Go to content

„Zaczęłam dzień od płaczu”. Żona Bruce’a Willisa z poruszającym wyznaniem w dniu jego urodzin

Bruce Willis
Bruce Willis, fot. domena publiczna/CC BY-SA 3.0

19 marca Bruce Willis obchodził 68. urodziny. Jego żona Emma Heming Willis opublikowała na Instagramie poruszający post, w którym ze łzami w oczach mówi, jak trudno jest jej patrzeć na męża, które stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Wiele z nas zna to uczucie, dlatego te słowa tak bardzo chwytają nas za serca.

„Dziś urodziny mojego męża. Jak widać po opuchliźnie na moich oczach i zatkanym nosie, zaczęłam dzień od płaczu. Myślę, że to ważne, że możecie mnie zobaczyć z takiej właśnie strony. Dostaję mnóstwo wiadomości ze słowami wsparcia i pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Otóż nie mam wyboru, a chciałabym go mieć. Czasem w życiu przychodzi taki moment, że po prostu musimy założyć zbroję i dać radę. Ale zdarzają się chwile, gdy czuję smutek – codziennie. Rozpacz – codziennie. Szczególnie dzisiaj, gdy są jego urodziny” – mówi Emma Heming.

Żona Willisa opublikowała też film, złożony z kadrów z przeszłości. Z czasów, kiedy aktor był jeszcze w pełni sił. Napisała, że takie nagrania są dla niej jak nóż, wbijany w serce.

„Ale robię to dla was, ponieważ wiem, jak kochacie mojego męża. Dziękuję, to dla mnie wiele znaczy”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Ale nie tylko smutek towarzyszył rodzinie aktora tego dnia. Na Instagramie byłej żony Willisa Demi Moore pojawiło się wideo, na którym cała rodzina świętuje urodziny. Bruce śpiewa i wygląda na naprawdę bardzo zadowolonego.