Go to content

Zamiast rzeczy kup wspomnienia. Wyjątkowe prezenty dla dwojga. Prezentownik Oh!Me 2018

Fot. iStock/svetikd

Święta to czas, kiedy warto pomyśleć nie tylko o innych, ale także i o was. Zabieganie, rutyna, pośpiech, codzienność często odbierają nam czas, który moglibyśmy spędzić tylko we dwoje. Tym bardziej warto pamiętać, że święta są doskonałą okazją, by coś zmienić i podarować sobie nawzajem prezent, który da wam to, co tak naprawdę najważniejsze – wspomnienia. 

Weekendowy wyjazd SPA – Pakiet Dla Dwojga: Balijski Raj dla Niej + Orientalna Eskapada dla Niego

Weekend SPA nad morzem to doskonała propozycja dla osób szukających krótkiego wypoczynku połączonego z relaksem nad morzem.  Program wyjazdu obejmuje pakiet masaży i zabiegów pielęgnacyjnych oraz zapewnia nielimitowany dostęp do Parku Wodnego z basenami i Światem Saun. Wyjazd obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem, obiadem i kolacją oraz zabiegi.

Cena 1492 – 1623 PLN/2os

🎁Obejrzyj prezent🎁

Weekend w stylu Greya

Mat. prasowe

Jeśli masz dość kupowania co roku tych samych prezentów, w te święta podaruj zaproszenie do „Szampan i Sekrety”. To niezwykły apartament, stworzony specjalnie dla zakochanych par, a w szczególności dla długich związków, które znów chcą poczuć motyle w brzuchu. Miejsce, gdzie każdy szczegół wystroju ma jedno zadanie – obudzić wasze zmysły i sprawić, że zapomnicie o codzienności. Są więc świece, których nie znajdziecie w pokojach hotelowych. Ich blask pięknie podkreśli wyjątkowość spotkania. Jest dużo miejsca i sprzęt grający, żeby podczas magicznej randki móc powoli rozbudzić wasze ciała.

Cena pakietu „Weekend w stylu Greya” zaczyna się od 5400 PLN.  Natomiast nocleg możesz zarezerwować już od 600 PLN, a na hasło Oh!me18 –z dodatkowym rabatem 5% (ważny do do 30.12.2018r.).

🎁Obejrzyj prezent🎁

Karta Podarunkowa na wyjątkową noc

Jeśli nie znasz daty przyjazdu, możesz wykupić elegancki Bon Prezentowy. Drukowany na złotym papierze, zapakowany w czarne pudełko przewiązane złotą wstążką będzie najbardziej kuszącym prezentem pod choinką.

Mat. prasowe

🎁Obejrzyj prezent🎁