Go to content

Wyjątkowe SPA? Odwiedźcie Hotel Mercure Mrągowo Resort & SPA

Fot. Materiały prasowe

Zapraszamy do czterogwiazdkowego Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos. Hotelowe SPA oferuje gościom specjalnie opracowany program zabiegów SPA & Wellness – odnowy biologicznej dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Proponowane zabiegi wprowadzą w stan głębokiego relaksu, harmonii i spokoju.

SPA w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & SPA należy do grona najlepszych tego typu ośrodków w Polsce. Świadczą o tym chociażby stali klienci, którzy korzystając z zabiegów SPA w różnych ośrodkach wracają tu ze względu na klimat, fachowość personelu, wysoką jakość usług i miłą obsługę.

Goście SPA mają do wyboru ponad 50 zabiegów różnego rodzaju. Oferowane są masaże, zabiegi na twarz i ciało, a także zabiegi w innowacyjnej kapsule Dermalife, wszystkie przy użyciu kosmetyków ekskluzywnych marek Babor i Germaine De Capuccini.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Po zabiegach goście skorzystać mogą ze wspaniałego  i nastrojowego odprężenia w basenie mineralnym z solami z Morza Martwego, łaźni parowej oraz jacuzzi, które dostępne są tylko dla osób korzystających z zabiegów.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zabiegiem firmowym jest  Eliksir Młodości. Ten luksusowy i pobudzający zabieg polega na wmasowaniu w ciało rozgrzanych olejków roślinnych, a następnie zraszaniu ciała naturalnymi solami mineralnymi, które eksfoliują naskórek i przyczyniają się do jego odnowy.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Oferta SPA&Wellness Hotelu Mercure Mrągowo zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.spamazury.pl


Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Mercure Mrągowo Resort & SPA