Go to content

Zamień popularne produkty na ich zdrowsze odpowiedniki. Wybierz Dobrze z Doliną Dobra!

Na sklepowych półkach pełno jest produktów popularnych marek, które nie grzeszą dobrym składem. Dlatego warto przełamywać przyzwyczajenia i skusić się na zdrowsze odpowiedniki swoich ulubionych produktów np. parówek. Do tej pory kategoria ta nie cieszyła się dobrą opinią, a wpływ na to miały przede wszystkim konserwanty czy wzmacniacze smaku, wchodzące w skład parówek od znanych producentów. Zamiast więc sięgać po sztuczne dodatki, wybierzmy produkty z czystą etykietą np. Parówki Dobre lub Parówki 100% od Doliny Dobra.

Układ idealny – jedz zdrowiej i nie przepłacaj!

Czysta etykieta, jasny skład, a do tego dostępność we wszystkich popularnych sieciach handlowych – brzmi jak układ idealny! Coraz więcej Polaków jest świadomych tego, że skład produktów ma duże znaczenie, ponieważ wpływa na nasze zdrowie. To dlatego polscy konsumenci znacznie częściej poszukują produktów o wysokiej jakości i lokalnym pochodzeniu, zamiast sięgać po te, które na opakowaniu zawierają skomplikowane informacje i niezrozumiałe skróty. Jednym z produktów, dla którego warto poszukać zdrowszych zamienników są parówki.

Jak pokazują badania 9 na 10 Polaków deklaruje ich spożycie, a znaczną część tej grupy stanową dzieci. Dlatego tym bardziej warto szukać lepszych alternatyw dla popularnych marek, które reprezentują nieciekawy skład. A nie jest to trudne, bo wiele wartościowych produktów znajduje się tuż pod ręką. To w odpowiedzi na te oczekiwania Dolina Dobra wprowadziła Parówki Dobre, które zrewolucjonizowały segment parówek i po zaledwie dwóch miesiącach mogą pochwalić wysokim zainteresowaniem konsumentów oraz rozpoznawalnością na poziomie 43% wśród grupy dorosłych Polaków. Parówki Dobre cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów, również dlatego, że udowadniają, że zdrowszy produkt nie musi oznaczać wyższej ceny.

„Wbrew pozorom naszym największym wyzwaniem wcale nie było stworzenie odpowiedniego produktu zgodnego z naszymi wartościami i oczekiwaniami konsumentów. To robimy od dawna. Najtrudniej było trafić w gusta Polaków przez lata przyzwyczajonych do produktów z glutaminianem sodu” – zauważa Artur Węgłowski, Dyrektor Handlowy Goodvalley, Producenta marki Dolina Dobra.

Parówki Dobre na medal

Parówki Dobre to nowy produkt Doliny Dobra, który dwa miesiące temu znalazł się na polskim rynku. Tyle czasu wystarczyło, by Parówki Dobre zostały wyróżnione za jakość i smak. Zdobyły takie odznaczenia jak Konsumencki Lider Jakości 2022, Godło Dobra Marka 2022 oraz wyróżnienie w konkursie Złotych Innowacji. Parówki Dobre nie posiadają sztucznych dodatków czy konserwantów, są dostępne w przystępnej cenie, we wszystkich popularnych sklepach i sieciach takich jak: eLeclerc Auchan, Carrefour, Stokrotka, Intermarche, Delikatesy Centrum, Netto, Polo Market, SPAR, Twój Market, Frach, Selgros, Apii Market, Żabka oraz w sprzedaży internetowej.