Go to content

Zabezpiecz to, co najważniejsze – Twoje życie

Fot. iStock

Temat ubezpieczeń bardzo często pojawia się w naszym codziennym życiu. Ubezpieczamy samochody, bo tego wymaga od nas ustawa. Ubezpieczamy mieszkania, gdyż często są zabezpieczeniem kredytu.

Temat ubezpieczenia życia wciąż jest przez nas pomijany. Wydaje nam się, że jesteśmy niezniszczali, niepokonani wciąż i nic nam się nie stanie. Tymczasem życie jest nieprzewidywalne. Zdarzają nam się wypadki, w skrajnych przypadkach kończące się niestety śmiercią.

A jak się okazuje polisa na życie w formie pakietu może pomóc w okolicznościach trudnych i tych najtrudniejszych, tragicznych. Już kilkadziesiąt złotych miesięcznie wystarczy, żeby zapewnić sobie spokój. Odpowiednio dobrany pakiet ubezpieczeń ułatwi nam lub/i naszym bliskim funkcjonowanie w trudnej sytuacji.

Wysokość świadczeń może wynieść nawet 300 000 zł. Taka forma ubezpieczenia jest nieocenioną pomocą finansową w razie wypadku, poważnego zachorowania, konieczności leczenia w szpitalu lub przeprowadzenia operacji.

Dodatkowo jesteśmy jeszcze na początku roku szkolnego, kiedy intensywniej myślimy o ubezpieczeniu naszych dzieci w zakresie – oczywiście odpukujemy – następstw nieszczęśliwych wypadków.

Firmy ubezpieczeniowe proponują wiele różnych rozwiązań. Ja proponuję 2 z nich:

  1. BEZPIECZNY.PL
  2. UNIQA

Polisę dla dziecka można wykupić bez wychodzenia z domu, on-line, za pośrednictwem poniższych linków:

https://kalkulator.axadirect.pl/school/insurance?PartnerType=PA&PartnerId1=872407&PartnerId2=LP

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/25495/

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Agnieszka Krysiak tel. 501 378 832


Artykuł sponsorowany