Go to content

Wygodne czytanie i słuchanie dzięki aplikacji do audiobooków i ebooków

Tempo naszego życia z biegiem czasu coraz bardziej przybiera na sile. Trudno znaleźć nam czas na rozwijanie swoich zainteresowań, zdobywanie wiedzy czy chwilę odprężenia. Wykorzystując nowe sposoby czytania książek możemy jednak z łatwością wrócić do ulubionych lektur nie rezygnując przy tym z naszych dotychczasowych zajęć. Przekonaj się, jakie to proste.

Książki na miarę naszych czasów

Trudno znaleźć osobę funkcjonującą we współczesnym świecie, która byłaby w stanie znaleźć w natłoku codziennych zajęć czas na regularne oddawanie się lekturze. Często z utęsknieniem wspominamy czasy, w których bez skrępowania pogrążaliśmy się w nurtującej nas powieści na długie godziny. Regularne czytanie staje się jednak dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wykorzystując przeznaczone do tego platformy możemy zawsze mieć przy sobie dziesiątki tysięcy rozmaitych tytułów oraz zapoznawać się z nimi niemalże przy każdej nadarzającej się okazji.

Aplikacja z audiobookami umożliwia słuchanie książek w drodze do pracy, na spacerze z czworonogiem czy w trakcie porannego treningu. Dzięki niej nie musimy martwić się o wyodrębnienie godziny w trakcie każdego dnia na sesję ze standardową książką. Audiobooki są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy zmęczeni po całym dniu wpatrywania się w ekran komputera pragną zatopić się w świecie opowieści bez angażowania wzroku.

Słuchając książki z zamkniętymi oczami znacznie łatwiej wczujemy się w sytuację, relaksując przy tym całe ciało. Dzięki audiobookom czytanie może stać się częścią Twojej codzienności lub chwilą prawdziwego odprężenia i relaksu. Tylko od Ciebie zależy, który styl czytania książek zechcesz wcielić w swoje życie.

Ogromna biblioteka ebooków na zawołanie

Książki cyfrowe to jednak więcej niż tylko pozycje do słuchania. Dużą popularnością wśród zwolenników tradycyjnego czytania cieszą się ebooki. Ich największą zaletą jest fakt, że w każdej chwili masz przy sobie ogromną bibliotekę zawierającą nie tylko Twoje ulubione pozycje, ale także tysiące powieści, biografii i książek popularnonaukowych. Możesz eksplorować je bez ograniczeń, odkrywając za każdym razem kolejne perełki.

Model abonamentowy aplikacji takich jak Empik Go umożliwia nielimitowane korzystanie z ponad 30 tysięcy książek elektronicznych w dowolnej chwili, z poziomu ulubionego urządzenia mobilnego. Do czytania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów; możesz też zapomnieć o konieczności kupowania z osobna każdej czytanej książki. Za równowartość jednej tylko pozycji w standardowym wydaniu zyskujesz miesiąc nieograniczonego czytania. W ramach tego samego abonamentu dodatkowo uzyskujesz dostęp do ogromnej biblioteki audiobooków – tylko od Ciebie zależy, kiedy i w jaki sposób będziesz zapoznawać się z wybranymi przez siebie lekturami.

Technologia oferuje nam dziś nieograniczone możliwości w zakresie rozwijania swoich czytelniczych upodobań. Skorzystanie z takich serwisów jak Empik Go z pewnością okaże się doskonałym sposobem na powrót do zainteresowań z okresu studiów czy zapewnienie sobie chwili relaksu podczas podróży samochodem. Spróbuj i przekonaj się czy rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku – za pierwsze 7 dni korzystania z serwisu nie zapłacisz ani złotówki!

Artykuł partnera