Go to content

Zaginęła Flama – pomóżmy kochającej rodzinie ją znaleźć!

Flama – suczka rasy owczarek niemiecki – zaginęła 21 października 2022r., w Mikułowicach koło Buska-Zdroju (woj. świętokrzyskie). Jej kochająca rodzina wciąż wierzy, że Flama wróci do domu. Pomóżmy, może wspólnie znajdziemy Flamę. Za pomoc w odnalezieniu, wskazaniu miejsca pobytu Flamy rodzina wyznaczyła nagrodę.

Właścicielami Flamy są Sylwia i Piotr Maj. Flama pojawiła się w ich domu jako prezent dla córki, ale szybko okazało się, że podbiła serca wszystkich domowników.

Flama stała się miłością nie tylko dla córki ale i dla nas. Zakochaliśmy się we Flamci od pierwszego wejrzenia, była cudownym szczeniaczkiem, a z czasem wyrosła na przepiękna księżniczkę. Flama uwielbia się bawić, najchętniej piłką. Flama nie jest dla nas tylko psem, Flama jest dla nas członkiem rodziny, najlepszym przyjacielem, wiernym i prawdziwym przyjacielem. Naszym wymarzonym i ukochanym pieskiem. Nasza relacja jest ogromna i silna. Bardzo za nią tęsknimy. Brakuje nam jej. Kiedy wracamy z pracy, a dzieci ze szkoły, Flamy nie ma, nie wita nas, nie merda ogonkiem, nie ma dnia ani sekundy żebyśmy nie myśleli o niej. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby ją odnaleźć, nie poddamy się będziemy jej szukać do skutku.

Ogromnie za nią tęsknimy i Flama na pewno tez bardzo tęskni za nami. Kochamy Cię piesku.