Go to content

Wypoczynek w Trójmieście? Postaw na najbardziej stylowe miejsce w Gdańsku!

Trójmiasta nie trzeba nikomu przedstawiać – bliskość morza, zapierające dech w piersiach zabytki oraz ciekawe wydarzenia kulturalne przyciągają turystów z różnych stron świata. I to o każdej porze roku! Tutaj nuda Ci nie grozi i na pewno znajdziesz swoje ulubione miejsce, do którego będziesz wracać bez opamiętania. Najwięcej radości czeka Cię w Gdańsku – połączenie tysiącletniej tradycji z buzującą nowoczesnością nigdzie nie prezentuje się tak dobrze. Również pod względem zakwaterowania stolica województwa pomorskiego ma wiele do zaoferowania. Tutejsze hotele tworzą prawdziwie domową, niepowtarzalną atmosferę, a przy tym są niezwykle stylowe. Poznaj te najlepsze i już dziś zarezerwuj swój pobyt w mieście wolności!

Magiczny Gdańsk na wyciągnięcie ręki

Gdańsk inspiruje do działania i zachęca do rozwijania zainteresowań, i to nie tylko podróżniczych. Widać to doskonale w ofercie hotelowej grupy Grano Hotels z Gdańska. To obiekty dostosowane do różnorodnych potrzeb, w których spełnisz swoje marzenia o prawdziwym wypoczynku. Wolisz klimatyczną Wyspę Spichrzów, buzujące energią Stare Miasto czy spokojną Wyspę Sobieszewską? Niezależnie od wyboru, jedno jest pewne – w każdym miejscu znajdziesz wszystko to, co najlepsze. Wysoka jakość usług, ponadprzeciętna obsługa i niesztampowe wnętrza pozwalają doświadczyć trójmiejskiej magii na każdym kroku.

Tam, gdzie króluje ład i harmonia

Wszystkie drogi prowadzą na… starówkę! Niemal każda turystyczna wyprawa zaczyna i kończy się w najbardziej reprezentacyjnej części miasta. Podobnie jest w Gdańsku – tutejsze Stare Miasto przyciąga mieszanką niezwykłych zabytków, przyjemnych restauracji i sklepików z lokalnymi wyrobami. W ten klimat doskonale wpisuje się Hotel Number One. Najlepszą wizytówką obiektu jest jego wspaniała architektura – nic dziwnego, bowiem za projekt odpowiadali najlepsi gdańscy architekci i projektanci wnętrz. Artystów połączyła miłość do piękna i niebanalnego designu, co zaowocowało niepowtarzalnym miejscem, stworzonym zarówno do wakacyjnego wypoczynku, jak i wygodnej pracy podczas wyjazdu służbowego. W każdym pokoju znajdziesz zaawansowane technologicznie rozwiązania typu SMART, szybki Internet, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz telewizję satelitarną. A to wszystko z widokiem na przepiękną okolicę zabytkowego Gdańska. Hotel Number One to jedno z tych miejsc, do których chce się wracać!

Luksusowa przystań na Wyspie Spichrzów

Wspaniałe zabytki Gdańska można znaleźć nie tylko na lądzie, ale również na wyspie. I to nie byle jakiej, bowiem Wyspa Spichrzów pozwala zapoznać się ze świadectwami dawnej świetności miasta, będącego jednym z najważniejszych portów Europy. Położona nad samą Motławą, zachwyca zabudową inspirowaną kupieckim charakterem dzielnicy. Również hotele z grupy Grano Hotels, pomimo swej nowoczesności, nawiązują charakterem do średniowiecznych miejskich spichrzów. Hotel Almond powstał w budynku fabryki kakao i marcepanu, której aromaty po dziś dzień roztaczają się w profesjonalnej strefie relaksu Almond Spa&Wellness. Nie tylko zabiegi, ale także wystrój pokoi nawiązuje do dawnej funkcji obiektu – beżowa kolorystyka wzbogacona spokojną zielenią tworzy ciepły i odprężający klimat, a wykończenie z naturalnego drewna wprowadza w klimat znany z najbardziej luksusowych kurortów wypoczynkowych. Podobne doświadczenie czeka na Gości innego luksusowego obiektu z Wyspy Spichrzów. Hotel Grano zapewnia prawdziwą ucztę dla wszystkich zmysłów – wino, kwiaty oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że czas spędzony w Gdańsku będzie już zawsze kojarzył się z przyjemnością!

Nowoczesność w otoczeniu dzikiej przyrody

Od tętniącego życiem centrum wolisz bezludne obrzeża? Doskonale się składa, bowiem Grano Hotels w swojej ofercie posiadają również kompleks ekskluzywnych budynków Sol Marina, zlokalizowanych nieopodal Wyspy Sobieszewskiej, otoczonej parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody. To prawdziwa ostoja spokoju, którą docenią miłośnicy piękna i koneserzy dobrego stylu. Prosta, geometryczna bryła z dużymi oknami doskonale wpisuje się w lokalny krajobraz, gwarantując niepowtarzalny widok na port dla jachtów. Elegancja, prestiż, wysoka jakość i ponadczasowy styl – to wszystko czeka na Ciebie w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska!

Wakacje z rodziną, romantyczny weekend z drugą połówką, kilkudniowy wyjazd służbowy – niezależnie od długości i rodzaju podróży, noclegi w Grano Hotels pozwolą Ci czerpać maksimum korzyści z pobytu nad polskim morzem. Chłoń zatem niezwykłą atmosferę Trójmiasta i spędź wolny czas w iście królewskim stylu!