Go to content

Zagłosuj na najlepszy hotel w Polsce i wygraj weekend dla dwojga w zwycięskim obiekcie!

fot. istockphoto.com

Znamy już finałowy skład hoteli i restauracji, które zakwalifikowały się do szóstej edycji Romance TV Award – konkursu dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Teraz swoich faworytów wybierze jury oraz widzowie, którzy do 28 maja mogą oddać głos na hotel, który ich zdaniem zasługuje na miano najpopularniejszego w kraju. Każdy kto zagłosuje na najlepszy hotel w Polsce, ma szansę wygrać romantyczny weekend dla dwojga!

Najlepszy hotel w Polsce

ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE W KONKURSIE ROMANCE TV AWARD 2023!

Do szóstej edycji Romance TV Award zgłosiła się rekordowa ilość hoteli i restauracji. Do finału zakwalifikowało się aż 35 przepięknych obiektów i 13 wyjątkowych restauracji. Teraz zawalczą one o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach:

  • Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  • Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów


Do 28 maja w najważniejszej kategorii, czyli Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce, głosy oddawać mogą widzowie i internauci, a spośród głosujących ktoś wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu!

Wszystkie finałowe hotele zobaczyć można na stronie internetowej konkursu oraz w social mediach stacji.

Wyniki Romance TV Award 2023 poznamy już w połowie czerwca podczas uroczystej gali wręczenia nagród. Patronami medialnymi tej edycji są TVN Media, Wirtualna Polska, Hotelarz, oh.me.pl i Gdziezjesc.info.