Lifestyle

Poznaj sekret gwiazd. Zaffiro dla jeszcze lepszego efektu anti-aging

Redakcja
Redakcja
6 marca 2018
Fot. Materiały prasowe
 

Czołowy dostawca opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce, ITP S.A., zaprezentował najnowszą generację urządzeń Zaffiro. Podczas kameralnego spotkania w H15 Boutique w Warszawie miała również miejsce premiera nowego spotu reklamowego z udziałem ambasadorki marki, Anity Sokołowskiej.

Zaffiro to innowacyjna technologia przeciwstarzeniowa stosowana w nieinwazyjnej medycynie estetycznej. W unikalny sposób wykorzystuje dobroczynne działanie promieniowania podczerwonego na głębokie warstwy skóry, aby naturalnie ją ujędrnić i pobudzić do produkcji kolagenu. Zabieg ma na celu zagęszczenie skóry, zwiększenie jej napięcia i elastyczności. Termolifting Zaffiro daje natychmiastowy efekt, który z upływem czasu umacnia się.

Anna Orłowska, Katarzyna Nadolna / Fot. Materiały prasowe

Anna Orłowska, Katarzyna Nadolna / Fot. Materiały prasowe

Najnowsza generacja urządzeń Zaffiro została wyposażona w technologię peelingu wodnego, który potęguje efekt odmładzający i ujędrniający całego zabiegu. Dwufazowy strumień powietrza i wody bezpiecznie i kompleksowo oczyszcza skórę, dostarczając jej odpowiednie składniki aktywne oraz zapewnia odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie.

Dzięki swoim zaletom oraz naturalnej skuteczności, Zaffiro to sekret młodego i świeżego wyglądu ciała i twarzy wielu gwiazd. Ambasadorką technologii została aktorka, Anita Sokołowska, która wystąpiła w zaprezentowanej podczas spotkania reklamie telewizyjnej.

Anita Sokołowska / Fot. Materiały prasowe

Anita Sokołowska / Fot. Materiały prasowe

Podobnie jak wiele kobiet prowadzę intensywny tryb życia, a jednocześnie, jak każdej z nas, zależy mi, aby zachować dobrą formę i naturalne piękno – dla mnie szczególnie ważne. Przy małej ilości czasu na odpoczynek, a tym samym braku możliwości właściwej regeneracji organizmu, nie jest to łatwe. Dlatego cieszę się, że dzięki takim zabiegom jak Zaffiro mogę w krótkim czasie osiągnąć naturalny efekt pięknej i jędrnej skóry w nieinwazyjny sposób – mówi Ambasadorka Zaffiro, Anita Sokołowska.

Zabieg może być stosowany na obszarze całego ciała i twarzy, jest bezpieczny i nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji. Zaffiro polecany jest dla osób, które pragną poprawić owal twarzy, podnieść opadające policzki, poprawić wygląd dekoltu, szyi, piersi, zlikwidować luźną skórę ud, kolan, wewnętrznej strony ramion oraz brzucha. Udoskonalona technologia Zaffiro, dzięki wykorzystaniu peelingu wodnego oraz ulepszonych systemów chłodzenia głowicy, za pomocą której wykonywany jest zabieg, pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie.

Medycyna estetyczna to branża zaawansowanych technologii, które od wielu lat dostępne są także w Polsce. Mogę śmiało powiedzieć, że dzieje się tak w znacznej mierze dzięki współpracy ITP S.A. z najlepszymi światowymi markami. Staramy się być zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny, śledzimy prowadzone badania kliniczne, nawiązujemy relacje z największymi producentami. Wszystko po to, aby dostarczać naszym Klientom skuteczne i bezpieczne technologie – powiedziała Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalna ITP S.A.

Katarzyna Nadolna / Fot. Materiały prasowe

Katarzyna Nadolna / Fot. Materiały prasowe

W spotkaniu, które poprowadziła Karolina Ferenstein-Kraśko, wzięła udział także dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, która podsumowała efekty, jakie przynosi zabieg:

Polacy coraz chętniej korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie i młodo. Nie chcą jednak efektu przerysowania. Zaffiro jest właśnie taką technologią, która choć ujmuje naszej skórze lat, pozwala zachować naturalny wygląd. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, więc bezpośrednio po nim można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Bardzo cenię w Zaffiro to, że efekty jego stosowania są widoczne nie tylko bezpośrednio po zabiegu. Dzięki Zaffiro skóra staje się jędrniejsza z każdym dniem i taka pozostaje na długo.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Katarzyna Nadolna, Joanna Kuschill-Dziurda / Fot. Materiały prasowe

Karolina Ferenstein-Kraśko, Katarzyna Nadolna, Joanna Kuschill-Dziurda / Fot. Materiały prasowe

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były Maria Sadowska, Dorota Michałowska, Anna Orłowska, Milena Rostkowska-Galant, Joanna Derengowska oraz Magdalena Antosiewicz, które chętnie podzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pielęgnacji urody. Męską stronę reprezentował podczas spotkania Łukasz Kędzior z LukeBook.

