpierdal***ac i tak dosyć kruchą konstrukcję.

Cztery godziny zeznań nagrywanie tysięcy SMSów jak mnie dojedzie rozj*bie zaj*bie zniszczy aż mi zabiorą dziecko aż mnie będzie gwałciło dziesiątki jeb*ków jak zniszczy mi firmę ogoli na łyso itp itd. Odważyłam się zrobiłam to a teraz boje się jego jeszcze bardziej.

Poza tym chłopak (bo nie mężczyzna) z którym zaczęłam się spotykać jakiś czas temu zapomniał mi powiedzieć że ma dziewczynę potem zapomniał mi powiedzieć że ta dziewczyna jest żoną i jeszcze później zapomniał mi powiedzieć że mają 3 letnie dziecko a na końcu był zaskoczony że nie domysliłam się że jego małżonka jest w końcówce drugiej ciąży. Przypomnę tylko że to obrzydliwa znienawidzona żona  której nie kocha i której ma dosyć.

Oprócz tego nie mogę dłużej udawać że TEN problem nie istnieje i muszę w końcu zrobić tę biopsję od której uciekam k*rwa nie wiadomo gdzie.

Jak widzisz mój drogi moję życie to pasmo wszelkiej szczęśliwości i pomyślności.

Należę do kobiet które mają poukładane życie. Które łatwo rozkładają nogi nawet jak mają spodnie zsunięte na kostkach i nie mogą ich rozłożyć to zawsze mogą się wypiąć chociaż tego nie chcą i wiedzą że później będą czuły się jak szmaty. Poza tym dużo czytam. Zaczytuje ten ogrom szczęścia. Mam fajnego syna – głupieje gdy mówi o 21.00: mogę iść do parku z koleżankami??!!! Przestaje być dzieckiem a ja nawet nie wiem kiedy to się stało….

Poza wszystkim co powoduje tyle szczęścia to na dokładkę wpierd**am takie ilości żarcia i cukru że potem jestem jeszcze bardziej szczęśliwa. Ale nie zazdrość mój drogi, taką ilość niewiarygodnej szczęśliwości mogą udźwignąć tylko wybrane jednostki.

PS: i pierd*lę przecinki.

D.

Akcja „Napisz nam swoją historię”

Przez cały miesiąc będziemy czekać na wasze historie pod adresem kontakt@ohme.pl. Będzie nam niezmiernie miło, gdy zechcecie się podzielić tym, co wam w duszy gra. Co was boli, a co cieszy, kim jesteście i gdzie byście chciały być. Najciekawsze z historii opublikujemy na łamach portalu, a najlepsze z nich nagrodzimy.

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

10 x zestaw 7 dwufazowych ampułek POWER EFFECT Bi-Phase serum od KLAPP Cosmetics, idealny jako 7-dniowa intensywna kuracja

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


10 x zestaw kosmetyków Kneipp® – W HARMONII Z NATURĄ, składający się z:

Bestseller marki Kneipp®BIO-Olejek do ciała,

BioOel_100ml_Pl_hi_40

Kneipp®Balsam pod prysznic Kwiat migdała Jedwabna skóra,

BC_PSD0308Duschbalsam_Mandelbluete102_hi_40

Kneipp®Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra,

Hautoel_Mandel_100ml_Pl_hi_40

Kneipp®Olejek do kąpieli Kwiat migdała Jedwabna skóra,

Oelbad_Mandel_20ml_Pl_hi_40


8 x egzemplarz książki „Projekt: Związek”

To książka, która ukazuje wszystko to co ważne i poważne w naszym związku w formie komiksu. Fantastyczna lektura, w której temat najważniejszej dla nas relacji potraktowano w nietuzinkowy sposób.

projekt zwiazek druk


10 x film „Azyl” na nośniku DVD

FILMOSTRADA_logo_bez_tla

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

W Polsce, w 1939 roku, Antonina Żabińska (dwukrotnie nominowana do Oscara ® Jessica Chastain) i jej mąż, z powodzeniem zarządzają warszawskim ZOO, gdzie mieszkają wraz z rodziną w idyllicznych warunkach. Jednak ich świat wali się w gruzy, gdy hitlerowcy napadają na Polskę, a oni zostają podporządkowani przybyłemu z Rzeszy zoologowi (Daniel Brühl). Dla odzyskania wszystkiego co stracili, Żabińscy ryzykują życiem, podejmując współpracę z ruchem oporu, wykorzystując klatki i sekretne tunele ZOO do ratowania ludzi przed okrucieństwem nazistów.

To jedna z takich historii, o które kino musiało się upomnieć. Poruszająca filmowa opowieść, która wydarzyła się naprawdę. Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywali podczas II wojny światowej dziesiątki Żydów. Osobiście wydostawali ich z getta i pomagali przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. Niektórzy ukrywani byli w miejscach przeznaczonych dla zwierząt, inni w willi Żabińskich. W 1965 roku Jan i Antonina Żabińscy zostali odznaczeni przez instytut Jad Waszem tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.

Scenariusz filmu powstał w oparciu o wstrząsającą książkę Diane Ackerman „Azyl. Opowieść o Żydach ukrywanych w warszawskim zoo”.

O samej Antoninie mówiono, że była nie tylko piękną kobietą, ale także mądrym, dobrym, odważnym człowiekiem, który dobro innych stawiał nad własne bezpieczeństwo. W roli Antoniny zobaczymy dwukrotnie nominowaną do Oscara Jessicę Chastain. W pozostałych rolach m.in.: Johan Hendelbergh (w roli Jana Żabińskiego) i Daniel Brühl.

Czas trwania akcji: 05.09.2017 – 05.10.2017 roku. Wyniki zostaną opublikowane na www.ohme.pl do dnia 15.10.2017.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.