Maria Sadowska / Fot. Materiały prasowe

Maria Sadowska / Fot. Materiały prasowe

LukeBook / Fot. Materiały prasowe

LukeBook / Fot. Materiały prasowe

Magdalena Antosiewicz / Fot. Materiały prasowe

Magdalena Antosiewicz / Fot. Materiały prasowe

Joanna Derengowska / Fot. Materiały prasowe

Joanna Derengowska / Fot. Materiały prasowe

Dorota Michałowska/ Fot. Materiały prasowe

Dorota Michałowska/ Fot. Materiały prasowe


Lifestyle

6 rzeczy, które warto wiedzieć przed rozpoczęciem zajęć z jogi

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
6 marca 2018
Fot. iStock/Pinkypills
 

Joga chodzi za mną już od jakiegoś czasu. Obserwuję, czytam i zastanawiam, jak się do tego zabrać. Na zajęcia nie mam kiedy iść, a ostatnio z wszelkich prób wyeliminowała mnie kontuzja. I pewnie przez to przetrącone kolano coraz bardziej zgłębiam (choć nadal jedynie w teorii) tajniki jogi z mocnym postanowieniem, że jak już wyzdrowieję, to zacznę. Rozmawiałam ostatnio z osobą, która od wielu lat praktykuje jogę. Oto czego się dowiedziałam.

Nie każda joga jest taka sama

Ashtanga, bikram, hatha, vinyasa. To tylko cztery z wielu stylów jogi, z których każda zawiera różne pozycje i sekwencje. Na przykład, Ashtanga Yoga to zawsze te same figury w niezmiennej kolejności, podczas, gdy vinyasa – określana jako „flow joga” – jest często połączona z muzyką, charakteryzuje się płynnymi przejściami pomiędzy ruchami. W jodze jest wiele różnorodności, więc warto eksperymentować z wieloma stylami, aby znaleźć te, które najbardziej nam odpowiadają.

Joga to nie tylko aktywność fizyczna

Każdy, kto choć raz zetknął się z jogą, wie, że to coś więcej niż pozycje. Tradycja jogi sięga tysięcy lat i ma silne korzenie w spirytualizmie. Joga jest ściśle związana z uważnością, oddechem i medytacją. Po zakończeniu zajęć jogi często czujemy się odmłodzeni, zarówno umysłowo, jak i fizycznie.

Joga jest trudniejsza niż na to wygląda

To nie jest zbyt pocieszające, ale cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Joga to umiejętność utrzymania równowagi, zbudowania swojej siły – naprawdę można się przy tych zdawałoby się spokojnych ćwiczeniach solidnie zmęczyć.

Joga buduje wytrzymałość organizmu

Joga to trening całego ciała, który łączy w sobie elastyczność i siłę. Od pozycji krzesła, która jest zbliżona do mini przysiadu, do chaturanga – która porusza twoje ciało od wysokiej po niską „deskę”, kiedy to pracuje kręgosłup, klatka piersiowa, ramiona – kilka ruchów zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni.

Joga to nieustanna praca

Tu nie ma rywalizacji, prześcigania się. Jeśli widzisz obok kogoś, kto ma świetnie opanowane pozycje – uwierz, że to kilka lat praktyki. Tutaj niczego nie osiągniesz szybko, dlatego też joga uczy cierpliwości. Choć początku mogą być trudne – nie poddawaj się. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym więcej nowego się nauczysz.

Joga jest indywidualna

W praktykowaniu jogi trzeba znaleźć to, co najlepsze dla ciebie. To jest uniwersalna aktywność – to, co dobre dla twojej koleżanki, wcale nie musi tobie odpowiadać. Nie ma tutaj dobrych i złych pozycji czy sposobów ćwiczenia. Skuteczna praktyka jogi powinna brać pod uwagę to, czego potrzebuje twoje ciało.

To jak? Kiedy zaczynamy?


Lifestyle

Znak zodiaku wpływa na twoje relacje z mamą. Sprawdź, co jest jej siłą, a co stwarza między wami problemy

Redakcja
Redakcja
6 marca 2018
Fot. iStock/wundervisuals
Następny

Dla większości z nas najważniejszymi osobami w życiu są rodzice, partner i dzieci. Szczególnie silna więź tworzy się z mamą, choć z czasem pojawiają się różnice zdań, konflikty, które nie ułatwiają dojścia do porozumienia. Odmienne charaktery i temperamenty sprawiają, że relacje między matką, a córką mogą wyglądać inaczej na przestrzeni lat.

Takie zmiany mają bardzo wiele powodów. Jedną z nich może być znak zodiaku, który kształtuje mocne i słabsze strony waszego związku. Jeśli jesteś ciekawa, jak wpływa to na wasz układ, ten artykuł jest dla ciebie.


 

źródło: www.cosmopolitan.com

Zobacz także

Nie czuł miłości jako dziecko, nauczył się jej w dorosłym życiu. Mój tata jest zawsze

Kot a niemowlę

Jeśli nie postawisz granic, nie usłyszysz ani „dziękuję” ani „przepraszam”